- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Ndejff - Profil | So 9.7.2011 16:05:40
dnes na svazovce podařil se jeden sumík 80cm na boilí rambo se červená jeden kapřík spadl a kolega dva utrhl takže super den a podařil se i kuriozní ulovek při tahání záběru plno mušlí
teplota vzduchu: 37
kmenový vlasec: 0.30
délka návazce: 20cm
velikost háčku: 8
množství návnady: pva se suchou směsí+ pár kuliček kobrou
NMalkin.com - Profil | So 9.7.2011 14:39:58
Tak jsem mi konečně povedla pořádná rybička, chyceno na třpitku vel.2 , 46cm a 950g ;)
[Dodržujte základní míru vkusu a úcty jak k živým, tak i k mrtvým rybám.]
NRado44 - Profil | So 9.7.2011 13:13:30
Prekvapivo dobrá rybačka na malinkom lesnom potôčiku z priemerom okolo 1meter priniesla aj pár "zabudnutých"potočákov na miestne podmienky sú to pekné kusy naj potočák 37cm.
Nkuci - Profil | So 9.7.2011 12:24:38
Parádní chytačka u Brodu.Teplo, téměř bezvětří, Záběry v intervalu 10-15 min po nahozu. Chvilema sem nestihal 2 pruty. Ale po 11 hodině útlum. A zhoršení podmínek.
Celkem okolo 16 cejnů a 5 malích kapříků
NMichal Stehlík - Profil | So 9.7.2011 12:17:58
Dostal jsem se na jednu noc na svazovou vodu. Udělal jsem dva záběry, 88 cm – 12 Kg a druhý mi to upálil:/. Loveno na MultiMix – monster crab – 30mm.
NKreja - Profil | So 9.7.2011 10:52:57
Po deseti dnech jsem se konečně dostal na přehradu Hladina jak zrcadlo a přišlo jen pár kousků ve velikosti mini Tak jsem převážně pozoroval konkurenci J.
NRadekM - Profil | So 9.7.2011 9:34:16
rani vlačka dopadla zase blbe 2 boleni jedne cca 60cm a druhej cca 15cm a k tomu 4 ouklejky za triko
NZindys - Profil | Pá 8.7.2011 22:55:38
Včera a dnes na jezeře, kdy se ukázalo, že neustálé změny počasí mají velký vliv na braní ryb. Za prvé bylo málo záběrů a za druhé i menší ryby do 60 ti cm, které ovšem taky potěšily, hlavně, když to bere... Byli jsme s kamarádem Peťou Polákem, takže srandy kopec, dobrej pokec, padl i nějaký panáček, ale hlavně - byla pohoda, bez které by to u vody nešlo. Záběry jsme udělali každej 4, já a Peťa jen malé rybky, za to ale pěkní lysečci, kteří mají plno potencionálu vyrůst... Pája měl 2 malochy, vytáhl jednoho a taky jedinýho slušnýho kapříka výpravy a jeden vypadajíc velmi šlušně, se mu vyřezal. Snad se to počasí trošku zlepší a zase to bude jezdit líp. Chytáno na Chobotnici-asa a Liver pulse od Imothep carpbaits.
PS: Občas jsme vymýšleli i blbosti... :o))
Petrův zdar
NZindys - Profil | Pá 8.7.2011 21:55:29
Ve středu po poledni jsem naložil kolo a sebe a jako vánoční stromeček, společně s bráchou a jeho nevlastním synkem (začínajícím rybářem), vyrazil na jezero zachytat... Flek, který byl v plánu, byl obsazený, tak jsme zvolili náhradní řešení, ze kterýho jsem nadšenej původně nebyl. Vzal jsem si s sebou opět krmítko, směsku do něj a foukačky na zachytání, ať je nějaká zábava... Jeden pěkný kapřík přišel i na tu foukačku, zatím nej, co jsem tam chytil :o))
Druhý prut feeder - parádní chytačka, záběry byly až do půlnoci, než jsme balili, plotice až 35 cm jedna za druhou + 3 kapří dorostenci do 45 ti cm. V podvečer jsem krmítko stáhl a nahodil rybičku na candáta, podařily se 3 jízdy, dvě jsem sekl do prázdna a jednu proměnil v 50 cm candátka, bohužel to měl zažraný daleko v jícnu (i přes to, že jsem sekal ihned), tak jsem ho musel vzít, protože by na 95% pošel. Nakonec jsem ztratil mikinu, takže taky dobrý :o)) Celkové hodnocení dne za 1, pěkně jsem si zachytal, navíc bylo pěkně a teplo, co víc si přát. Brácha nechytl nic, krom pár drbanců a mladej na můj feeder pár plotic a na žížalu malého úhoříka a pár neseklých záběrů... Petrův zdar
Nkiller1 - Profil | Pá 8.7.2011 21:47:24
včerejší a dnešní podvečer a večer jsem věnoval pokusu a kapra, ale nevyšlo to podle mých představ, včera akorát jeden junior kolem 35cm+ jeden setřepanej, dneska 2 kapříci jeden 40cm rovnejch a jeden kolem 45cm. jinak oba dny spousta nežádoucí ryby, hlavně cejnů. petru zdar:-)))
Npoky82 - Profil | Pá 8.7.2011 20:46:09
Když už ryby nebrali, tak sem se měl na co koukat. Nejspíš to jsou nutrie, nevím přesně. Pěkně si pochutnávali na vrbě. Byli tam 3 malí.
NVapi - Profil | Pá 8.7.2011 20:35:40
Od včera do dnes na 24hod. na soukromáku, přineslo pár pěkných kaprů - nej 77cm. Ve dvou jsme vytáhli 9 kaprů a jednoho lína. www.vakr.tym.cz
NFreaky Styley - Profil | Pá 8.7.2011 20:22:53
Za 3-denní chalupářskou dovču jsem stihl jít třikrát na ryby..všechny 3 vycházky jsem zasvětil vláčce, kdy první dvě vycházky směřovaly na pstruhovej potok, kde jsem si moc příjemně zachytal, akorát velikost ryb tentokrát nic moc..u potočáka jsem se nedostal ani k 30 cm (na zahájení se mnoho ryb pohybovalo kolem 30cm a více)..dnes jsem brzy ráno vyrazil na jedem místní rybníček zavláčet a povedly se dvě menší štiky..táta na místní rybníček vyrazil několikrát a vytáhl několik jedlých kapříků a vypasených amurů..počasí bylo po celou dobu příjemné, takže spokojenost.
Nchachar000 - Profil | Pá 8.7.2011 19:57:33
S přítelkyní jsme si vyjeli na štěrkovnu si zaplavat a chytili pár plotic a cejnů . Celkem pěkný den u vody ... A šlo jí to ....
NFishky - Profil | Pá 8.7.2011 19:28:33
Letošní GP byla ve znamení pohodičky. Na poslední chvíli koupený lístek, v noci před závody míchané krmení alá co domov dá, prostě jak za starých časů :-) Los byl velmi dobrý, ale přesto první polovinu závodů to bylo velmi slabé. Krmení bylo až moc atraktivní drobné a najel do něj cejn. Co chvíle záběr, no bohužel bodovaný byl jen kapr. V druhé půlce po přesunu na jiné místo jsem všechno překopal, od háčků, délky návazce a nástrahy až po olovo :-) První hodku to mlčelo, ale pak ryba najela - do boiliesu :-) první "gulášové" závody odchytané na koule, no čekal bych cokoliv, ale že bude kapříkům nejvíc šmakovat boilies jsem nečekal. Popadaných ryb byla většina, bralo to velmi opatrně, o to víc v závěru překvapilo vyhlášení kdy z toho bylo nakonec druhé místo. Moc pěkné závody, organizátorům patří velké díky.
kmenový vlasec: Fluorocarbon 0,22
návazec: Kriston Merlin 15 Ibs
velikost háčku: 6
hloubka: 1,5-2,5
návnada: Směs vařených partiklů dochucených atraktory
množství návnady: 20 litrů
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Pá 8.7.2011 19:13:45
tak mne teď čeká nějaké období testování různých směsí a dipů. Poté, co si prakticky už lov bez svých afrikánců nedovedu představit, si budu dělat radost zkoušením kdejakého komerčního sračkolu. Rychlost, s jakou cejni naběhli na dnešní dip, mi udělala radost. Kór, když už kapra nemusím na háčku vidět. To třeba radši vložku, rukavici, pytel, rumunského prince, prostě cokoliv.
Dneska všechno počasí- vítr, déšť sluníčko, vlny 0,5m, hladina jak sklo...Prostě magorov. Však sem doma:-)
Poté, co kluk se popral statečně se svým hevy pickerem a nahazoval to většinou rovnou před sebe, jsem mu k tomu připnul svinger a v té víchřici a púlmetrových vlnách s 20 gr krmelcem to bylo super. Super a ještě jednou super! Když se sklidnilo, tak podle špičky, dyž fukalo, tak podle svingru. Pohoda.
Kam to kluk hodil, tam bylo cejni:-) Já si položil klacek na těžko, abych měl na kluka čas. Přesto byly nějaké jízdy, nejlépe, když jsem nabíjel picker, kapřík se i k břehu podíval, ale cejn mne teď zajímá trošku více:-) tak sem ho vypnul ještě ve vodě bez pusinki a fotečki. Takže asi 9 záběrů a jízd za 2,5 hoďky, bez krmení, spotřebováno necelý půl litr do krmelců, prakticky každý krmelec se proměnil v jízdu. Děkuji ti svatý petře, i kluk byl spokojen. A já se teď jdu pověnovat včerejšímu kapříkovi a dnešním cejnům, na košilku, tak, aby jim to zítra na roštu slušelo.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Diskutujte o rybaření
 Muškaření
NPřívlač a dravci
NSumcařina
 Mořský rybolov
 Dotazy začátečníků
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...





















































































