- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
perca - Profil | Po 5.3.2007 22:06:31
Dneska jsem vzal svou dvouapůlletou dceru poprvé na ryby. Domluvili jsme se, že budeme chytat plotičky a kapříky. Chytali jsme na dvě udice, na položenou a plavačku. Chvílemi jsem nevěděl co dřív. Záběry přicházely rychle po nadhozu a do toho ještě kontrolovat Natálku, která dělala všechno možný, jenom ne poslouchat. Byl jsem rád, že rybky berou a Natálku to baví. Na břeh se podívali 3 okouni a 4 plotičky. Najednou slyším: Taťko, já su rybář. A Natálka stála po kolena ve vodě. Sbaleno jsme měli coby dup a rychle domů do tepla. U vody jsme byli necelou hodinu, ale stálo to za to.
Fishingstewe | Po 5.3.2007 21:53:01
Dnes rano mi zazvonil telefon a volal mi muj bratr jestli nepujdem na ryby.Tak sem mu rekl o.k.! Sice se mi moc z teple postele nechtelo,ale predstava ze budu chytat ryby byla silnejsi nez ja.Jel sem za nim cca 30min. na jeden soukromy revir.Kdyz sem rozbalil sve nacini tak po cca3min. prisel zaber a
NIC! pak se slunko rozzarilo a s nim i stesticko prisli ctyri kapraci a bylo mi krasne.kapry sem pustil samozrejme zpet a jedine co sem si odnesl domu tak byly zablacene tkanicky! Takze preji vsem mnoho uspechu a Jarduv Zdar!!!
fishingvask | Po 5.3.2007 21:09:05
tak dneska od 9rano do 6 vecer..Na polozenou, boilis krab ,aktivace tutti fruty- 6 kapru kolem 40-50cm..Vitr skoro nulovy, teplota vzduchu 13*C, vody 8*C..O tomto rybniku je znamo, ze zde ziji spousty Muren..Tak jsme na ne s bratrem zkouseli policit u takoveho svahu do vody, kde sme predpokladali, ze by mohly byt vsunuty mezi utesy..Pokouseli sme se je vnadit peletami s prichuti kreveta, ale bohuzel bezvysledne..Tak sem si domu odnesl jen rozsypany kufrik, protoze sem si slapl na tkanicku..
KOULIN - Profil | Po 5.3.2007 19:58:42
Dnes jsem byl v Brušperku na Ondřejnici 1B ale ani ťuk tak jsem si sebral svých pět švestek a jel na své oblíbené místo a tam to začalo během 1hodiny 3 kpříci všíchni kolem 35 cm a pár ježdíků,alespoň jsem si zachytal
Maňas. - Profil | Po 5.3.2007 19:02:28
Tak jsme nachytali s Horim na plavačku asi 20 plotiče a já nešťastnou náhodou zlomil bič... Chytali jsme na moučný červy...
lorpio - Profil | Po 5.3.2007 18:56:25
Asi tak kolem 3 hodiny me volal kolega Gardon ze si zasel zalapat na jeden pritok Svratky kousek od baraku,a ze to docela solidne bere.Tak jsem nevahal a zesel jsem se za nim na chvilku mrknout.Lapal na 4m bic kousicek od brehu,a tahal cervenky ruznych velikosti,a taky docela obrovsky oukleje,ktery se tam nikdy nevyskytovaly.Pucil jsem si taky na chvilku bicik,a lapl jsem si nekolik cervenek,a nakonec aji malyho tlousta:-))
splavek - Profil | Po 5.3.2007 18:55:06
Včera odpoledne chytačka na mém oblíbeném místě, zase jsem provětral plavačku z angličákem, na háček masňáci.Krmení bylo moje oblíbená Lorpio plotice black.Tak půl hodinky se nic nedělo ale posléze přišli první plotice šly pěkně jedna za druhou, a jeden cejn.Na prvního kapra však stále čekám , asi budu muset trochu změnit místo.
Rybáři | Po 5.3.2007 18:25:57
Dnes od 11 do 15 h první letošní chytání . Byla zima, ale celkově 3 kapři 47cm a jeden 42cm.
fofo - Profil | Po 5.3.2007 17:59:50
Zdravim.Tak jak to včera šlo,tak jsem si dneska vůbec nebrnk.Za tři hoďky nebyl ani záběr.Že by za to mohl ten noční mráz?
Scanix - Profil | Po 5.3.2007 17:59:43
Tak jsem opet skoro po 2 mesicich zasel konecne k vode, provetrat novy picker. Nejprve jsem zjistil u vody, ze jsem nechal krmeni a nastrahu doma, nastesti jsem nasel nejake trvanlive extrudy ve svem batuzku. Nakonec mi ma ctyrleta dcerka coby doprovod pricarovala 2 podoustve okolo 30ti a na zaver cejna 48, takze na ten "super" zacatek spokojenost. Jo a taky jsme trochu zmokli :) (Omluvte kvalitu fota, foceno mobilem)
Stopař - Profil | Po 5.3.2007 16:44:57
Dneka opět s kamarádama Filouskem a Měchem u vody,tentokrát na stojáku.Na masňáky plotičky cca 12 cm. Dvě se podívaly na břeh a jedna spadla . Oba kamarádi zůstali jako bezrybka.Počasí přímo nádhera.
Kobrik - Profil | Po 5.3.2007 14:41:18
Včera 2h chytačka s přítelkyní na Baťáku. Opět fučelo a jak začalo prskat, začalo být drahé polovičce zima a nakonec jsme to na její přání zabalili. Nakonec jedna pěkná plotka a jen malý cejnek. Lepší jak bezrybka :-)
rybomil - Profil | Po 5.3.2007 9:29:43
Odpolední feeder + plavča. 1,5 hod. jsem nemohl chytit rybu. Zkoušel jsem plavčovat na zakrmeném fleku, ale úplně bez.Pak laborace s délkou návazce feedru nahoru a zpět. Nakonec jsem to trefil, aby jakž takž byly sekatelné záběry. Za poslední 1 hod. 5 cejnů 35-45, 4 skaláci 20-25, 1 podoustev + - 40 a tloušť + - 40, který měl čerstvou krvácející podkovu od sumáka. Jsem ještě pořád učedník .......
Forest 1 - Profil | Po 5.3.2007 9:01:16
Po nedelnim obede s Vichym na Chrudimce,Vichy 9 rybek(7 belic a 2 tlouste)a ja jen 2 belicky.
Curculio - Profil | Po 5.3.2007 8:23:40
Poseděl jsem s feederem na pár místech mezi lávkou v Kupařovicích a medlovským mlýnem. Byla trošku větší voda a plavalo spoustu větví, listů ...takže to zpočátku vypadalo na samé plané záběry. Nakonec jsem našel super flíček, kde to bralo na žížalky. Jen mi to nešlo sekat. Výsledkem maximálního soustředění bylo pár plotic (i pěkných) a jako vrchol podvečera i (skoro)mírový kapřík, který v proudu moc pěkně táhnul. Na masňáky nic.
Monaster - Profil | Po 5.3.2007 5:15:48
Narozdíl od fofa s feederem chytáno na plqavačku a položenou. obojí pár zaběrů neseknuto nic. takže zase bezrybka. mražená. ikdyž chvilkama sluníčko svitlo. u vody pohoda...
Maco - Profil | Po 5.3.2007 0:27:59
Moje první letošní rybačka!!!
No na pohodu :o))) Aji prvni kapřík přišel, takže su tak ščastný ;o)
Jo a lidi tam bylo jak cyp a vichr jak na tym Sibiřu ....
Ladis - Profil | Ne 4.3.2007 22:45:23
Po dlouhých čtyřech měsících konečně zase u vody. Chytáno jedním prutem kaprařina, druhým feeder. Na boilie nic (což jsem čekal), na feeder 4 plotice a 2 cejni.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...

































