- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
brach - Profil | Po 20.6.2005 15:41:01
Velmi často se na nás přišla podívat ještěrka hnědá (občas i zelená, ta však byla velmi plachá)...
brach - Profil | Po 20.6.2005 15:39:29
Plotice obecná - bylo jich méně, než perlínů, ale byly větší a zmasilejší - kupodivu...
brach - Profil | Po 20.6.2005 15:35:00
Kapřík, ulovený na žlutku hned první den (to jsem ještě netušil, že bude jedinej...)
Ivo - Profil | Po 20.6.2005 14:46:43
Plavaná v proudné vodě, záběry skoro žádné, pak přímo pod nohama v proudu mezi kameny dvě nádherné ostroretky 52 cm na červíky.
Honza. - Profil | Po 20.6.2005 14:40:56
Plavaná a feeder ve Veverské Bítýšce.Kapříci,plotice,ostroretky,pstruh duhový,jelec jesen,bolínek.
Radek Ch. | Po 20.6.2005 14:36:54
Pod bivakem u vody od pátku do dneška. Kapři celkem šli, max. měl 57 cm. Lapl jsem taky jednoho lína, na kterého jsem čuměl jak puk - měl okolo 35 cm. Chvíli jsem zkoušel i vláčku, ale bylo to bez záběru. U přítoku v Pláni prý nějaká novinářka chytla na foukačku candoša okolo 70 cm ( novinářská kachna to není, viděl ho kámoš zmrazeného v hospodě U Jelena ).
Tronda | Po 20.6.2005 13:51:28
Na Nezarce jsme byli od utery do nedele prvni dva dny nic moc bila ryba nesla ani po zakrmeni. Uhorum se taky moc nechtelo. Prvni den zahajeni se podarili dve stiky jedna vystavni 99cm a druha 60cm. Zbytek vypravy uz tak uspesny nebyl podarilo se jeste nekolik sticich miminek a jeden kapr 53cm na picker. Jeden kapr za 5 dni vnadeni neni moc dobrej vysledek. ale jinak krasnej tejden u vody
Saaid | Po 20.6.2005 12:48:48
V pátek ráno po 7 hodině, asi 3 nához na modrou rotačku, krásnej souboj na 32 vlasec ze břehu 162cm. Labe
Miloš_diakritický | Po 20.6.2005 9:22:23
Zahájeno konečné řešení kapří otázky. MUDr . Mengele s nedělním kapříkem 45 cm. Kapřík byl opatrně anesteziován šutrem a poté transportován k paní doktorové na prohlídku kuchyně. Všimněte si nevyzpytatelně šíleného výrazu pana doktora - tento facelift naznačuje, že na českých revírech odzvonilo K-70, protože žádný kapřík se této délky nedožije. Kam muškař svým prutem dosáhne, tam 100 let kapr neporoste.
hraji - Profil | Po 20.6.2005 8:23:08
Tak jsme s Matym vyrazili na obhlídku pro nás neznámých vod řeky Moravy. Na vybraném úseku zuřil lítý boj asi tří závodníků v přívlači, takže jsme museli zvolit náhradní místo lovu. Zahájení celkem šlo, já chytil okouna a Maty štičku, ale potom to bylo pěkně zakleté. Přejeli jsme pod jez do Spytihněvi, kde to smrdělo rybou, ale výsledek byl nula. Takže jsme po hodině vyjeli zpět na Moravu 13, kde jsme přečkali čas scházející do ukončení závodů na Moravě 12 a po 10 hodině nastoupili na tento revír, snažili jsme se dost, ale počet vázek v říčním korytě nám silně ztenčoval zásoby nástrah. Nakonec jsem zasekl rybu, která urputně bojovala v proudu a bušila do vlasce typicky sumčím způsobem, ale po pár minutách boje jsem dostal parmu 58 cm, ovšem za hřbetní ploutev, chvíli po té jsem měl záběr pod nohama a asi 45 sekund jsem vychutnával co to znamená ječící brzda, bohužel jsem byl se šňůrou 0,16 bez šance, ryby se dostala do vázky a vypnula. Odhadli jsme to na sumíka. Potom Maty změnil místo a vydoloval bolena kolem půl metru a další pěkná ryba mu upadla. Shodli jsme se, že toto místo určitě ještě navštívíme, protože ryby tam určitě jsou.
Robert(původní) - Profil | Po 20.6.2005 8:02:50
Po vydařeném srazu na Berounce (bohužel jsem nemohl absolvovat celý) jsems e šel podívat na Úhlavu, jestli ty ryby fakt vůbec neberou. Fakt nebraly, no aby taky, když kvetou topoly. Ve dvou od 20 do 24, výsledek je jedna plotice. V neděli ráno vidím souseda, jak škrabe štiku. Prý to chytil "jejich mladej" a letos to prý je už čtvrtá. Když uvážím, že od čtvrtka do soboty teklo v řece bílý kafe, tak buď je ten dotyčný fakt machr, nebo si to zrušené všeobecné hájení bere až moc doslova.
carlos - Profil | Po 20.6.2005 7:34:40
Vyrazil jsem na Vltavu s kapsami plnými rotaček a woblerů vyzkoušet nový vláčák. Výsledkem mého dvouhodinového snažení bylo zdolání dvou větví a jednoho chcíplého racka. Žádnou zubatou rybu jsem neviděl. Asi to neumím.
NOVIS - Profil | Po 20.6.2005 7:14:30
Pohodový slunečný víkend, doprovázený sobotním silným nárazovým větrem. Na feeder 7 kaprů 20-52cm a 10 cejnů 25-50cm (bonduellka a kolínka), na přívlač 20 okounů (max 30; rotačky, marmyšky). Voda o cca 1,5 metru nižsí oproti plnému stavu, na vodě několik lodí, břehy prázdné.
Bob - Profil | Po 20.6.2005 6:22:08
Mraky malých okounů. Poprvé se svou vlastní lodičkou a čarůvkou. A nakonec, letos poprvé, krásný candát. 64 cm. Prima víkend.
roman - Profil | Po 20.6.2005 0:08:55
Odpolední pokus o vláčku na Moravě--jediný pozitivný výsledek je ulovený pařez a na něm překrásná zánovní Rapalka...
jjarda - Profil | Ne 19.6.2005 22:45:47
Zahajovací víkend na slezské hartě oblast Roudno vláčení nic, bylo to fakt špatné. Na položenou spousta kapříků do 40 cm. V noci nához na hadice a přesně úderem 12-té tento 80 cm úhoř.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































