- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
JohnMcE - Profil | Ne 10.7.2011 11:00:23
Po pátečním večerním zklamání z osmi " závodníků a podsekávačů parem " na oblíbeném místě jsem sobotu proflákal a tak se snažil být dnes co nejdřív u řeky. Počasí po bouřce a trvalém dešti to umožnilo až později, než je vhodné. Voda zvedlá, přikalená, hodně větví, trávy a všeho možného všude na hladině. Taky to dvě hodiny vypadalo na totální neúpěch, až několik minitloušťíků zachránilo jinak pěkné ráno. Těsně před odchodem, jak už to bývá, zalovení dravých ouklejí a jeden nához úspěšný...
kexpal - Profil | Ne 10.7.2011 9:46:46
Vychádzka na 1 noc vo dvojici nedopadla bohvie ako, nejaká drobotina a pár kapríkov sa nechalo prehovoriť, dravce sa neukázali... Rybky tam ostali.
PLCH - Profil | Ne 10.7.2011 8:41:17
Ráno to vypadalo na slušný slejvák, ale nějak se to vybralo. Za 3h prohazování vzešel pouze 1 okounek na ripera. Tak sem to radši zabalil a doma udělal pár fotek jak šmakuje mým rybám :)
šmudla - Profil | Ne 10.7.2011 4:03:41
Tož kratičká snaha o kapříka přinesla jeden utržený záběr, několik potahů na rousnici tak sem tam napchnul woblerka a ejhle slušnej okounek. Už jsem z těch kapřích násaďáků unavenej(sice berou hezcí kolem 50ti cm ale je to nuda). Masajové okolo rybníka tak divně koukají, když já tahám a oni nic, je mě jich líto, ale učit chytat ryby je nebudu, skrblíci paraziti jenom umijou zabírat zakrmený fleky,přehazovat udice úspěšnejším kolegům a rybičkám nedají ani o ň víc než se vleze do krmítka/srkačky a pak se diví že tam sedí jako paka a dělají závistivé nepřejícné křoví.
Okouna jsem vzal(nefotím živý ryby).
Greyscarp - Profil | So 9.7.2011 23:07:49
Parádní týden a něco se i povedlo, tak spokojenost :-))))
Ještě něco :-)) boilie Vortex, Bloodworm maklo velice slušně :-))
tofis - Profil | So 9.7.2011 23:06:21
Myslel jsem,že to bude kapřík kolem padesátky,ale když se mi pod nohama vynořil tenhle krasavec,skoro jsem se p....Krásných 86cm,zatím a asi navěky největší,jinak 4 úhoře,jeden pidi a ty tři kolem 60ti a cca 20-30 cejnů od asi 35 do asi 45cm,dva jeseny atakující 50cm,takže absolutní spokojenost,zachytali jsme si s manželkou jako ani nevim kdy takhle naposled,ale asi nikdy.NÁDHERNÁ příroda NÁDHERNÉ RYBY,co víc si přát.....
teplota vzduchu: 29
kmenový vlasec: 0.30mm
délka návazce: 20cm
hloubka: cca 4m
návnada: halibut a pstruží pelety v PVA
množství návnady: Celkem asi kilo
Kilcarp - Profil | So 9.7.2011 23:03:30
teplota vzduchu: 22°C
kmenový vlasec: 0.32mm
délka návazce: 30 Cm
velikost háčku: 2
nej. nástraha: Halibut pellet
kadlan - Profil | So 9.7.2011 22:57:55
teplota vzduchu: 28
kmenový vlasec: 0.18
návazec: 0.12
velikost háčku: 14
hloubka: 1m
nej. nástraha: bohužel žádná
množství návnady: 4l
luka.skar - Profil | So 9.7.2011 20:54:15
dnes chytačka od 5 do 9 z toho 4 záběry na boilí CDB Cherry a venku 4 kapříci bohužel byli tak malý že sem je ani nefotil ale jinak spokojenost, jde přeci o zábavu
Santi - Profil | So 9.7.2011 20:22:54
Dost opadla voda a znát to bohužel bylo, ale pár okounů a tloušťů se povedlo.. Vše na rotačku 00 oranžové barvy..
NOUJA33 - Profil | So 9.7.2011 20:14:42
Dnesní den sem strávil na rybách .... kapři přichazeli až v odpoledních hodinách ale stejne to byl parádní den....:-)
Tom&Tom - Profil | So 9.7.2011 19:22:18
Tak jsem se vrátil z fabráku . Fabrák dopadl smutně! :// jak je známmo tak se bude na podzim vypoštět a čistit a proto kapři ktwří do něj byli nasazeni byly sežráni :/ jeden domorodec mi řekl že to dopadlo jak na kyjáku .no nic méně sem se vykašlal na tyhle řeči a šel jsem chytat .. na rybníku jsem byl úplně sám. chytal jsem na splávek a na těžko. za 5 hodin chytání vytaženo 62 ryb.
Plotice 52x (nej 22cm, viz foto), cejn 6x (nej 35cm neni na fotce) a kapr 4x (nej cca 35cm, foto) ty kapri co tam byly predtim tak meli 50 ted uz jsou sezrany ale jeden z mala co tam zbyl mi to vzal a typoval bych ho tak na 55 uz ale vypnul se u brehu ://. jinak supr den! :)
C&R
esoxx - Profil | So 9.7.2011 19:17:40
Vláčka v neskutečném vedru, snažil jsem se využít každého stínu, díky tomu jsem prošel pěkný kus řeky. Spletlo se pár kleňat, bolení profesoři se mi vyhýbali obloukem. Poté přejezd na písák, ve vodě tisíce potěru a na břehu stovky koupáčů, takže jsem ani nenahodil a hodil se do vody taky ...
Marge11 - Profil | So 9.7.2011 19:11:08
Dnes jsem na Ovocňáku pod vedením trenéra Otíka lapala jednoho kapříka za druhým, k tomu plotici, skaláka, karase a lína, dohromady asi 40 ryb, prostě paráda! Ještě nikdy jsem nebyla z plavačkování tak utahaná jako dneska, Otíku, ještě jednou moooc děkuju :-)
Lukaz - Profil | So 9.7.2011 16:27:04
krásná noc na svazovce,kdy jsem v noci za necelé 4 hodiny zdolal 5 kaprů...včetně mé letošní druhé "desítky" a doubla... musím říci, že letos na ulovení 10kg ryby se opravdu mnoho nadřu...
Dr-Voštěp - Profil | So 9.7.2011 16:13:24
Zdravím všechny. Právě sem se vrátil s rodinou z dovolené na Poličských rybnících. Chaloupka byla přímo u jednoho z nich, říká se tomu tam na přehradě pod kopcem a rybníky sou tam celkem 3. 0,1 a 2 je pstruhova byly sme u spodniho 0 asi 50m od vody. Perfektní pohoda a supr chytačka akorát houby nerostly. Chycen krásnej úhoř 2 jeseteři mí 1 a spousta kaprů, z nichž někteří se podívali na gril. Mohu vřele doporučit pro rybáře s rodinou.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...

























































































