- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NKobrik - Profil | Čt 8.3.2007 16:35:13
Dnes dopoledne feedrovačka s 2ma proutky. Kmen 0,145 ; návazec 0,12mm. Na břeh se podívali 2 cejnci, 2 kapříci ( 37 a 44 cm ) a jako příjemný bonusek amurek 45cm. Vše plave vesele dál.
NFofáč | Čt 8.3.2007 16:25:20
Včerejší výlet dopadl na jedničku S kamošem jsme ve dvou nalovili 8 jeseterů od 90 do 130cm a asi 10 kaprů nej 63cm a pár cejnků Navíc nádherné počasí Takže ve všech směrech spokojenost a hlavně to byla super chytačka
NDaniel blecha | Čt 8.3.2007 15:26:09
8,6 jsem chytal ze svím bratrem ryby na přivlač a zničeho my na prut néco skočilo a já zasek a bila tam štika méla .113 cm a važila 31kg a tahal jsem ji 3 h rybu jsem vratil zpét do vody. Daniel Blecha .15 let
NDejvik - Profil | Čt 8.3.2007 13:06:57
Feederovačka pod Hrušovským mostem. 14 až 16:30. Karásci, plotice. Toto je moje zatím letošní největší +-30 Cm.
NO'Shea - Profil | Čt 8.3.2007 6:24:10
Křest nové boloňky v poněkud netypickém prostředí. Za 3 hodiny 1 plotice, 2 cejni a 1 spadlá ouklej. Návazec 0,10, háček 16, splávek 1,5 g a záběry tak opatrný, že nebýt bezvětří, nebyly by ani vidět. Ještě jsou ty mrchy nějaký opatrný. Takže výsledky nic moc, ale počasí vynikající.
NAgas | St 7.3.2007 23:18:04
Dneska opět na tomto rybníku na feeder chyceny 4 plotice.Pří jednom zaseknutí přišel větší odpor a utrhnul jsem to.Jinak počasí supr.Uvidíme zítra jaký bude počasí Petru Zdar.
Nbonkie - Profil | St 7.3.2007 21:23:47
Dneska ranní chytačka poprvé na stojaté vodě feedr se opět osvedšil několik plotiček, cejnů a ouklejí a povedl se i jeden kapřík 42 na druhý prut na položenou na žížalu jen jeden záběr jinak nic. Bylo krásné počasí pěkně strávenej čas.
PS: vše plave dál.......
Ndaemon.aeon - Profil | St 7.3.2007 21:17:59
Dneska na Radbuze v Plzni pod papírnou od 12-18h jen jeden velký cejn na vyvázané tři zrnka kukuřice,na boilies nic.Kolega na feeder asi 7 malých cejnků na rohlík nebo červy.Tekla ještě trochu přikalenější voda....na víkend už to snad bude dobré:-)
Nmmm83 - Profil | St 7.3.2007 21:09:00
dnes na feeder od 9:00 do 12:00 super počasie,slnko teplo, alem ani ŤUK !! chytal som na červi a na hnojáky! ešte som rybyšku ani nevidel :(
NVendy <°)))>< - Profil | St 7.3.2007 20:20:40
Nmatas - Profil | St 7.3.2007 20:15:51
Včera Brušperk. 6 kapru 30-35cm na feeder vse na rohlik.Dnes stěrkovna Hlučin od 7.00-12.00 ani prd vyzkouseno jak na tezko tak na feedr alespon bylo hezke počasi.
Nvydrouš - Profil | St 7.3.2007 20:05:58
Dnes supr počasi tak jsme vyrazili, ve stejne sestavě, Mazlik,Fousek,Dědek,Vydrouš. Chytano na masnaky+hnojnaci chyceno pět cejnu 20cm, a konečně prvni kapřik 40 cm, vše plave dal všem PETRŮV ZDAR
NOndra77 - Profil | St 7.3.2007 19:40:46
Dnes po škole jsmese s kamarádem rozhodli na ryby do vody jsme náházeli kousek chleba hned přijely slunky já chytal na 2g splávek a na 5cm hloubku takže jsem krásně viděl záběr prvního letošního kapra!!!!Kapr měl 35cm a 1Kg a udělal strašnou radost!!!(plave dál!!!) :-D
Nsplavek - Profil | St 7.3.2007 19:16:56
Dnes odpoledne proběhl rychlý výjezd na ryby.Od 14.30 do 18.00.Pěkně svítilo slunko ale byl docela vítr,ryby měli svůj den.Solidně šli plotice a téměř na každé nahození se nějaká podívala na břeh.Jejich velikost byla od 15cm do25cm.Nakrmeno mým oblíbeným Lorpio plotice tmavá,na háček dva masňáky a montáž z pevným splávkem.Bezva den na rybách.
NStewe | St 7.3.2007 19:15:13
Dnes na rybniku Marketa v hajku, od 8:00 do 18:00 Super chytacka na foukanou kukurici 9 nadhernych kapriku a jeden okounek.Je to tam fakt super,ryby sou tam divoky jak v lete.
NTomášV - Profil | St 7.3.2007 19:03:25
Od 15 do 17.30 na obvyklém místě na Vltavě. Na plavačku chyceno 18 ryb / plotice, jeseni, skaláci, cejn, proudník, švec, bolen /. Vše na hnojáka. Rybou dne byl cejn cca 50cm.
Byl tam ještě jeden plavačkář. Co chytil, podřízl a šoupnul do igelitky :o((.
Nfofo - Profil | St 7.3.2007 18:47:08
Krásný den,sluníčko svítilo,tak jsem taky vyrazil.Chytáno jen na červíky,kuku a žížalky jsem pozapoměl doma-na plavačku a na fídr.Lapnuty byly tři ploťky a povodil jsem si i kapříka.Bohužel se mi kousek od břehu vypnul.Zejtra bych chtěl vyrazit taky-uvidim co na to řekne žena
NSergo Aš - Profil | St 7.3.2007 17:42:09
Dnes od 11 do 15 hod. Jeden prut na plavanou a druhý feeder.8 plotěk,3 kapříci a línek.Vše na hnojáky.Na plavačce návazec 0,10 a na federu 0,12.Vše bylo na plavanou a jeden kapr na feeder,až když jsem zjemnil na 0,10.
Nvenca | St 7.3.2007 16:58:26
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

































