- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NJohnMcE - Profil | Po 26.2.2007 21:59:34
Po sobotní bezrybce a nedělním nerybaření dnes 15:00 - 17:30 na Labi pod jezem. Voda pomalu klesá, ovšem zájem " kladivářů ", bombardujících svými krmítky jediný vracák pod jezem vhodný k chytání nikoliv. Takže velmi málo záběrů. Chytána plavačka na bolo, nástraha hnojačky. Celkem slušné počasí a na břehu celkem pět plotic, z toho tři + - 30.
NDan - Profil | Po 26.2.2007 20:12:40
Tak dneska po dlouhý odmlce zase na rybách!!! Počasí jakštakš :-) Chytáno na položenou na lisovanej rohlíček,vytaženi 2 cejnoši-byli vraceni. Vypadá to,že kapříci na stojatých vodách se ještě k životu neprobrali,ale ono to časem přijde taky ...
NSemiš - Profil | Po 26.2.2007 18:26:50
Dnešní fídrovačka na ovocnáku nedopadla vůbec podle mích představ,záběrů málo a téměř nečitelný.Na sníh se podívali 4 kapříci a 1 karas.
Nusak - Profil | Po 26.2.2007 16:16:23
sobota-na potoku plavacka, mooc cista voda, moooc velka kosa, podivny pocasi-to vse vyustilo v moooc malo zaberu, nakonec vymodleny 3 miniostroretky a 1 plotice
nedele-prehrada, ve dvou lidech (2x feedr, 2x plavacka) ani Ň, ani tuk. k vyse zminenym priznivym cinitelum jako bonus fajny vetrik :-)
Ncarpk | Po 26.2.2007 11:24:34
Nedělní polední trojhodinová vycházka k řece s feedrem byla ve znamení hnusného ledového větru. Teplota vody kolem 5 st., vzduch měl kolem nuly, takže jsem rybám mohl vlastně závidět, protože jsem pěkně vymrznul. Protože řeka byla zvedlá, byl silnější proud, byl jsem nucen nasadit těžší krmítka, což ve spojení s proudem a poměrně razantními záběry mělo za následek, že jsem utrhl pět forpasů 0,10mm než jsem pochopil, že budu muset přitvrdit. Nakonec jsem skončil na "letních" forpasech 0,14mm a 0,16mm, kdy naštěstí záběry byly ovšem už ne tak časté, ale na tuto roční dobu poměrně razantní. Nakonec se podívalo krátce na břeh 5 lopat kolem 50 cm, 2 jelci , jedna plotice a dva cejni mi ještě upadli před podběrákem. Vzhledem na tu kosu nakonec přece jen spokojenost. Krmení od top mixu mě opět nezklamalo, i když posilovače byly od sensansu, nejvíce se osvědčili červíci - dva bílí a jeden žlutý. Doufám, že příště snad bude tepleji, pozdrav Rudymu a Jožinovi.
Nulrisak - Profil | Po 26.2.2007 11:11:42
Podrevír 2 Velká od 15:00 do 17:30, na plavačku 3 okyše, feeder kapřík a tloust +/-30
NMajdo - Profil | Po 26.2.2007 10:10:33
Sobotní feedrovačka na Berounce. Chytáno 0,15 kmen, 0,10 forpas, krmení lorpio + červi. Záběry jen ráno, od deseti se to ani nehlo. Celkem 2 kapříci 41, 49cm. Oba plavou z5. Na únor spokojenost.
NTomášV - Profil | Ne 25.2.2007 22:02:09
Odpoledne 3 hodiny u vody. Pár záběrů na položenou na housku, nebo kombinaci houska a 2 červi. Chyceni 2 perlíni, 1 cejnek a tento krasavec 68 cm.
Nboyscout - Profil | Ne 25.2.2007 21:51:14
Třetí letošní pokus o ulovení kapra na boilie a konečně úspěch - lysec 65cm. Krásně kulaťoučký a dozlatova vybarvený :-) Záběr pořádná jízda přes brzdu - žádné upejpání. Kromě toho ještě 3 cejni a 2 plotice na feeder a spousta promeškaných záběrů. Chtělo to sedět v pohotovosti s rukou na prutu, záběry velmi jemné a k tomu rychlé a krátké. Protože bylo celý den jen 0 až +2 stupně (+vítr) ,tak jsem moc dlouho sedět bez pohybu ve střehu nedokázal.
Jinak až na tu hnusnou kosu pohoda a dobrý pokec s kamarády.
NFisherman - Profil | Ne 25.2.2007 20:49:21
Dnes opět na zámeckém rybníku v Opočně. Od 13.30 do 16.30 na picker o který jsem se střídal s Janinou protože feeder nebyl ani záběr. Uloveno pár perlínů 5 - 25 cm na pařenku.
Nmir - Profil | Ne 25.2.2007 20:39:21
Dneska na rybníku docela to slo 9 jízd a na břeh se podívalo 7 kapříků od 38-47 cm.Nástraha domácí boili vše plave dál.Bezva lov.
Nbexbach | Ne 25.2.2007 20:28:07
Dneska od 9.30-14.00.asi 40 podouství 12-25cm a 2 kapříci 40+.Všechno na feeder na červíky.Voda v normálu,rybářu jako much.
Nrybomil - Profil | Ne 25.2.2007 19:16:41
1,5 hod. feedru. Žádná sláva, asi 4 záběry, karpoš + - 40 a okyš 20 na břehu. Nikde žádný rybáři. Na zpáteční cestě jsem stavěl na stojáku, asi 10 lidí a údajně tuze mizerný.
Nvydrouš - Profil | Ne 25.2.2007 18:58:47
Dnes tři hodiny na největším rybníku ve východních čechach, a jako vždy ani TUK. Počasí jak štak jen ty ryby. Sestava Fousek,a hlavně Mazlik. Nastraha žoužel a masnaci všem Petruv zdar
NBAZY - Profil | Ne 25.2.2007 17:02:30
Celkem povedené odpoledne na Šlajze,po půlhodině bez potahu jsem chtěl změnit lokalitu,ale nakonec se to slušně rozjelo,kromě 11 místních kapřích kolosů kolem 20cm ještě 5 cejnů a nějaký ten perlínek.Vše na picker,kmen 0.14,návazec 0.10,šly celkem slušně i na kuku,to se mi teda v únoru zatím nikdy nestalo.brzo zvopakuju
Nhavl | Ne 25.2.2007 16:48:29
Po obědě na chvilku s feedrem na řeku, zima jaxviňa, ryby žádná sláva, 2 hoďky, 2 záběry, 2 tloušti.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
17:58NLov pod jezem v letních vedrech? 22
16:57NATTs hlásiče a ATTx příposlech 549
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:42N🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64






































