- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
JohnMcE - Profil | Ne 4.3.2007 20:57:23
Dnes odpoledne na Labi voda ještě vyšší než včera a tak chytačka na prdlačku. Přesto chyceno na plávku na hnojky několik cejnků skaláků a jedna plotice. Příští týden zahajuji na Orlasu...
martyn - Profil | Ne 4.3.2007 19:14:35
dnes poprvé u vody a docela to šlo.Od10h-11.30h se na břeh podívalo 5cejnů kolem 20cm,4 menší plotice a 1kapřík 20+.Vše uloveno na plavanou a feeder na masnaky.
wenda - Profil | Ne 4.3.2007 19:07:18
tak dneska s kámošem v jednom kolenu na petrůvce, o proti pátku to bylo skoro mrtvé, záběry byly akorát na začátka a pak jen sem tam. Chyceni 2 proudníci, 2 karasi, 1 ouklej, 1 perlín, 1 ostroretka a asi 10 plotiček, dost záběrů jsme nesekli. ryby byly ve velikosti od 10- 30cm. V pátek asi 30 ryb a velikost do 35cm
leny - Profil | Ne 4.3.2007 19:05:11
byl jsem na vltavě 7 za 5 hodin . Jenom jeden siven 36cm uplně na hovno to tam je a vazek jako svin!!!!!!!!
BAZY - Profil | Ne 4.3.2007 18:59:41
Dnes odpoledne v Zářičí,účast celkem solidní,počasí celkem na hovno,nějaký plotice a cejni a jeden kapřík,kterýho ukecal Vaša,tudíž byl vyhlášen králem dnešního lovu.
MrKos - Profil | Ne 4.3.2007 18:45:43
Prvotní záměr zachytat na jednom stojáku Dyje dopadl nevalně protože tam tak fučelo že jsme to ani nerozbalili... Přesun na stoják Svratky už přinesl drobné ovoce v podobě plotiček, skaláků, jesenů a cejnů... Největší rybu tu odlovil kolega Maty a to cejna kolem padesátky... Bylo nás tu tři a ostatní členové odjeli jinam hledat závětří a ryby...
Cestou zpátky jsem to ještě na necelé dvě hodinky zkusil na kousku řeky Jihlavy kde byla po zakrmení ryba nahusto a na břeh se podívalo několik kapříků, plotic, cejnků, cejnů, bolenů, ouklejí a ježdíků... Všechno na plavačku a hnojcle... masňák nestačil propadnout...
vítr sice fučel jak sfiňa ale ryby se chytily takže spokojenost...
havl | Ne 4.3.2007 18:40:09
Zkoušen odhoz a feeder. Nade dnem celkem slušně šly plotice a na feeder pouze jeden záběr, línek. Svítilo i slunce, takže příjemné odpoledne.
Hromis - Profil | Ne 4.3.2007 18:38:23
Dneska odpoledne opět na Vítanci... rybky braly opatrně a tak dnešní lov skončil 1:0 pro ryby a já zůstal jako bezrybka. :-( , taky mě u krmení pobíhali tihle odvážní opeřenci a nebáli se půl metru ode mě to krmení uzobávat... :-)
jepice - Profil | Ne 4.3.2007 18:21:03
Muškařina pod přehradou, Louckým a Oblekovickým splavem od 13:30 do 16:10. Rybky skoro nešly, vytáhl jsem jenom 2 lipoše v Oblekovicích. Navštívil mě i kolega Puntík, který za mnou přijel z lovu na Dunajovické přehradě a odolal své mladé, která ho lákala domů... :-)
Dneska byl moc pěknej den, chytáno na goldy.
Luboš Straka - Profil | Ne 4.3.2007 17:29:43
Dnes sem byl svědkem nevídané věci!!! Porazili mě bobkaři!! Každej měl dva kapříky a já sem měl akorát záběr. Já chytal na feeder a na plavajdu a voni s velkým volovem, velkým policajtem a s prutem z burzy s oranžovou špičkou. :-)) Jinak já sem chytal na mělčině a voni v hloubce. Výslledek 1 cejn a perlín. Ale jinak hezkýý počasí, nefoukalo. Tak petrůůůův zdař!!
TomCarp - Profil | Ne 4.3.2007 17:19:47
Dnes 5 hodin lovu,4záběry. Bohužel díky špatně zvolenému háčku dvě ryby vyříznuty:-( Ale jinak slušná chytačka na březen. Nej kapr 78cm
Jura Č. - Profil | Ne 4.3.2007 16:57:55
Na prvním fleku táhla voda a po pár záběrech který sem nesekl jsem se přemístil a dle změna místa ryba jistá jsem si chytl letošní první 3 ryby .2 cejni asi 35 a 1 cejnek asi 25. Zalezlo slunko začalo fučet tak sem šel dom.
fofo - Profil | Ne 4.3.2007 16:47:29
dneska rybolov na feedr s kolegou,nachytáno asi 20 cejnků,několik plotic a jeden tlouštík.Záběry razantní a dobře čitelné.Pěkné odpoledne
Hadik | Ne 4.3.2007 15:41:57
Během hoďky čtyři cejni, vše kolem 45-50 cm, poté klid. Feeder, žížala s masňákem.
Sojka - Profil | Ne 4.3.2007 15:18:55
V sobotu ráno při teplotě 1 nad nulou, hustým déštěm se sněhem a silném větru to byl fakt utrpení. Ryby ale překvapivě šly a tak jsem po 2 hodinách odcházel domů se 2 kapry. Žádní obři to nebyli, ale za to utrpení jsem si je zasloužil.
Majkld - Profil | Ne 4.3.2007 15:10:15
S dcerkou na feeder a hnojáčky jeden cejn 41cm a mrňavý okounek.Několik záběrů jsme neproměnili. Celkem silný vítr,ale jinak fajn.
medvěd - Profil | Ne 4.3.2007 14:43:59
Po opravdu dlouhé době jsem si dnes zavzpomínal na svoji plavačkářskou minulost a vydal se ráno na Plumlovskou přehradu.Chvilku trvalo, než jsem našel místo , kde nefoukalo jak naSněžce .Za půlhodinky se vyklubalo sluníčko a bylo to na opalování.Nevím kolik jsem chytil ryb, možná padesát , šedesát.Převážně cejni běžné místní velikosti, překvapivě dost plotic a jednoho kapříka, který bude k večeři.Zlatou tečkou na závěr byl perlín a plotice cca 30-35 cm.Zvláště takového perlína jsem na přehradě nikdy nechytil.Zkrátka krásná březnová neděle
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
11:27NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 8
11:23N🔥 Grill a grilování 🔥 586
10:54NLov pod jezem v letních vedrech? 13
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...







































