- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
švec - Profil | St 6.7.2005 11:49:59
Díky MRKu jsem se seznámil s Macinem a společně jsme ještě,s jeho kamarádem,vyrazili na lov do Jestřabic.Kapříci brali do doby než se citelně ochladilo a začalo vytrvale pršet.Chytli jsme celkem přes 40 kaprů 35 - 73 cm.Já s Macinem jsme zkousili každý na jeden prut chytat na boilí a celkem se nám dařilo.Já jsem zdolal 6 kaprů 45,65,66,70,71,73 cm.Macin se taky určitě pochlubí.Na fotce je se 70 cm 7 kg.
steve - Profil | St 6.7.2005 0:09:24
Po otevreni jsem se zajel podivat s vlackou na Zelinu. Vcera jsem z pod jezu vytahl jen jednoho bolena, klucina vedle docela hezkou stiku a nejaky feedrar cejna hodne pres 60. S padajici tmou jsem sel niz po rece a vytah pekneho bolena okolo 60cm, parmu a candatka okolo 40. Dnes candat 55 cm a 2 mensi, 2 mi spadli. Chytani docela hezky, ale to okolo ... 2 burani si odnesli candatka stezi okolo 40 (co na nem proboha muzou sezrat ?), chytajici omladina hazela plechovky od piva do vody, ... RS jsem letos jeste nepotkal.
Joysi | Út 5.7.2005 22:28:00
Dnes feedrovacka na Hornade. Stretol som tam aj Pace-ho s kamaratom. Ryby brali poslabsie. Podarili sa mi len 2 podustvy, ta vacsia mala 45 cm. Ale ako som uz mal ist do prace tak prisiel kaprik 51 cm , vdaka za asistenciu Pace-mu ktory mi ho podoberal. Bojoval asi 7 minut. Chytene na feeder, silon 18, navazec 16. Ryby mi brali len na rozok a lis. rohlik.
Kolegovia chytili par mreny a podustvy ...
Kaprik sa isiel pozriet ku mne domov ...
Honza T. - Profil | Út 5.7.2005 19:39:37
Odpolední plavačka s cílem Kapr...Jeden kapří pojezd neproměněn a poté už jenom Parmy 40,42,39cm a Jelci 34,38cm...Jinak docela spokojenost ze zábavy s parmami...
chruňo | Út 5.7.2005 19:32:50
Krásný lov duhových prasátek na Bělé.Počasí dopoledne vyšlo, voda super, rybářů mraky!
Radek Ch. | Út 5.7.2005 17:59:31
Původně jsem jít ani nechtěl, ale jaksi mimochodem jsem se ráno ve tři probudil....a co s načatým ránem ? Šup do maskáčů a alou na Hartu. U vody jsem byl už od čtyř, ale na vybraném místě jen jedna malá štička a hafo urvaných gum. Pak jsem změnil flek a v 7.00 přišel tento sedmdesátník. Ještě jednoho jsem pak tahal ( nevím jak velkého, ale táhl slušně ) ale spadl. I tak dost dobrýýýýýý.
strejda - Profil | Út 5.7.2005 17:37:38
Dnes docela slušná vláčka na pstruhovce až na to hrozné počasí.Zadařilo se asi 35 kousků.
Korda | Út 5.7.2005 17:20:35
Začali jít velcí cejni.Dravci na vláčku ,jen malá velikost.
skipi | Út 5.7.2005 16:26:17
Budíček byl ve 4ráno a v půl pátý jsem se do rybyšek pustil,ale............v 6.00 začalo pršet(mimochodem ještě nepřestalo) a bylo po rybačce.....na jednom klacku rybyčka a na druhém od rousnice počínaje po ..................prostě všechno možný a nic.
Honza T. - Profil | Út 5.7.2005 13:54:05
Dopolední plavačka...4 ryby...Bohužel...V tom dnešním větru bylo těžké udržet splávek...Mnoho nepovedených záběrů...Parma,Tloušti a jedna plotice...Jen do 30cm...
myšák z - Profil | Út 5.7.2005 12:48:31
Po dlouhé době jsme vyrazili vláčet na Podhradí na dyji.Hned ráno se to ukázalo jako správná volba.Ve třech lidech jsme zde zdolali a následně pustili 11ryb.Pak jsme přejeli k Pexovu mlýnu a pokračovali po proudu do přehrady.V tůňkách jsme přemluvili 26 ryb stejných druhů jako na podhradí(štika,okoun,jelec). Letos co do kusů nejlepší rybačka.
kaprhans - Profil | Út 5.7.2005 12:46:02
tak jsem ted dorazil z labicka a muzu byt spokojen na feedra jsem nachytal asi 30 ryb karasy (nej 42cm),tlouste,cejni, dva linky,plotice , a jeden kaprik vse nachytano na kuku a jeden vetsi kapr mi urval hacek ale jinak opet super uz se tesim na vecer razim opet:-)
Doktor.Hannibal - Profil | Út 5.7.2005 9:57:27
Udělali jsme si s tatíkem výlet na Nechranice..Dopadlo to docela dobře......Otec chytil 2x kapra 45 cm, 40cm, a jednu jízdu upálil..pak chytil ještě 2 nemírové kapry a 4 cejny..Já sem chytil 2 cejny, 2 nemíráky a pak kapra 41 cm....Měli jsme v plánu chytat i dneska ráno,ale pršelo..vlastně prší ještě teď, tak jsme to zbalili a jeli domu
Vokoun - Profil | Po 4.7.2005 20:49:53
Dnes celodenní vláčka zakončena v romantickém prostředí rozbořeného jezu na Chrudimce. Až na pár neproměněných drbanců nic. Ale byl to pěkně strávený den dovolené...
Tomash | Po 4.7.2005 19:22:32
Vzal jsem s sebou na lov přítelkyni a nestačil jsem se divit. Já lovil na houpačku na masňáky, má slečna na plavanou na třešně. Náš flek jsem prohodil cca 50ks třešní. První záběr proměnila a odnesl to tloušť 51cm a 2,25kg - krásná ryba! Druhý nához a po 10 sekundách tloušť 50cm a 1,95kg! Jen jsem čučel! :-) Později ještě přidala dva tlouště 45 a 47cm, já celkem 15ks cejnků malých v délce 30-37cm - ten největší měl 37cm a 1,1kg! - což mě dost překvapilo (váha!). Smůla, že jsem s sebou nevzal digitál, ale v záloze hluboko v batohu jsem měl schovaný obyč. foťák - kdybych někdy náhodou zapomněl - takže fotky dodám později. Super lov, i když mě přítelkyně přechytala - v kvalitě. :-)
Honza T. | Po 4.7.2005 18:14:30
Dnes plavka na Dřevce...Znovu celkem zklamání...Pouze 3 ryby...Parmy 42,35cm a jeden Tloušť ???cm...Ale jinak pěkný den u vody...
eless | Po 4.7.2005 16:05:00
jan - Profil | Po 4.7.2005 15:05:35
Tak, na zacatek sem chtel zkusit v sobotu Moravu v a pod OL, jenze po prijezdu me malem kleplo. Jako kazdorocne zrovna "vypustili" reku:-) asi spravuji jezy nebo cisti koryto-vody asi o metr min, v prostred tece jen mala ricka(je to tak do ted). Presun na Becvu do Dluhonic-lidi jak svina, na nouzovem fleku par zaberu na feeder, vysledek 0 cela nic. Pri zpatecni ceste na zlepseni nalady Bystricka(reka), pod splavem asi 20 tloustu a 1 lipan.
Nedele-Ol.sterkopisky, v zajmu vypilovani feeder techniky 2x feeder, cervici a kukurice, krmeni co dum dal:-) chyceno 13 kapriku 35-40, 2 ustreleni a 2 vyhaknuti,super bojovni supinaci, 2 cejni, 2 plotice a 2 okounci, kterym nevadila k cervum kukuricna priloha. Super chytacka, malokdy sem mel nahozene oba pruty, v jeden moment sem tahal na obe zaraz, to bylo veselo. Potesilo, ze dedci vedle nic-jeden videl z chaty, ze to bere, prinesl pruty se slovy, ze de taky krmit-a celou dobu chytal na tu samou kulicku(spis kouli-asi bojlii), kterou uz prinesl nastrazenou a taky s ni odesel, po 2 hodinach neuspechu :-)
Jura Č. - Profil | Po 4.7.2005 14:25:12
Na Priglu od 5:00 do 9:00 na bič a feeder do počtu.
Na bič asi 6 plotiček ,4 minicejny , asi 5 cejnu 40-45 a 3x se se mnou něco nebavilo a odplulo. Na feeder 2 kapříky 42 a 47. Vše na rohlík masnáky nebo kuku. Vnadění vlastní výroby takže spokojenost.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...






































