- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
mannice - Profil | Pá 30.9.2011 1:17:15
Protože na lov ještě nebyl čas,byl sem obdivovat krásy tamního podvodního světa,alespoň spoza obrovských akvárií..walleye,largemouth and smallmouth bass,zkrátka odlišný kraj.Když už sem poznal jejich mrav,tak doufám,že bude snadnější je dostat na prut až se umoudří počasí.
Peši - Profil | Čt 29.9.2011 23:06:54
michec - Profil | Čt 29.9.2011 21:21:28
Dnešek byl bez chyby. Fotka sice na pikačju, (nechtěl jsem ho trápit) ale to mi zážitek a vzpomínku nevezme. Můj největší potočák na mouchu a vůbec v životě. Jen jsem k němu ve vodě přiložil metr cca 45 cm. Dále Lipana 25 cm ale hlavně.... na vlastníííí mouchu. Radost z obou ryb obrovská!
jirina 77 - Profil | Čt 29.9.2011 20:46:02
Tak dneske o5 dvě hodiny vláčky.Udělal jsem dva záběry z toho jedna ryba venku a opravdu potěšila jelikož první na přívlač :-) cca 40 a samo že puštěna zpět .
Sport.Rybář 5 - Profil | Čt 29.9.2011 19:14:39
Nádherná středeční vláčka na méně rybáři navštěvované řece Opavici nám přinesla krásné zážitky od vody. Dohromady chyceni 3 pstruzi 31, 31 a 28cm.
mates202 - Profil | Čt 29.9.2011 17:59:57
Další úžasná hodinka a půl strávená u Labe(před noční šichtou) při vláčení, šli jen Okouni, ale to vůbec nevadilo=bylo jich mraky-jed za druhým a když zrovna nebyl Okoun, tak se alespoň chytil kolega=užili jsme si nejen rybaření, ale i srandu.
teplota vzduchu: 22
návazec: lanko
nej. nástraha: třpytka
Pavljuščenko - Profil | Čt 29.9.2011 17:28:36
Od rána to za moc nestálo, až po oteplení a hlavně v odpoledních hodinách se dostavila série záběrů od ryb 50-58 cm, povedli se jen dva slušnější kapříci, z nichž jeden měl zmrzačenou ocasní ploutev, přesto bojoval jako čert. Loveno na FreshTep Kořeněná oliheň a Chobotnice-ASA.
Martin... - Profil | Čt 29.9.2011 16:56:50
Ještě, když jsem byl ve Španělsku na rybách mi přišla od kamaráda SMSka, jestli bych nechtěl jet na závody. Ani minutu jsem neváhal a jel. Objednal jsem si čerstvý Red hot, k tomu method mix a katalyzátor. Ještě jsem měl pár kilo Main Course a to mi stačilo. Po příjezdu a losování jsem si řekl, že los nedopadl zrovna nejlépe. Seděli jsem uprostřed nádrže. Hned jsem musel všechno nachystat i za kamaráda, který dojel až odpoledne. Během několika hodin jsem vytáhl 3 bodované kapříky na red hota, jeden větší se mi vyřízl. Do večera to bylo ve znamení náhodných úlovků, jen mělčina toho nachytala docela hodně. Setmělo se a začal koncert v našem podání. Okolní týmy byly bez pípnutí a my tahali kapra za kaprem. Kdybychom nebyli tolik zničení, tak jim odskočíme všem hned první noc, ale únava byla opravdu nekonečná. Tudíž jsme zalehli a nečekali záběry. Ty chodili bez přestání až do rána, tudíž jsme se moc nevyspali. Následující den proběhl jako předešlý, jen se to víc rozjelo na mělčině a u hráze. K večeru nás pár týmů přeskočilo a my se rozhodli, že noc bude naše. Nachystali si prášky z Polska a začali chytat. Za druhou noc jsme nachytali cca 140kg kaprů, což by jen tato noc stačila na bednu. Ráno jsme byli oba vyčerpaní, ale věděli jsme, že je to naše. A taky že bylo. Red hot nezklamal, Main byl na tom trochu hůř, ale zato chytal větší ryby. Celkově jsme zvítězili o cca 120kg s celkovou váhou kolem 270kg. Děkuji za super zážitek pořadatelům, parádně jsme se bavili.
nej. nástraha: RED HOT od DH Baits
množství návnady: 100kg
minatrix - Profil | Čt 29.9.2011 15:37:34
Dnes ranní vláčka. Za řeč stál okounek,co má růstový potenciál.Jeden blázen,co neuměl sežrat popíka,tak ho vzal ploutvičkou. Potom pár menších okounků. A na závěr bolínek.... Stejně bylo krásně a díky Řezňo
Razorovič - Profil | Čt 29.9.2011 12:46:45
Víkendovka na soukromáčku dopadla dobře :) 6x jeseter, 2x kapr, 5x línek a cca 14 ježdíků... Ale ta zima v noci...
kmenový vlasec: 0,28
návazec: Kombinovanej s Fluocarbonem
velikost háčku: 6
nej. nástraha: Red halibut
množství návnady: tak akorát
osobak - Profil | Čt 29.9.2011 12:30:13
tak jsem byl po dlouhé době na oblíbeném písáku a celkem se dařilo asi 15 jízd,jednoho sem ani neotočil:///
nitram salhyv - Profil | Čt 29.9.2011 12:09:31
Večer a ráno Labi, nic moc lov co se množství ryb týče, velikostně to ušlo. Celkem 9 hodin lovu přineslo jen 3 záběry, sice všechny zužitkovány, ale za takovou dobu to je málo. Takže se povedl jesen +- 45 cm, bolen +-65 a štika +- 65, ktérá se těsně před vylovením setřepala.
Kreja - Profil | Čt 29.9.2011 11:27:02
Dnes na rybičky čisté zero kaprař naproti na tom byl stejně Tak jsem koukal jak se na obzoru pomalu ukazuje Lysá hora potom se dal do úklidu po "rekreantech" a při tom jsem našel dva křemenáčky Potom se na odloze ukázalo že i muži mají své dny a jsem jel domů Ráno jsem navíc viděl dva tchoře tak jsem byl dnes docela spokojený J.
Tomajo - Profil | Čt 29.9.2011 11:07:38
Tak jsem dnes ráno vyrazil zase na chvíli poškádlit místní šupináče. A ono to přišlo. Záběr pouze jeden, ale jako vždy díky bohu za něj. Šluknul si 16mm kuličku Bastarda.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
14:22NATTs hlásiče a ATTx příposlech 529
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...




























































































