- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMr.Eizo - Profil | Ne 20.5.2007 16:02:29
Dneska od 4.15 do do 9.00. Ve dvojko chyceno cca 25 kaprů. Téměř věe podmíráčci ale jeden 51 a další dva 45. Ten největší bude zítra k obědu, jinak vše samozřejmě plave dál. To vše přišlo na obyčejné medovky. No krásná chytačka.
Nspeedy - Profil | Ne 20.5.2007 15:29:24
prima ráno, cca 10 ryb, nej 72cm nic pod 60cm. Pelety patentka, nebo mega kukuříce. v 10 hod začalo pařit a kapři se šli opalovat (asi).
NAbe - Profil | Ne 20.5.2007 15:26:59
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Dnešní rybářská relaxace ve Vyškově s kamarádem Petrem, brali slušní cejni a každý jsme přišel o kapra...tak už to někdy chodí....vynikající dopoledne
NKoudy7 - Profil | Ne 20.5.2007 15:21:57
Včera další výprava za hady. Čekali jsme spíš nezájem ze strany ryb, což se i vzhledem k počasí potvrdilo. Místo oblíbeného místa jsme museli před trdliště, jelikož všude bylo rybářů, jak na závodech. Nakonec uloven pouze okounek a jelec. Ve vodě živo, ale ty ťukance se prostě nedaly sekat. Každopádně fajn večer.
NVlk | Ne 20.5.2007 13:35:05
Vítězka rybářských závodů v Bulharech na Rohlíku-Lucka.
Kapr 54 cm.Celkem uloveno 3 kapři+4cejni.
Nmir - Profil | Ne 20.5.2007 13:26:03
Dnes opět na mém oblíbeném rybníčku chyceno 6 kaprů 40+ nej měl rovných 50.Krásné počasí prostě bezva dopoledne.
Nhavl | Ne 20.5.2007 12:48:47
NSynodontis - Profil | Ne 20.5.2007 12:14:12
Včera jsem chtěl zkusit své štěstí na berounce. Tajně jsem doufal, že by se snad mohl chytit nějaký ten sumec nebo parma na žížalu. Ale nakonec jen dva kapříci a úhoř 54 cm. Sice jen taková tkanička, ale radost mi udělal. Tak jsem nakonec od vody odcházel přece jen spokojený.
Nmishak - Profil | Ne 20.5.2007 12:01:24
Dneska jsem vyrazil s bráchem na nově otevřenou vodu našeho svazu.Jelikož je tato voda otevřena krátce ,a není to profláknutý, čekal jsem spousty záběrů a rybek.Nakonec to tak i začalo.Než jsem stopil vlasec na feedru tak tam visel kapřík kolem 40cm.A pak byl kaprům konec.Šli jen plotičky v nástražní velikosti .Celkem jsme jich na plavku po zjemnění na 8 forpas dostali za dvě hodinky asi 50.K tomu jsme chytili ještě dvě střevličky východní(asi).Jinak krásná voda a super počasí.
NMirak - Profil | Ne 20.5.2007 11:36:45
Včera odpoledne chvilka strávená na rybkách!Chytáno na mušku,přesto,že jsem chytal na mimopstruhovém revíru a počasí bylo víc než příjemné,mě nenapadlo,že si tak pěkně zachytám!Za 2,5hodiny chyceno asi 15okounů v průměru 15cm,kapřík kolem 25cm,štika kolem 50cm-vyjela po ouklejce na mušce,a asi5tloštů z nichž dva atakovali hranici 40cm!A několik záberů jsem nesekl!Do stavu podobajícímu se psychickému zhroucení mě přiváděli lovící boleni kolem 60cm,jimž byla moje muška lhostejná:(!Přestože jsem chytal na mušku asi potřetí v životě tak super lov!
NHecht - Profil | Ne 20.5.2007 10:30:38
V ten den docela dost pršelo , ale mi i přesto vyrazili na ryby... A vyplatilo se kapřík 81cm :-))) Kamarádův nový osobák...
Nboyscout - Profil | Ne 20.5.2007 0:32:07
Dnešní výprava na parmy dopadla tak ,že jsme s MM nechytili ani jednu :-) Místo nich hodně ostroretek (max.46), podouství, pár okounů a jednoho cejna. Všechno na feeder. Nejzajímavější rybou dne se tak stal slušný tloušť- rovných 50cm.
Njanzo - Profil | So 19.5.2007 22:52:33
Dnes som si bol konečne zachytať, chytal som s angličákom na pevno a ako nástraha boli jednoznačne najúspešnejšie hnojáky. Podarilo sa mi vytiahnuť na hnojáka a vlasec 0,16mm šťuku, ktorá mala 44cm, mala to hlboko a musel som jej háčik odrezať, čudujem sa že to nespravila sama. To ale nebolo všetko pravdepodobne tá istá šťuka sa mi chcela zakusnúť do asi 20cm kapríka ktorého som ťahal a otočila sa až keď bola na pól metra odo mňa. Chytil som aj niekoľko karasov od 15-20cm a aj tých mi tá šťuka naháňala, jedného aj zakusla. Bolo veľa úlovkov a bolo to veľmi pekné chytanie.
NKarásek - Profil | So 19.5.2007 22:35:15
Dneska jsem z chaty zajel na jeden nedaleký rybníček. Těšil jsem se na místní kapříky, ale bohužel ryby vůbec nebraly. Možná jsem měl místo feederu zkusit plavku, protože u hladiny bylo celkem živo. Ještě štěstí, že jsem měl foťák, jinak bych zdechl nudou:-)
Nmir - Profil | So 19.5.2007 21:30:40
V pátek na tomto rybníčku chyceno 9 kaprů 40 + nej 57.Návnada boili vše plave dál bezva chytačka.Po odchodu se tam stáhli rybáři sokolních míst, asi sem jim vzal dobrou náladu,protože krmítkáři tahali jen malé karasy.
Nzdenos - Profil | So 19.5.2007 21:19:47
Po delší době jsem si šel zachytat na Výlantu. Feeder který tam vždy fungoval mě zklamal. Převázal jsem tedy na plavačku a zachytal kapříky u spadlého křoví ve vodě. Je to adrenalinový zážitek zdolávat kapry okolo 55cm na 4mčtverečních s 0.16mm vlascem
NRybkin - Profil | So 19.5.2007 20:03:41
dnes celkem pěkná lapačka na Sázavě chyceno asi 10kaprů,dva karasi,jeden okoun a několik plotic a padouství chytáno na feeder a plavku nástraha červi a rohlík
NLuban - Profil | So 19.5.2007 18:50:26
Tak jsem se rozhodl že bych mohl jít skusit chytit nějakéhe většího kapříka, protože ty podmíráci jsou tak hladový a hloupoučký až to neni hezký. Nakrmil jsem jen kukuřicí aby nenajeo to hejno malých a to se celkem povedlo ale né úplně..... Na prut jsem tedy dostal pěkného kapříka a u břehu mu byla osmnáctka málo :o( a jinak jsem vytáhl 6 podmírákčků. Celkem pěknej lov ale zas bez většího.
NMeppsko - Profil | So 19.5.2007 17:15:55
Ked som to videl na nete som myslel ze si robia ludia prdel,a dnes kamarat na matchku karasa "zavojnatku" :D
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...







































