- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Pafka - Profil | Ne 1.5.2005 23:46:02
Dnes hotová "sklizeň" u řeky... ryby se rvaly o to, která se dřív dostane ke mně na břeh.... :-)))) No po pravdě, 2 ploťky, asi 6 jelců (mrňousi) a ještě jsem zmokl... :-) Tohle je super hrouzek... první mnou vyfocený... šťastný lovec Abe a jeho super jemná feeder montáž... zatímnco mnou vržené krmítko rovná se silou dopadu atomové pumě... neskončí-li na stromě... ryby takto omráčené vylovuji podběrákem, nafotím... a pak po resuscitaci a po-šokové terapii vracím vodě... Petrův zdar všem! :-)
domimino - Profil | Ne 1.5.2005 23:03:51
Dnes lov 10.00-20.30 na "placeném" S HOPem. Já feeder hop plavačka. Uloveno celkem 26 kaprů, pár pstruhů a jeden lín, z toho já 25 kaprů, NEJ 6 kg- zdolávání 20 minut na 0,16 kmen a 0,12 návazec páter noster kuku+červ. hopík v zoufalé situaci na poslední chvíli jednoho sebevraha šupi a lína. Dnes FEEDER přechytal PLAVAČKU na plné čáře. FOTO NEJ 6 KG. Lovu zdar xxx
Miramax - Profil | Ne 1.5.2005 22:46:21
sest kapriku do 38, uhorik asi 40 cm a zase jendou pekne zamotana plvacka, kterou se mi uz v te tme nepodarilo rozmotat:) ale jinak pohoda, jo jedna vec je strasna, uz jsou venku KOMARI, kurwa to zas bude....
Miramax - Profil | Ne 1.5.2005 22:44:36
zavody na kejde, vyrazili jsme ve slozeni monte16, kaja model, kouc a ja. podminky ponekud silene, rybnik 1,7 ha a pres sto rybaru, ja navic sedel skoro v potoku ktery tam privadel vodu, to se nakonec ukazalo byt klicovym, protoze ryby byly sjete hlavne ze zacatku v koryte puvodniho potoka. v sest zacatek, do sedmi se chytilo urcite kolem 200-250 kapru, ja asi ctyri, nejvetsimu jsem nameril s porybnym a celym bufetem na zadech 55, od osmi zabery prestaly, sem tam duhak, skoro nikdo uz nic nechytil, takze zacala jit fama ze vedu, druhy nejvetsio kapr mel mit 53, nebudu to natahovat, pri mereni jsem se sekl o tri cm, doted mi neni jasne jak, ale muj kapr byl o 4 MM!!!!! mensi nez ten 53, takze druhe misto, jinak voda mi prisla silene prerybnena, prelidnena, a druhe misto mi pak bylo malo:) jeste musim podekovat montemu, ze me tam vytahl:) v nedelu to bude lepsi:)
Laky - Profil | Ne 1.5.2005 21:40:49
Průběh popsal HrubecT. Jen podotknu, že minule jsem chytal na místě HubceT a taky jsem chytal víc, náhodou! Ke kukuřici nebila zkyslá, jen nebyla z nejčerstvějších a naházel jí tam na mou "dobrou" radu (:-). Neuspěch bych připsal na vrub špatné technologiji krmení na něco se to hodit musí. Už jsem ti říkal čím krmit...(made in tesko).
Otázka do plkárny. Kolik cm má kapr na fofo u HrubceT.
Kutil | Ne 1.5.2005 21:30:09
Rybička jak z pohádky nebo akvária, foťák doma, velikost jako dlaň, zeleno modře svítící drobně zubatá tlamka, tvarem i barvovu připomíná terčovce.Zadávila bleskově 2 hnojáky na malém háčku, po odstřižení hbitě zmizela v hlubině. Nahlédnu do chytrých knížek a uvidím - tilapie?Někdo zase říkal slunečnice pestrá?No každopádně překrásné barvy.
HrubecT - Profil | Ne 1.5.2005 20:33:50
Ráno s Lakym, stejný scénář jako jiny dny v tuto dobu, po zakrmení kuku jdou násaďáčci na hod, jinak cejni na hod. No teda Lakymu jdou násaďáčci na hod, mě sem tam náhodně přijde cejn :-) Možná to bylo tím, že jsem zakrmil skleničkou zkyslé kuku a hodinu sem pak neměl ani potah. A nebo, a to je pravděpodobnější, si vzal příklad z karelca, protože mi stejně jako on minule zabral flek za keřem, kde nachytá prostě každej :-)
Později přijel Macin se svou slečnou nerybářkou a ta ho tradičně na jeden jeho prut nekompromisně přechytala :-)
Corleone - Profil | Ne 1.5.2005 20:13:13
Od 8 hodin do 10 hodin - feeder. 5 cejnků okolo 25 cm, vše na pařenou housku. Kuku tentokrát zklamala.
Pehaf | Ne 1.5.2005 20:00:36
Pod olšema od 17:00 do 19:00.Bez krmení na lehký těžko,na rohlíček cejni a ploťky, cca.10 kousků.Na plavku na rohlík jeden bolen asi 20 cm. Jinak pustil vodu,strašně to táhlo a toho bordelu, to jste ještě neviděli.
max - Profil | Ne 1.5.2005 19:56:19
hájení na Markovicích chytáno od 4:00 do 12:00 chyceno 13 kapríků 25-52 celkem spokojenost
kája | Ne 1.5.2005 19:46:46
Závody v Bruntále na 6 ha rybníce - Bohužel mi nevyšla obhajoba prvenství z minulého ročníku :-)
Vyhrál můj brácha Bobas s 450 cm , já byl druhej s 375 a třetí měl 160 cm. Kapři jako obvykle v tuto dobu nešli a my se zaměřili na plotice, jenže do nich najeli čerstvě vysazení duháci :-) no a po hodině jsme měli každej 250 cm a do konce jsme přidávali po pár kouskách. Finanční odměna výrazně potěšila !!! a ti nejvíc zažraní duháci šli na gril. Z mého pohledu velmi povedený víkend . P.s. příští rok asi budem muset dělat pořadatele :-)))
Rybář - Profil | Ne 1.5.2005 19:31:02
Asi hodinová vycházka k vodě s Abies. Mé oblíbené místo bylo po velké vodě mělké, takže trochu improvizace. Pro mě netypicky na Svitavu byla nejčastější ryba plotice, pak tloušť a Abies chytla i jednu ostroretku.
strejda - Profil | Ne 1.5.2005 18:35:24
Dnes výlet s Matrixem na Orlici.Ráno počasí fantazie zataženo jemný deštík ryby spolupracovali nádhera.Během dopoledne vyjasnění a zase pařák a hned sme to pocítili na záběrech.Ale celkově krásné dopoledne.Výsledek asi 25 sivenů 2 potočáci 1 duhoun a Matrix parmu na 3,5cm HORNET.
Doktor.Hannibal - Profil | Ne 1.5.2005 18:32:31
od 18 00 do 22 00 zkouška boilí,ale bez výsledně..aspoň na srkačku 33 cm lysáček a 2 cejni
rett.rett - Profil | Ne 1.5.2005 18:13:37
vcera i dnes se synem plavacka na labi,nastraha hnojačky a pařenka.vcera chyceno 60ks ryb.dnes to bylo slabší 43ks.zastoupeno hlavně ploticí nejvetsi pres 30cm,cejni i 40cm,asi deset okounku,podoustve,tlousti,oukleje,a jeden kaprik!!!obe vychazky beru jako velmi vydarene!krasne pocasko.rett
Vlastík - Profil | Ne 1.5.2005 17:29:30
Dnes celkem pekny den. Chtano od 14-17h. Brali cejni, okouni, karasi, plotice a tlousti. Za zminku snad stoji jen cejn: viz. foto: 63cm. Vzal to na hnojacka a v tom proudu to byl opravdu lity boj. Prvne jsem si myslel ze je to kapr :)
wenda - Profil | Ne 1.5.2005 17:14:12
v sobotu docela pěkná chytačka cca 20kg karasů, největší měl okolo 1,5kg, v neděli to bylo skoro mrtvé, pár záběrů, ale nic velkého, jen kamarád utrhl 2 kapry, jinak pár malých karásků
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...





































