- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Piškot - Profil | Po 18.2.2002 21:02:49
Po dlouhé době jsem navštívil svoje oblíbené místo a vyplatilo se to.Sice jsem kvůli pracovní vytíženosti přijel k vodě až v 15:00 ale i tak jsem uspokojil svou rybářskou dušičku.Kolega rybář na můj dotaz jak to jde odpověděl stojí to za h...o,asi tam žádný ryby nejsou.Po páté vytažené rybě zlostně zbalil saky paky a zmizel.Za dvě hodinky pár plotic,nějaká ta ouklej,pěkné podoustve,největší 33 cm a spousta malinkých ostroretek.Původně jsem chtěl na rybách strávit celej den,ale i přes pracovní povinosti a krátkou dobu chytání jsem byl nadmíru spokojenej!Chytal jsem na boloňezku a na masáky.
miro | Po 18.2.2002 8:19:45
Prvy poriadny vylet s feedrom a radost velika - plotice sa uz pomaly zacinaju hybat, velke este spia :) vsetko kusy v rozpati 10-15cm, ale na to, ze nikto naokolo nechytal nic, len ja s feedrom to bol docela phun :) vsetko na kostaky, rohlik a kukurica im boli velike.
Kulich | Ne 17.2.2002 19:43:15
Kapři začínají zobat :od pátku do dnešního oběda ve dvojko 32kaprů,největší sice jen 69cm ale super chytačka v noci ani živáčka Lovec hlav (porybný SMOLKA)se svojí chasou ještě je asi zazimovaný nikdo nas aspoň nebuzeroval.Kapři vesměs brali na červenou foukačku,ale měli jsme kapry chycené i na boilie(masovky).Krmili jsme partiklem a malým množstvím boilie.V noci byl docela krut.
sendwich | Ne 17.2.2002 8:01:36
první vycházka s feeder - záběrů habaků, jen byli tak nepatrné, že se ndali sekat
až po půlhodině jsem vytáhl plotici 20 cm, a pak to přišlo špička se ohla do pravého úhle a byl tam cejn 44 cm, fakt mě to udělalo radost :o)) dneska jdu zase tak baj ....
Piškot - Profil | Ne 17.2.2002 7:04:13
Celkem 6 feederohodin na čerstvě rozmrzlém revíru za parádního počasí.Výsledkem 30 plotic 8-15 cm,mezi nima 1 kousek 28 cm.Nástraha 5 masáků na háčku a i když jsem nikdy nevěřil,že barva červů hraje nějakou roli,tak záběry přicházely jenom tehdy,když některý z červů byl červený.
Zdeněk - Profil | Pá 15.2.2002 21:14:12
Voda na normalu,lehce prikalena.V tisine pod mostem staly pod hladinou hejna oukleji.9.30 a u vody nikdo.Zacal jsem plavackou.5-6 mandarinek krmeni na zacatek a do 1/4hodinky byly tam.Cejni 15-25cm-pomalu co hod to ryba.V poledne zacal foukat vitr a ochladilo se.Zabery taky prestaly.Tak jsem vytahl feeder,do kosicku nacpal mixu a ono to zase fungovalo.Ikdyz uz braly s vetsimi prestavkami,dneska jsem si zachytal dobre.Nastraha-hnojka,par.rohlik ala MM.V nedeli jedu znovu.
siro | St 13.2.2002 7:38:00
Voda asi o půl metru níže než před týdnem.Ryba stále ještě v zatop. trávě u břehu.Šli skoro samí tloušti a podostve(na kostnáky)bez krmení.Na únor parádní chytačka.Řeka je holt řeka:o)))
DaveR | Út 12.2.2002 20:49:58
Celkem dobrá chytačka. Braly kapříci, jeseni, plotice, ale nejvíc cejni od 15 do 40cm. Nástraha rohlík, b. červi. Bylo tam okolo 20 rybářů. I na řece se něco tahalo. Za pět minut pět chodili kolem vody 3 porybní, kteří napřed všechny zbuzerovali, že už je po páte a potom rozvěšovali po stromech cedule, že zítra tj. 13.2.02 bude od 8:00h ráno provádět MO na kanále odchyt agregátem. Takže jestli bude někdo z Vás mít zítra ráno čas, tak se tam rozhodně stavte. Docela by mě zajímalo kolik si toho od tam zpakujou.
Bořek | Út 12.2.2002 13:41:13
Konečně pořádná ryba na feeder - Cejn 49 cm, 1 kg (šel zpět), + několik plotic a ouklejí. Vše na rohlík. Foukal dost vítr.
Pepan | Po 11.2.2002 20:55:04
Zima jak sviňa! Nástraha pařená houska.Chytl jsem největší rubu tohoto roku - tloušť 36 cm. Bylo jich tam hodně až do doby kdy se za mnou objevil traktor! a další ( káceli místní porost)
Ryby zmizly a tak ještě jedna plotka a ouklej .3 ryby - nic moc!
RobertR | Po 11.2.2002 11:35:22
Solidní počasí - oblačno bez deště, při procházce kolem řeky 1x tloušť 36 cm, cejn a dva okounci, na pařenou housku a hnojáčky, bez krmení. Záběry na krajích proudu, v klidné vodě nic.
Cyril | Po 11.2.2002 9:00:45
Vítr,déšť,ale za dvě hodiny asi dvacet plotiček a ouklejí.Všechno na masáky,bez vnadění.
Jura Č - Profil | Po 11.2.2002 8:31:22
Za 3 hod ve dvou na feeder 3 cejnky a 3 plotičky. Záběrů bylo mnohem víc ale byl sem pomalej a vítr tomu tyky moc nepřidal.
jxr | Po 11.2.2002 8:14:26
Byli jsme s kámošem muškařit. Ačkoli lítali jepičky, neviděli jsme jedinou rybu sebrat. Proto nastoupila nymfa. Kolega chytil lipánka 15 cm, já lipana 35, podoustev 36 (mňam, až na ty kosti) a proudníka 25. Na únor a vysokou vodu maximální spokojenost.
Stano Sládek | Po 11.2.2002 0:04:55
Kaprorybačka vo veľkom štýle, od 7.00 - 13.00
Výsledok- traja kapríci, o veľkosti mojich sumčekov žraločích, čo mi plávajú doma v akvárku, čiže 35 - 40 cm.
Počasie som si ani nemohol lepšie vybrať. Aspoň viem, odkiaľ má "šlehy" ten svoj Nick name.
Také šlehy od vetru a dažďa, že Mrázik je šuvix.
Nástraha: puffi - medová, v postavení mimo háčik.
Ryby vyvrátené späť do vody.
masak - Profil | Ne 10.2.2002 22:32:13
Příjezd - katastrofa , u přítoku množství ledové tříště v šíři asi 5m od břehu ale ryby tam určitě byly , ovšem kvůli tátovi 83 let , se jelo níž někam za vítr což bylo dost relativní - foukalo všude , přesto jsem na angličáka a masáka vypotil 2 krásné plotice , tátovi na těžko a housku bohužel nic . Trochu mě hřálo , že včera s malým Lukášem pod mojím vedením jeho první kapr v životě 44 lysec na Chrudimce . Lukášovi 10let.
Šlehy - Profil | Ne 10.2.2002 19:51:23
V sobotu po obědě jsem vyrazil na nedalekou říčku s feederem a po cca. půlhodině chytání mi štika 52cm vzala ze dna malýho hnojáčka s bílým červem na háčku 16 a návazci 0,10. Po učebnicovém záběru( dvě pocuknutí a pak plynulé prohnutí)jsem nejdřív myslel že zdolávám kapříka.Až při navedení na podběrák jsem zjistil o co jde.Háček měla seklej ůplně na špičce tlamy.Proto návazec vydržel.Ještě se mi podařilo přelstít dvě plotice, čtyři cejny a tlouště(vše na kombinaci malýho hnojáka s kostňákem).Až na ten hroznej vítr krásná rybačka.Jo,ještě jsem vyzkoušel krmení MILO MAGIC.Velice příjemné aroma(snad nějaká ovocná směs) a ještě navíc dobře fungující(i na štiky :-)))).
Láďa | Ne 10.2.2002 19:08:55
3 rybohodiny ve větru a dešti. Chytal jsem na 5m bič. Na Housku brali cejni, plotice, červenky, skaláci a oukleje. Na kuklu a Mystic nic. Celkem asi 25-30 ryb.
Jiri Matej - Profil | Ne 10.2.2002 17:04:24
Dnes sem se svym kamaradem Pavlem vyrazil chytat ryby na feeder i pres nepriznive podminky se nam podarilo nachyt pekne mnozstvi vetsich ryb ktere meli od 10po40cm
Prevazovali podoustve okolo 25 ale podarilo se nam ulovit i peknou ostroretku ktera mela asi 40cm ktera byla ihned vracena vode.Dale jsme ulovily mensi druhy ryb např.plotice,hrouzek,cejn.Prozatim se louci feeder team Prerov.
Vesely Rosta | Ne 10.2.2002 13:19:16
Tak jsem taky dneska začal,tůňka pod koupalištěm je už na normálu. Byla to solidní rybačka 3x tloušť- 15-20 cm, 5x plotka asi 8cm a světe div se začaly se objevovat ostroretky! Jen aby je mládežníci přes léto nevyramovaly mají zatim okolo 15 cm.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
TT Fishing
Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.


























