- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Tryko - Profil | So 31.3.2007 11:26:48
Včera s kolegou z práce na Bítovské zátoce od 7 00 do 12 00. Nejvíc záběrů bylo do půl deváté, potom útlum. Chyceni dva cejni a asi pět záběrů nezaseknuto. Moc pěkná chytačka. Nej nástraha pol. kuličky a rohl. boilies.
mishak - Profil | So 31.3.2007 11:19:34
Dneska jsem vyrazil opět na domácí a tentokrát už šli kapříci.než jsem rozdělal matchku tak šel feeder do vody.Feedr nakonec bodoval s kuku a masňákem (páternoster,14 forpas) chytil jsem tři kapříky nej 46cm a na plavku jednoho ,plotičku a línka.Super chytajda ikdyž trochu zima.
bolen11 | So 31.3.2007 8:57:31
13.30-17.00 chytáno na feeder a položenou ale záběry skoro žádné.Jeden jalec se asi spletl jinak nic.Rybářu víc než ulovených ryb.
boyscout - Profil | Pá 30.3.2007 22:07:10
Tak jsem dneska dostal od MM těžce na prdel. Jak to taky mohlo dopadnout, když Martin se dovalil odpočatý a plný nadšení (navíc po dlouhém rybářském půstu v Sev. Čechách) a utkal se se mnou, momentálně z práce utahaným, flegmatickým ( dneska i těžce nevyspalým člověkem) :-) Takže naše dnešní konfrontace dopadla 36:27 pro MM. Na začátku vedl Martin už 6:1...podařilo se mi to srovnat na 7:7, dokonce jsem i nějakou dobu vedl, pak to bylo dlouho vyrovnané.....ale poslední 1,5 hodiny jsem chytil jenom 1 rybu a Martin 9ks a to rozhodlo. Sakra. :-) Všechno cejni (max.54cm) až na jednoho slušného cejnka. Vše bylo chyceno na feeder, nej nástraha byli dneska hnojáci. Bylo krásně slunečno až na silný vítr. Takže celkem pohodová chytačka, už se těším na odvetu :-)
Scanix - Profil | Pá 30.3.2007 21:28:05
Tak jsem byl dnes zafeedrit na Malsi, ale tam bida, pry do uterka jsou zvedle bubny, tak jsme tam cekali kapry, no kamarad chyt jednoho tak 40 a jinak to bylo o par malych mrskach...prejel jsem jinam a se zapadem to prislo. Opatrne zabery, musel jsem dat nejemnejsi spicku, nakonec se to vyplatilo 11 amuru z toho 3 lehce pres 50, nej 54, bohuzel bez fota, na mobil byla uz tma a fotak opet zustal doma :) K tomu jeste par cejnu do cca 40. Muzu pridat jen fotku z mobilu vcerejsiho cejna 60cm ze stejneho mista.
Srneček - Profil | Pá 30.3.2007 20:49:04
Dnešní několika hodinová rybačka na feeder nebyla nic extra.Pouze dva kapříci 40 a 47 cm.Jinak super počas....
havl | Pá 30.3.2007 20:16:06
Odpoledne u řeky, voda ještě zvedlá, stejně jako kolega přede mnou jsem toho víc nachodil než nachytal :-), na jednom místě 1 plotice, na jiném pak 2 a jeden pěkně podrápaný kapřík.
Levák Bob - Profil | Pá 30.3.2007 20:01:20
Hodinka s feederem u vody. Víc jsem toho nachodil než nachytal. Průtok rychle klesá a tak je třeba zjistit co zimní a jarní voda odnesla, přinesla, podemlela...
ištvan - Profil | Pá 30.3.2007 19:33:06
Tak dnešní lov mě obzvláště potěšil,záběrů sice nebylo moc,ale spletla se rybka o ktere sem si z prvu myslel že je malý kapřík.Krásný lín 40 cm - uloven na picker žížala s červíky a do krmítka ploticové krmení s hlínou.Tak přeci z moravy ještě nezmizely docela..(foto mobil)
Beton - Profil | Pá 30.3.2007 18:59:09
Tak dneska vycházka opět na jezírko poprvé s novým Pickerem.Kmen 0,16 a návazec 0,10 + Feederová guma.Nástraha červíci, kuku a hnojáčci.K odpoledni to šlo nádherně, co nához to ryba (Plotička, Perlínek, Ouklejka, Okoun...), ale čím víc se blížil večer, tím záběry ustávaly.Spletl se i jeden kapřík 46 (viz foto), nádherný boj, s Pickeru jsem unešen...
Rybkin - Profil | Pá 30.3.2007 18:55:25
Včerejší odpolední fídrování se povedlo skvěle,cejni a plotice zobali až do tmy.Lapáno jako vždy na červi a pařenej rohlík chyceno cca dvacet kusů
Stanley 87 - Profil | Pá 30.3.2007 18:55:03
tak jsem se na 3 hodinky vypravil k Labi ze skusim namocit mouchu a kdyby to nic nedelalo tak jsem mej s sebou i plavanou.po 2 hodinach se mi podarilo na breh dosta 2 oukleje na suchou mouchu a pak na plavanou 2 tlouste,perlina a plotici.bohuzel jsem nemel fotak.Skoda ze to oukleje na mouchu nedobiraly.mohlo jich byt mnohem vic.
Andys - Profil | Pá 30.3.2007 15:02:32
V pondělí a v úterý navečer po hodině a půl na Plumlově, na pařený rohlíček a veku tahali cejni, kapřík nepřišel. Slušně jsem v úterý zakrmil kuku a ve středu ráno tam kolegové slušně pocuchali ploutvičky kapříkům. Krásné jarní podvečery.
Kubajz - Profil | Pá 30.3.2007 14:29:03
Dnes jsem se šel pobavit s cejnama,ale k mému překvapení brali pouze samí kapříci.Od 8-12 jsem nachytal 4 kapry 49,49,49,45 jednoho jsem utrhl a jako bonus karas cca 40cm.Chytáno na anglána+feeder.Kromě karasa a utrhlého kapra vše chyceno na plavačku.Nástraha pařený rohlík a bonduelka.Vše spokojeně plave dál.
mava - Profil | Čt 29.3.2007 22:04:09
Dnes asi dvě hodky s Ii a ratolestmi ,mě přišlo na feeder pár plotic a jeden cejn 20+,a druhý prut co jsem měl na položenou tak jeden záběr od kapříka ,bohužel se těsně před břehem vypnul.Ii měl pouze pár potahů a nic.tak snad příště.
Wáclaw | Čt 29.3.2007 21:22:20
Tak dnes jsem si vyrazil opět zamuškařit na MP a nechal se přemluvit 1 tloušták na rudořítku.Asi po hodince jsem to musel zabalit a jet domů,poněvadž foukal vítr jak s....! Tak zas příště :-) Petrův zdar všem
BAZY - Profil | Čt 29.3.2007 20:54:59
Už dlouho sem si nikde nezabojoval s větší parmou,tak sem to dnes prubnul a vůbec to nebylo špatný.Páč sem všechny rousnice vychytal včera,tak šly na hák 3 dandrobeny,do krmítka Traper s hlínou a sýrovým posilovačem.Záběrů nebylo sice moc,ale krom jednoho všechny seděly,a parmičky stály za to-46,49,55,58 a nej 62,ta byla nádherně vypasená a perfektně stavěná,dala mi pěkně pohulit.K tomu ještě na bolo 2 cejni kolem 40,takže jsem odjížděl spokojen.
MrKos - Profil | Čt 29.3.2007 20:48:38
Odpoledne s plavačkou ve společnosti Kamčatkyna, Pytláka a Ricciho jsme nalapali několik desítek kapříků ve velikosti většinou +-35cm, několik cejnů z nichž někteří byli 40+, plotičku, karasa a kolega pytlák lapnul i jednoho amura kolem 45cm... Ryba reagovala velice dobře na jakékoliv krmení a bralo to na masňáky, rohlík, hnojcle, kukuřici či kombinaci... takže prakticky na všechno... Kupodivu tam byl pouze jediný místní kolega bobkař který za celou dobu vytáhl jednoho cejna nevalné velikosti a dvakrát sekal do prázdna...
Foukalo nám na záda ale pěkná chytačka takže spokojenost...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:15NATTs hlásiče a ATTx příposlech 532
17:33NStaré Česke rybářské vybavení 391
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











































