Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

TEZAR - Profil | Út 30.8.2016 21:56:45

29.8.2016 - Naše řeka
V pondělí po bouřce -letos můj největší na vláčku.Moc pěkný záběr i souboj. >> Stránka diskuse

    TEZAR - Profil | St 24.8.2016 0:40:40

    23.8.2016 - Na soutoku.
    S kolegou jsme skoro celé odpoledne chytali lelky,ale večer se jich několik spletlo.A bylo fajn. >> Stránka diskuse

      TEZAR - Profil | Út 16.8.2016 23:10:28

      16.8.2016 - Nebezpečný...
      Vždycky jsem si myslel,že tohle se může stát jen hodně nešikovnýmu JOUDOVI-a když o tom tak přemýšlím,tak jsem měl vlastně pravdu... Po návštěvě chirurgie jsme ovšem v lovu celkem úspěšně pokračovali až do večera.-) >> Stránka diskuse

        TEZAR - Profil | Ne 14.8.2016 13:00:42

        14.8.2016 - Svazovka
        Využívám nonstopku. >> Stránka diskuse

          TEZAR - Profil | St 10.8.2016 0:49:05

          9.8.2016 - Svazovka
          Kousalo to. >> Stránka diskuse

            TEZAR - Profil | St 3.8.2016 23:23:48

            3.8.2016 - Svazovka
            Dnešní tři hodiny čudlařiny.Bylo fajn. >> Stránka diskuse

              TEZAR - Profil | Út 2.8.2016 0:10:23

              1.8.2016 - Svazovka
              Bylo hezky. >> Stránka diskuse

                TEZAR - Profil | So 30.7.2016 22:09:44

                30.7.2016 - Stoják
                Dneska jsem víc fotil,než chytal.-) >> Stránka diskuse

                  TEZAR - Profil | Út 26.7.2016 22:52:03

                  24.7.2016 - Svazovka
                  Bojovník z víkendu. >> Stránka diskuse

                    TEZAR - Profil | Čt 21.7.2016 15:37:23

                    20.7.2016 - U nás na řece.
                    Včera jsem využil čtyřiadvacítku a jeden ze tří stál za to. >> Stránka diskuse

                      TEZAR - Profil | Út 12.7.2016 0:14:26

                      11.7.2016 - U nás
                      Pondělní lov ryb jsem musel vystřídat odchytem hendikepovaného mláděte krahujce-povedlo se a doufám,že mu defekt na křídle v záchranné stanici napraví.Ryby zkrátka neuplavou.-) >> Stránka diskuse

                        TEZAR - Profil | Út 5.7.2016 23:27:42

                        5.7.2016 - Berča.
                        Celkem to šlo. >> Stránka diskuse

                          TEZAR - Profil | Po 27.6.2016 21:37:38

                          27.6.2016 - Stoják
                          Tření línů.Byl to zážitek. >> Stránka diskuse

                            TEZAR - Profil | So 25.6.2016 20:54:07

                            25.6.2016 - Známý.
                            Z tohoto zápisu administrátor odstranil 2 obrázky.
                            Zatím jen prckové. >> Stránka diskuse

                              TEZAR - Profil | So 18.6.2016 22:36:27

                              18.6.2016 - řeka
                              Poprvé jsem zvažoval,kterou fotku dát jako první...Ale kuna lesní zvítězila.-) >> Stránka diskuse

                                TEZAR - Profil | Pá 17.6.2016 0:00:05

                                16.6.2016 - řeka
                                Jak psal Bušák-chvíli hezky a pak sprška,ale pár prcků kouslo. >> Stránka diskuse

                                  TEZAR - Profil | St 15.6.2016 20:46:53

                                  15.6.2016 - Lesní jezírko
                                  Poslední klidný den před zahájením.-) >> Stránka diskuse

                                    TEZAR - Profil | Čt 9.6.2016 12:40:14

                                    9.6.2016 - Svazovka
                                    Prý už je těch,,koulís"přežranej...-) >> Stránka diskuse

                                      TEZAR - Profil | Po 6.6.2016 22:31:36

                                      6.6.2016 - Stoják u nás.
                                      Tyhle fešáky poslední dobou raději fotím,než chytám...Bylo parádně.-) >> Stránka diskuse

                                        TEZAR - Profil | So 4.6.2016 22:38:01

                                        4.6.2016 - Přítok Vltavy
                                        Hrouzci obecní ve tření. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.