- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Milda | Pá 24.6.2005 22:49:38
Hrubec T:jinak těch těch"pouhých"5,kaprů do 18.00hod.bylo jen díky tomu,že tam po Hrázi jezdili místní chasníci sem a tam traktorem.Já jezdím do Jestřabic jen út,st,čt,v tyto dny je menší tlak,v pondělí ty ryby tak ještě nejdú po víkendovém návalu.Mám tam celoroční povolenku.Kapříky už mám docela slušně naučené na jednu nástrahu.Když tam někdy pojedeš,tak se mi možeš ozvat na č.732634441 a jestli nebudu mít zrovna nic na práci,tak ti ukážu,že tam kapři opravdu sú.
Milda | Pá 24.6.2005 22:36:44
Sem moc nepíšu,ale musím reagovat na popud od Hrubce T.Hrubec,kdes proboha seděl.Asi špatně odhadneš,kde je ryba.Já seděl přímo u hráze a od 13.00hod.do 21.30hod. jsem chytil 32.kaprů(většinú všichni kolem 45cm,jen 5.jich bylo nad 50cm,z nich největší 58cm a nej kapr 71cm,to mi ještě 2.velcí upláchli,těch menších spousta).Třešničkou na dortu byl Jeseter 93cm.Já si teda zachytal fantasticky.Do 18.00hod.jsem měl jen 5.kaprů,začali brát pořádně až pak,ale na 2.pruty jsem nestíhal.Ještě bylo 6.cejnů.Možná jsme se potkali při odjezdu Hrubec,jak jsem odjížděl,tak od trdliště přicházeli k autům nějací rybáři.Jestli jste to byli vy,to nevím,ale časově to souhlasí,já akorát odjížděl v tom šedém škodilaku,možná jste mě pak za Jestřabicema předjížděli.Ale jinak jste zvolil špatné místo.Hráz je tam nejtutovější místo.Tak někdy se tam možná potkáme.Ahoj.
HrubecT - Profil | Pá 24.6.2005 22:21:43
Od 7mi do 21:30 s tatou. Výsledek - naprostej propadák :-( Za celej den ve dvou jen 5 kaprů (43,40,38,38,20) což je na kaprodrom hodně špatná vizitka, a to jsem se po závodech tak těšil... Na plavačku hafo cejnů, hafo perlínů, hafo duháků... ti duháci mi obvzlášť pili krev, 80% totálně zažranejch :-( chytáno na 2 kuku z plechovky. V trdlišti bylo úplně černo, ryba na rybě, ikdyž vyjížděli ven, chleba na hladině je vůbec nezajímal...
Rybář - Profil | Pá 24.6.2005 22:18:46
Tradiční večerní rybaření na Svitavě, tentokrát nejen s AA, ale i s MrKosem. Chytali jsme na feder s červy nejdříve menší ryby (ostroretky, nosáky, plotice, hrouzky, oukleje a jednoho karáska), pak najely větší ostroretky 34 - 37 cm. Byla to čtvrthodina, kdy co náhod to pěkná ostroretka a pak jako když utne a za posledních 20 minut jen dvě rybky.
Marcel - Profil | Pá 24.6.2005 13:40:13
Na Ostravici asi opět bez jakéhokoliv upozornění opět upouštěli vody ze Šance, takže se nedalo chytat. Přemístil jsem se na Čeladenku a celkem jsem si solidně zasušil cca 30 PP za 3 hodinky. Ale o větší rybu je nouze vše bylo okolo 25+- :-(
sosed - Profil | Pá 24.6.2005 12:24:58
Skola uz me nic nerika tak sme se sli rano s kamosem podivat k rece k bilovickemu splavu. At sme dali na hacek cokoliv jakekoliv velikosti(rohlik,masnaci,strouhanka) tak z vody sli jen jelci.Kvuli nizke hladine v proudu(20-30cm pod normalem) byli skoro vsechny rybi najety prave v hloubce u splavu..ale jelci nedali jine rybe sanci,brali to ostatnim pred papulou :-( V 11hod me prestalo bavit tahat jen jelce tak sem to sel zkusit na my parmovy mistecko.. po chvili to "neco" vzalo a padilo s tim za takovej betonek kde je plno bincu a bylo po rybe :´( potom uz sme sli dom,protoze se to nedalo vydrzet se slunkem.. Na fotce nove prirustky :-))
steve - Profil | Pá 24.6.2005 10:30:30
Predevcirem jsem se byl podivat vecer na reku kousek za mestem. U vody jsem zjistil, ze jsem doma nechal kolecko. Chvilku jsem vlacel, ale to bylo predem odsouzeno k nezdaru a tak jsem vlacek privazal goldheada a lovil na kratkou numfu. Na tenhle paskvil se mi povedlo premluvit cca 20 pstruhu (duhaku i potocaku) mezi 20-35 cm. Vcera uz na suchou (doma dvojnasobna kontrola jestli mam vsechno). Mezi 20-21 hod. jen 2 maly duhaci, s padajici tmou se zvedli i potocaci. Vysledek 8 potocaku (cca 15 - 35 cm) a dalsi 4 duhaci okolo 25 cm. Uspesny byl cerny palmer s oranzovym strapeckem.
Pike | Pá 24.6.2005 8:44:08
Kaprovrazda se bohuzel nekonala, ale nas cas prijde. Jinak pekna vyprava, Ales dostal 2 parmy 45 a 56cm a tri mu spadly a okouna, ja jsem premuvil na ultra brutal heavy bobeshe parmu kolem 45 a jednoho tlouste, Strejka poznal z blizka parmu cca 35 cm a taky to, jak se citi vlastnik zlomeneho prutu.
Maty - Profil | Pá 24.6.2005 8:37:34
Tak včerejší lov candátů dopadl opět klasicky :) S Boyscoutem jsme vyrazili na vodu asi v 18,30, hodně jsme jezdili a občas i lapali. Výsledkem bylo spousta okounů na marmyšku. Většinou ve velikosti 10 -15 cm :( pár větších. Mě se povedl jeden 38cm. Candat bohužel žádný, ale příště ..... :)
BoBo - Profil | Pá 24.6.2005 7:46:41
Tak jsme včera mrkli s rarachem na Kouty. Já se těšil, že konečně pořádně provětrám na sucho svůj nový mušák, ale ryby nesbíraly... Šance byla jen s lurou a nebo na vláčku. Kupodivu tentokrát mimo gum fungovala i rotačka (eMTe 1 zlatá). Podařil se 1 okoun 30cm, několik mnoho sivenů 32-36cm. Zato s duhákama jsme se trápili... Mě se podařili vyndat dva 38cm, ale jakmile měli kolem 45cm, tak buď nebyli pořádně proseklí, nebo to urvali... Po změně návazce na 0,16 se rarachovi podařil duhák 46cm. No na sucho nesbírali... Sbírali, rarach vyndal tři plotičky :-D
Misa - Profil | Pá 24.6.2005 5:41:01
...po pulhodinovem zdolavani po pas ve vode pozoval 33librovy krasavec pred objektivem fotaku....
Misa - Profil | Pá 24.6.2005 5:26:09
Na hranici USA-Canada stat New York v dobe konani mistrostvi sveta v lovu kapru.Chytala jsem mimo vyhrazena soutezni mista opodal naseho teamu ,ktery se ucastnil za Ceskou reubliku.Prisel v den mych narozenin,mel 33 liber (neco pres 15 kg).Reka mi darovala krasny darek...ohromna radost.Kaprik byl vracen zpet.
spinningman - Profil | Čt 23.6.2005 22:39:53
tak jsem šel dneska otestovat nový vláčák od esoxu.chytl jsem na něj sumce 90cm a 6,5kg na woblera s 0,28mm vlascem.zdoláván 10min.
Vokoun - Profil | Čt 23.6.2005 22:15:20
A na poslední nához na popíka odraženého od mostního pilíře, se spletl bolen 61 cm. Hezký zážitek ze souboje. Ten alespoň na rozdíl od běliny vypadal v dobré kondici :-)
matrix | Čt 23.6.2005 22:13:11
Dneska se strejdou na vlacku na Seci na okouny-ja jsem byl asi za cca 3hodky Pan Bezrybka:o)-jen 1vylitnuti od bolena po popperovi ale netrefil kuwa ted je to v posledni dobe na vlacku nejak casto:o)A strejda 3okise a 1zaber-ale ryba se s nim vubec nabavila asi nejaka ponorka-prut prakticky k nicemu pac byl ohnuty az k rukojeti-takze tahani jen s navijakem:o)Po cca 1min. to ryba ukousla:o(((Za tu minutu primotal asi 2m vlasce a cca 40m vymotano:o)
Vokoun - Profil | Čt 23.6.2005 22:10:30
Dnes vláčka. Na první nához regulerně podseknutý cejn za ocas. Šetrně vyloven, šetrně uvolněn. Na těle patrné četné odřeniny a pohmožděniny, což je zde zcela běžné u všech bílých ryb. Každý víkend jsou tu totiž plavačkové závody a v průběhu týdne se tu spousta "rybářů" chodí "trénovat". Po tom co pozoruji vyprošťování, vážení a pouštění ryb plavačkářů, je mi zcela jasné, z čeho jsou ryby tak poškozené. V tomto revíru takto vypadá 90 % ulovených bílých ryb !!! Na svoje si po závodech přijdou hlavně rackové, kteří si cpou břicha bělinou, která nemá tolik sil přežít kruté zacházení...
Monte16 - Profil | Čt 23.6.2005 21:58:29
Dnes opět na stejném místě jako včera a předevčírem, tentokráte bez Miramaxe. Shrnuto: 2 cejny, 2 podoustve (40,42 čísel), ostroretku a sumečka. vše chyceno na červi, z mého pohledu dobrá chytačka ale mohlo to být i lepší..
brayen - Profil | Čt 23.6.2005 14:32:40
Tak jsem si byl zavlacet a za 3 hodinky jsem dostal ven pár pstruhů, největší měl 34 cm , potom jeste tři okouni. Pár pstruhů mi spadlo a nejvíc mně naštval pstruh cca 40cm. Nádhera
Honza. - Profil | Čt 23.6.2005 13:18:34
Veverská Bítýška, beru sebou i poradce Pavla - radí co napíchnout na háček - radí dobře!!! Tak jsem dával rohlík,masňáky,moučné červy,kolínka. Feeder - ostroretky a plotice. Moji synkové na plavanou plotice. Ostatní druhy už byli po večeři,tak už nic jiného...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
6:55NRybáři vs ochránci přirody 43
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....



































