- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NVL.K. - Profil | Ne 17.7.2011 21:54:59
V pátek v 05.hod mi jikrnačka odletěla s last minute do Řecka,tak jsem v pátek na last minute vyrazil s kamarádem Martinem (mapo25) na rybky. Užili jsme si pohodový víkend s pěknejma rybama, a až mě překvapovalo,že berou v tomhle pařáku!! Chytil jsem 8kapříků od 8kg do 15,5kg. Dvě nejlepší ryby jsem zdolal až dnes dopoledne v tom největším palu, šupík 15,5kg a lyseček 13,5kg, vše na Biosqiud s ac Biosquid. Martinovi se povedl hned první den pěkný šupík 12,6kg,ale byl proti focení, asi se mu nelíbilo houpání na vlnkách v podložce:-)) stačilo jedno otočení + vteřina nepozornosti a byl fuč:-)) následně pochytal pár ryb kolem 10kg, tohoto 10,5kg šupíka + krasavce necelých 9kg a lupal je na Bioenzymfish s ac losos a kořeněnýho tuňáka s broskví . Jinak jsem spálenej od sluníčka jako sfiňa,ale spokojenej, neb 3 výprava a na každé se mi povedl kapr 15+!!!!!!!!!!!!!
NScanix - Profil | Ne 17.7.2011 21:35:03
Dnes odpoledne jsem zajel na chvilku k vode, vedro bylo silene, vydrzel jsem hodku a neco, ze tri zaberu zdolal dva boldy, kolega M... jednoho, treti spolulovici jen pohrbil wobler i pres mou snahu s vyprostovakem, no v podstate jsem mu to tim urazil :)
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 17.7.2011 21:27:58
Největší mazáci chytaj štiky bez lanka. Mazácky jí půl hodiny pomaličku přitahujou. Mají mazácky stažený půlky, když štika vyskakuje (stažený půlký jsou roztomilý a letěj na ně holky i kluci) a mazácky se nechaj od štiky pokousat. Mazáctví je předstupeň kofrů, páč kofři už maj takovej level, že oni se od štiky pokousat nenechají. Oni pokoušou štiku
NKjúbin - Profil | Ne 17.7.2011 21:20:13
S feedrem jsem vyrazil na moje oblíbené místo s představou, že si zachytám nějakou drobotinu pro zábavu, ale nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Nachytal jsem spoustu cejnů ve velikosti 20-50 cm, což jsem opravdu nečekal v takovém parnu, překvapilo mě, že cejni byli velmi vytrvalí bojovníci, když se mi pověsila na prut nějaká ta lopata tak už to byl zajímavý souboj, takže veliká spokojenost :)
Nkiller1 - Profil | Ne 17.7.2011 21:19:35
dneska po 10- denní pauze (nerybářská dovolená) opět na rybách, šel jsem zkusit štiky, ale nedopadlo to vůbec podle mých představ, akorát 3 záběry a ani jedna štika na břehu, no snad to bude příště lepší. petru zdar:-))
Ndobrman - Profil | Ne 17.7.2011 21:10:13
víkendová přesnočka.sice to nebyl zas tak super lov, ale něco se pochytalo a bylo u vody nádherně. Slunce,teplo a krásná krajina.nějakej ten karásek a kapřík se chyt. Večer zabral i jeden mírovej, který mě málem sbalil prut do vody. Ráno pak ještě dvě jízdy od slušné ryby ale bez úspěšného konce.foto při cestě na ryby - východ slunce na Pálavě.
NViktorin - Profil | Ne 17.7.2011 20:07:38
Letos při mě sv. Petr stojí. Nebo že by si odskočil Dalasův Puškvoreček?
Druhý den se chytlo i něco "menšího".
Nsoulfly - Profil | Ne 17.7.2011 19:47:36
Jako správný rocker jsem teď jezdil spíše za muzikou než za kaprama, ale tenhle víkend patřil pískovně. Lucka se nenechala přemlouvat a vyrazila si sluníčka užít se mnou. Já jsem vyvezl svoje dva pruty podél břehu ke řovím a padlým stromům. Lucka měla jeden prut na kapra pěkně daleko od vázek a druhým prutem zkoušela dravce. Hned v pátek večer to začalo brát. Já jsem začal svojí sérii promarněných záběrů od slušných ryb. Ryby do 70 cm jsem v pohodě zdolával, ale jakmile zabral větší kapr tak jsem ho buď nedobrzdil až uvázl nebo jsem za něj zabral moc a vyřízl jsem ho. Lucce co zabralo to dostala do podběráku a v sobotu ráno vytáhla černého kapra 8,7 kg. Já jsem po pátém promarněném kaprovi začínal smutnět a říkat si jestli neni lepší chytat na volné vodě. Štěstí se na mě obrátilo až v neděli a lapnul jsem nádherného, dlouhého šupináče 12,9 kg. Za víkend jsme vytáhli 6 kaprů od 55 do 70 cm a každý jednoho macka. Škoda těch promarněných záběrů i tak to byl krásný víkend a mam radost z vytažených kaprů. Příště změnim taktiku a snad zlepšim svoji mizernou úspěšnost. :-)
teplota vody: na koupání
délka návazce: 35+
nej. nástraha: free fish --- Konopí, ovoce + AK scopex
návnada: jen koule 20 mm
NMartimo - Profil | Ne 17.7.2011 19:16:35
nocni 24hodinovka prineslo 10kapru pres 70cm... nej 87cm a jeden koi k tomu :-)
Nfreakcore - Profil | Ne 17.7.2011 19:04:21
Tak pár dní na Slapech se zadařilo. Moje první štika 46cm - ohromná radost!! Můj první okyš, kterých sem tam nachytal tak 50 ale nedostal jsem se za dlaňovou velikost, tak snad v září povyrostou.
NMojo - Profil | Ne 17.7.2011 19:00:33
Dneska na procházce jsem lovil na oblíbeném rybníku a jeho okolí beze zbraní. A bylo to moc fajn.
NMadiss - Profil | Ne 17.7.2011 18:25:22
dneska vláčka ve znamení velkýho zera. Pouze 3 nedobraný záběry na popra ale ani jeden nedobranej.
Nmetal - Profil | Ne 17.7.2011 17:34:02
Sem teda vyrazil s kamarády na jednu svazovku , původní záměr s místy nevyšel , tak sem sednul kousek dál ..... záběrů bylo málo , ale když už tak větší ryby .... nejdřív přišel kousek 84cm a 12.2kg , další kapr mi udělal půlhodinovou exkurzi po jezeře a aby té radosti nebylo málo vyloupl se z něho novej osobák 85cm a 14.2kg , krásná silná a zdrává ryba. Pak sem o dvě ryby příšel ve vázce ,ještě přišel menší lyseček a dva lepší kousky 83cm/8.5kg a 78 cca 7kg . Odjižděl sem spokojen .... jinak chytáno na poladěný Club bio s klobásou a nějaký popky vše od JT ....
NKreja - Profil | Ne 17.7.2011 16:55:45
Včera jsem se nenádále pobavil s kapří drobotinou přišli i karásci Největší radost mi udělali vedle stojící kozáci-můj první houbový úlovek Dnes bylo záběrů ještě víc ale překvapeně jsem koukal na pěkného lína jak ze spodu obírá potopenou větev Škoda že kvůli odrazu hladiny a nedostatku místa nemůžu udělat lepší fotky J.
NTom&Tom - Profil | Ne 17.7.2011 16:04:01
Krásný 3 dny na orlíku s cigym a prochym. na boilie nic ale na kukurici celkem 20 cejnu okolo 40ti cm, 4 kapry (2 prochy 2 cigy) a 2 amury (cigy jednoho 75 cm) a (já 76 cm na kukuřici viz foto, muj prvni amur.) krása!! :))
teplota vody: 20
teplota vzduchu: 26
kmenový vlasec: 0,26
délka návazce: 20 cm
hloubka: 4-5 m
nej. nástraha: Kukuřice
množství návnady: 10 l
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













































































