- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Esox - Profil | So 10.3.2007 14:06:05
Dnes se Somozem chyceni 4 kapři,1 lín, 4 plotice a 2 okouni, z toho já jen plotice a kapra :-). Ze začátku pěkné počasí, ale pak se to zkazilo a přestaly i ryby.
Majkld - Profil | So 10.3.2007 13:09:41
Dnes od rána nějaká ta plotička,cejn 41 a okoun cca 29. Navíc pokuta od městské za špatný parkování u prýglu.
berdas3 - Profil | So 10.3.2007 12:26:06
Tak dneska bobkařina na Seči od 7 jen do 10hod. protože počasí stálo za h.... Chyceno tloušťák úctyhodných 52cm,škoda že jsem ho nemohl vyfotit,navlhl mi aparát a už se mu nějak nechtělo... Pod Drnem rybářů jak much,tak jsem šel směrem k přítoku a usadil se v planých vrbách. Všude bahna,ale ... Jinak tloušťák si plave dál a já se ohřívám v teple domova-PETRUV ZDAR
bob19 | So 10.3.2007 11:55:46
Dnešní povedená chytačka v ježove pod kostelem celkem 15ryb vetsinou cejni max.35cm a jednoho lína vůbec můj první. vetsina na plavku na tezko jenom 3. chytano od 7-11
anguilla - Profil | So 10.3.2007 10:47:29
Tak po čtyřech hodinách rybaření na feeder ani záběr, ale aspoň bylo pěkně:-)
sanka13 | So 10.3.2007 9:44:16
Agas - Profil | So 10.3.2007 1:21:35
Včera jsem zavítal na Gabčál tento rok podruhé .Bylo vidět že jsem udělal dobře neboť jsem jsi suorově zachytal na feeder chyceno 5 červenek z toho několik záběrů seknuto do prázdna.Druhé prut jsem mněl nadhozené na položenou,z počátku jsem mněl dva drbance a pak nic.Když jsem jse chystal na odchod tak přišla jízda a byl to můj první kapr v tomto roce.Měřil 45cm,jinak supr chytání.
Majkld - Profil | Pá 9.3.2007 21:18:57
Na feeder na masňáky chyceno celkem 7 kaprů , dva cejni a jeden cejnek. :-)) Nej kapr měl 51 cm zbytek byl 35- 45 cm.
Ksk - Profil | Pá 9.3.2007 21:03:21
Tak dnes po 3 na rybách. První letošní trofej -18kg, teda vlastně cm. Jinak záběrů docela dost a razantních takže spokojenost.
davish - Profil | Pá 9.3.2007 19:32:27
Dnes na řece parádní počasí, ryby se ukazovali na hladině a lapaly neskutečné množství kousků chleba, které někdo vyházel do řeky. Mě se podařilo na chleba chytit 2 jelce a na žížalu jelce a bělku> sem spokojen.
Vaša - Profil | Pá 9.3.2007 18:54:28
Dnes feederovaška na Meďáku.Asi 20 plotic do max 10 cm.A jeden cejn 44 cm.Takového jsem tam nečekal.Vše na červy.
Sergo Aš - Profil | Pá 9.3.2007 18:08:21
Dnes opt na malém rybníčku.Ryby brali hrozně opatrně.Na 1/2 Oz špici byly záběry sotva vidět a nešly seknout.Viditelnější byly,až když jsem vlasec úplně povolil a sledoval jeho pohyb po hladině.Jakmile ale ryba zatáhla trochu za špičku,tak to hned pustila.I tak jsem nic nesekl.Až když jsem tam nahodil angličáka 1+1g,tak jsem byl schopen záběr proměnit.Kapři 50 a 20cm.Ta padesátka je u nás na horách můj rekord,i když pro Moraváky a Jihočechy to bude jen kapřík. :-)
tomsa | Pá 9.3.2007 15:53:23
Řeka je přikalená,ale skvělý lov. Dneska za dvě hodiny asi 30 plotic,okoun a 2 cejni, vše max. 35cm. Jeden kapří dorost utek pod nohama. Chytáno pod splavem v Děhylově vše na hnojáčky, rohlík a masáci pase.
Luboš Straka - Profil | Čt 8.3.2007 19:43:20
Dneska 3hoďky na mim oblíbeným rybníčku. Dva pruty. Feeder a bobek. Chytáno na červíky, kuku, kroupy a boulíss. Chyceny 3 kapříci nej měl 40cm. A jeden kapřík na normámní prut na kuku a jel přes brzdu :-)) Zuper rybařina tak Petrův zdařř.
Hromis - Profil | Čt 8.3.2007 18:54:48
Dneska odpoledne s feederem na Vítanci. Docela "hezky" poprchávalo a teplota byla kolem 5° takže mě ke konci lovu vůbec nechtěly poslouchat prsty prostě počasí jak v létě... ani rybám se moc nechtělo... za 4,5 hod. jenom tenhle jeden bojovník na těsto s medem, jinak ještě pár neproměněných záběrů.
Tom. - Profil | Čt 8.3.2007 18:14:39
Včera jsme byly na Sl.Hartě v Mezině-silný vítr a pár plotiček.A dneska v Albrechticích a dopadli jsme ještě hůř! Než jsme sedli,tak začalo mrholit,ale pořád deště přibívalo-nakonec jsme jeli domů,protože jsme byly u rybníka sami a byly jsme promočení jak nevím co.Jinak taky pár cejnů.Počasí stojí na Ho...!
sančo - Profil | Čt 8.3.2007 17:34:09
Dnes na Dyji v Pasohlávkách,po zakrmení najeli cejni kolem padesáti cm,i přes neustálé pršení krásné odpoledne,
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
20:24NLov pod jezem v letních vedrech? 3
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...







































