- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
snobacek | Út 26.4.2005 11:55:32
Lachtan | Út 26.4.2005 9:34:04
Společný víkend s Petem na Lipně.
Sobota:
zima jako v Rusku, zamrzala očka a okraj břehu zamrzlý tenoučkým ledem. Já chytal na břehu ( položená), Pete (plavaná) na lodi. Šli cejni,cejnci a kapříci ve výborné kondici a krásné stavby těla. Já chytil několik ks bílé ryby a 9 kapříků ve velikosti 43-49cm. Pete z lodě co vím kapr 49cm, krásné vypasené plotice okolo 30cm, cejnci,cejni.
Neděle:
Společný lov s Petem na lodi. Každý plavaná + položená. Dohodli jsem se na takovém osobním souboji v plavané, kde Pete na začátku docela dost ztrácel,ale později to bylo vyrovnané a na závěr neskutečně zabojoval a nakonec vyhrál, sice ne o moc,ale vyhrál. Tak Pete příště uvidíš jak ti to natřu!!!
Jinak paradox byl v tom, že Pete mě absolutně přechytal na položenou, což je vždy opačně ale mě to šlo zase s plavačkou, Pete vyhrál jen díky kaprům,kteří se bodovali dvěma body.
Jinak chyceni kapříci ve velikosti 43-48cm, cejnci a cejni (už jsou strupatí) a nádherné a vypasené plotice +30cm. Na plavanou jsme chytali na červa a kuku, na položenou rohlíhové bojlís, kuku a foukačka. Hnojky jsme bohužel zapomněli.
oskus - Profil | Út 26.4.2005 7:30:36
Vsobotu na závodech.Jedinná ryba kterou jsem držel byl had 83 kterého jsem vyhrál v tombole,jinak vše super.
Pafka - Profil | Po 25.4.2005 22:04:30
Emroy : Nebo tahle... ta je ze člunu... :-) taky pěkné barvy...
Pafka - Profil | Po 25.4.2005 22:03:05
Emroy: To mě inspirovalo, pěkná fotka... tedy tipuji... v originální velikosti určitě... pošleš na mejlík??! Mrknul bych do EXIFu... :-)
mikdandy - Profil | Po 25.4.2005 16:26:08
vcera prijemny lov a pokec s m.kindlem:-)toto je kapr 74 cm, 6,5 kg.chycen na koule losos od carp devilu.
Achjo - Profil | Po 25.4.2005 15:11:59
V neděli dopoledne na Orlíku po pátečním zakrmení. 3x kapr (46, 38, 35), 3x cejn, 1x plotice 34. Kapr 46 měl obličejovou vadu nebo se jeho maminka spustila s amurem ?!?
Slimak - Profil | Po 25.4.2005 15:02:06
Při cestě na Grunty nejdříve zastavení na Seči - jedna plotice cca 30 cm, ale chycena bez mé vlastní zásluhy / oběsila se mi tam ve chvíli, kdy po několika hodinovém zkoušení všeho možného i nemožného jsem to vzdal, hodil tam angličák, povolil brzdu a oddal se odpočinku před další cestou /. Na Gruntech bída - pár plotic na angličák, masné červy a 0,08 návazec a odjezd před nočním poločasem, náladu jsem si spravil až na Dlouhém, kde jsem od 6.00 do 10.00 na stejnou sestavu nachytal odhadem 15 kapříků od 20 - 44 cm/ ten největší šel k mámě na pekáč / a asi 10 plotic, nej asi 30 - na Gruntech bych si připadal jako king. Kapři šli ze začátku na nához, párkrát se splávek ani nestačil usadit, ale záběry skoro neznatelné a kapříci značně bojovní. Poté, co se zdvihl vítr, záběry ubyly. Jirka / a já druhý prut / na položenou bez ryby, šli jen na splávek. Naprosto / a to všude / ty mrchy ignorovaly moje extra super rousnice, nejlepší nástraha masňáci / mimochodem taky extra třída a za 110 Kč litr /.
děda - Profil | Po 25.4.2005 15:00:25
Perfektní rybačka, bylo nasazeno, dva kapři 40 a 41 cm šli domů. K tomu několik karasů a cejnů. Doma všeobecná spokojenost :o)).
Pafka - Profil | Po 25.4.2005 14:46:50
Tradiční úlovky z této blízké "říčky"... kupodivu 1 karas, pak plotice a nakonec jelci... celkem dobrá zábava... žádné zvláštní rekordy se nelámaly... nejprve feeder, pak po opětovných nezdarech se záseky... jsem se tomu opět poddal a převázal na plavanou... :-))) Takže tak.
rybomil - Profil | Po 25.4.2005 14:06:00
Poprvé se sousedem. Po zakrmení najela drobná ryba, nestíhal jsem oba pruty, tedy pouze feeder. Uloveno asi 15 ouklejí, 10 plotiček a cejnků na bíláky a kombinaci s kuku.Vše do 20 .Před odchodem domů najela větší ryba,nakonec karpoš 30 -. Jarda na odhoz 3 záběry, 1 karpoš 44. Vše vráceno, hezké ráno a vůbec žádní rybáři.
brach - Profil | Po 25.4.2005 13:38:13
4 km v pstruhové vodě od 15 do 20 hod a - nic...
No, nebudu to až tak dramatizovat, pár potůčmenů okolo 25 cm bylo, ale stejně něco bylo špatně...
Moravák - Profil | Po 25.4.2005 13:31:42
Feeder + plavaná s výsledkem 8x okoun(ek) cca 12 cm, lín 43 cm a šupinatý dorostenec 51 cm. Nástraha hnojňák a kuku. Co se týče feedru, životní premiéra a nemůžu si ho vynachválit.
Vase jmeno zdePavel | Po 25.4.2005 12:52:00
Skywalker - Profil | Po 25.4.2005 11:46:34
Při pátečním odpoledním chytání se nechalo vyprovokovat celkem 16 ryb - duhák 32, siven 31 a zbytek potočáci, většinou kolem 20 cm. Největší odhadem 27 cm.
V sobotu odpoledne to bylo o něco slabší, celkem 11 ryb, z toho dva duháci a jeden siven, největší potočáci měli odhadem 31 a 27 cm.
V neděli jsem nemohl jít, protože jsem již vyčerpal své tři vycházky v týdnu. Kdo to probůh vymyslel??
Jinak naprostá spokojenost.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....







































