- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
fík | Po 18.7.2005 8:06:40
Krátká polední vláčka, 1x bolen 56 cm, wobler 7 cm owner.
slimak - Profil | Po 18.7.2005 6:03:05
Od 4.00 do 11.00 na slepém rameni. Feeder, poloená i plavaná, vyzkoueli jsme vechno moný i nemoný, ale rybám se nějak nechtělo - já tři cejny na červy a kolega bez ryby.
HrubecT - Profil | Ne 17.7.2005 22:18:01
Nejen že je na tomto revíru kvůli sinicím zakázáno se koupat, navíc je podél břehu cca 1,5m pás snad petroleje nebo co to je :-/
I přesto jsme to s Macinem zkusili, a rybám to až tak asi nevadí. Macin na klasiku 3 vetší cejny a jednoho menšího, já po delší době vláčení zase plavačka, chyceno bezpočet cejnů, nej na tomto revíru trofejní 38cm :-) Nádherný podvečer, komáři nikde, krásně teplo, téměř bezvětří a bezvlní, až na ten smrad petroleje a fialovozelenej povlak na vodě...
jepice.cz - Profil | Ne 17.7.2005 20:24:02
16.7.- s Kolárem na hnědce od 16:00 do 18:00. Chytal jsem na pečivo u hladiny. Kolár taky a vytáh amura cca50cm, plotici, karase a urval kapra. Já to převázal na plavku a výsledek byly 4 ploťky. Bylo hnusný vedro, furt kolem mě poletovaly mušky a od vody mě vyhnala bolest hlavy.
17.7.- Jsem šel od 14:00 do 18:00 zas na plavku na chleba. Zakrmil jsem (krmení smetana, drcená kukuřice a řepné semínko) a šlo to jak na drátkách. Celkem kolem 15-ti cejnů (cílová ryba), 5 cejnků, 6 plotic 1 perlín. Vše na kuličku chleba nebo kousek rousnice+chleba. Tentokrát pěkný den.
Přikládám foto cejnka.
Ota | Ne 17.7.2005 20:06:48
Dnes ráno se zadařilo - 2x kapr 45 + 47, karas 30 a amur 65. Nejvíce mne potěšilo co záběr, to ryba.
MrKos - Profil | Ne 17.7.2005 18:07:59
Dopoledne mi to opět nedalo, nezkusit tuto letos zatím zakletou vodu. Ráno klasicky nikde nikdo a kromě několika dopoledních koupačů už u toho i zůstalo. Po zakrmení najely ploťky a šly takřka na hod takže jsem asi po 20 kusech změnil háček a napíchl rousnici... však již bez potahu... Na feeder brali pěkní karasi ale do toho nepočetného zbytku tamních kaprů se mi nedařilo trefit. Asi po třech hodinách se podařilo najít tu správnou mast a za hodinku šli z vody tři.. Velikostně něco mezi 40 a 45 ale přesto na této vodě velice potěšili... Krmení šlo k duhu i klepetáčům a sbírali i řepku... :-) A na závěr po cestě zpátky k autu a kolem něj jsem nasbíral půl, již prázného, kyblíku krásných praváků, janků a kozáků.... Aspoň jsem nepřijel s prázdnou... :-) Takže celkově spokojenost a pěkné ráno u vody...
JirkaM - Profil | Ne 17.7.2005 11:52:02
Letos snad první gulášový závody na rybníčku kousek od přerova.Po lońské zkušenosti sem počítal s odhozem k ostovu,ale vylosoval sem flek úplně mimo ostrov takže sem se přiklonil k děličce kterou sem později měnil za bič.ryba šla takřka nahod což mě udivovalo páč sem namíchal docela nouzový homemade krmení:))a za 6 hodin sem dostal 191 ryb (plotice a perlíni).skončil jsem nakonec 2. což mě docela překvapilo páč borec přede mnou měl něco přes 200 a já počítal ,že bude mít tak do stovky ,no hold domácí je domácí.))Jinak krásný den u vody a krásně spálený nohy:))
smith - Profil | Ne 17.7.2005 11:10:17
od patka do soboty pohoda na rybach.bohuzel ryby nesli.bylo policeno na kapra,ale nezadarilo se.na konec vlacka.vsude hodne vodaku.supr priroda.
Kolči - Profil | Ne 17.7.2005 10:57:47
Tak jsem včera byl na Smutné u Sepekova.Chytil jsem několik perlínů a plotic a tři kapříky.Je to pěkná voda.Foto nepřikládám,rozbila se mi karta do foťáku:-(
lorpio - Profil | Ne 17.7.2005 10:32:32
Vcera vecer chytacka na bic nad obranskym splavem.Chyceno 16ostroretek nej. 40cm,9 tloustu,4 jeseni a par hrouzku.Na "sestku" bic docela dobrej adrenalin,zvlast ty "frgali".
Tomin | Ne 17.7.2005 8:30:51
Asi hodinový lov na starém korytu Dyje, 61 cm na plandavku, chvíli předtím menší kolem 35 cm na stříbrnou vaškovku.
Misa - Profil | Ne 17.7.2005 6:13:25
...Krokodyl,ktery se volne v prirode pohyboval nedaleko naseho lovneho mista...
BoBo - Profil | So 16.7.2005 23:37:25
Dnes jsme vyrazili s Rarachem na Tatrovice s mušákama. Na lury několik okounů a Rarachovi se podařilo kolem 21:00 vytáhnout Marénu 50cm a PD 33 cm (na pakomára).
Martin M. - Profil | So 16.7.2005 23:37:24
feeder: celkem dost cejnu, ale prevazne nezajimave velikosti, nekolik jesenu do 49cm, kapr zadny.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











































