- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
henry7 - Profil | So 1.1.2011 18:21:17
vcera ukonceni sezony bylo sice bez ryby ale i tak spokojenost.aspon jsem si naposled zavlacel :-)
Amsum - Profil | So 1.1.2011 17:47:51
Pf 2011 - Všetkým rybárskym priaznivcom prajem ja ,, ZLATÁ RYBKA ,, všetko naj, naj v prichádzajúcom roku 2011, veľa krásnych rybárskych zážitkov pri vode, veľké životné úlovky ktoré potešia nielen oko ale aj dušu a nám rybám prajem, aby s nami rybári zaobchádzali čo najšetrnejšie a v čo najväčšom počte nás púšťali späť do vody, aby sme aj v budúcnosti robili radosť každému kto si príde k vode oddýchnuť a samozrejme aj skúsiť si nejaký ten boj so životnou rybou ktorá aj keď prehrá súboj s rybárom, nemusí sa báť, že by sa opäť nevrátila domov medzi svoje rybie príbuzenstvo.
PS: Dnes som sa aj ja ulakomila na ponúknutú nástrahu, ale opäť plávam vo svojom vodnom kráľovstve a pokiaľ budete mať trochu toho rybárskeho šťastia, tak aj Vám sa môže stať, že sa objavím na vašej udici a pri púšťaní Vám splním nejaké to želanie. Tak šup - šup k vode, lebo doma pri telke svoju ,, ZLATÚ RYBKU ,, nachytíš. To a ešte mnoho iného Vám všetkým prajem ja, Vaša vysnívaná ,, ZLATÁ RYBKA ,,
Redfish_Brno - Profil | So 1.1.2011 17:45:47
Tak jsem musel na Nový rok aspoň namočit pruty. Štika nepřišla, jen pstruzi. 3 rumíčky s čajem a tak krásný odpoledne to bylo :-))
A přeji všem úspěšný rok, spoustu pěkných úlovků a hlavně zdraví.
Abe - Profil | So 1.1.2011 17:19:40
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 2 obrázky.Jako každý rok jsem šel dnes za rybkama, donesl jsem jim kyblík dobrého papání, provedl jsem koupel dvou masných červíků za pomocí matchového prutu...bez záběru, ale bylo mi příjemně u rybářského srdíčka...Petrův zdar
Raf - Profil | So 1.1.2011 17:00:17
Kdysi jsme vítali Nový rok s opicí na krku. Letos jsme to chtěli zkusit s ledovou královnou na prutě. A královny s námi souhlasily. Po osmé ráno už jsme kráčeli 100 km od domova křupavým sněhem a okolo poledne měli na kontě každý čtyři štiky. U mě dominovaly krásky 87 a 86 cm. Václav skóroval 85 cm dlouhou zubabicí. Náš průvodce Bobrman vítal rok štiky rovněž dvěma zubatkama. Lépe jsem sezónu ještě nezahájil :-)
Rybkin - Profil | So 1.1.2011 16:49:52
Jak na Nový rok tak po celý rok tak jsme oprášily fedry a vyrazily k vodě.Doufám že to pořekadlo neplatí, měl jsem totiž dvě ryby na prutě a obě spadly:-( Zato těm černejm potvorám to šlo dobře
kmenový vlasec: 0.18
délka návazce: cca 70cm
nej. nástraha: rohlík
adraj.x - Profil | So 1.1.2011 15:47:30
Na zahájení nové sezony se na feedr podařila krásná ostrá 49 cm. Sice +2 st, ale teplo vypadá jinak :-)
vokounek - Profil | So 1.1.2011 15:06:55
pokus o jalca na mušku dopadol 0:1 pre nich ale sme len na začiatku :)
afjee - Profil | So 1.1.2011 14:13:54
Sezona zahájena, sice dnes bez záběru, ale zahájena.
paul.stastny - Profil | So 1.1.2011 10:58:06
Včera jsem opět navštívil tento rybník , v pondělí zde vysázeli novou pstruží osádku a je se opět chystal na dírky , středa byla velmi úspěšná chytil jsem zatím svého největšího pstruha , bohužel foták ani mobil jsem u sebe neměl a tak jsem si to chtěl v pátek zopakovat. bohužel až na rybníku jsem zjistil že vidličky jsem nechal doma , a tak jsem prut položil na stoličku , dlouho jsem čekal na první záběr , ten přišel asi po hodině , bohužel ryba mi upadla a dalšího záběru jsem se už nedočkal.
sumec.milda - Profil | Pá 31.12.2010 19:15:20
libryb - Profil | Pá 31.12.2010 18:36:34
Dneska se se mnou Orlík rozloučil nádherně zbarveným okounkem. Spokojenost, i jsem zapoměl na těch sedm utrženejch gum. Přeju všem v dalším roce krásný ryby!
jaka - Profil | Pá 31.12.2010 18:29:32
Nerad přestávám v nejlepším, je to tak, ale letos už musím :) Rybičky se se mnou rozloučily velkolepě, takže nezbývá než všem Rybám a Rybářům popřát všechno nejlepší do nové sezony 2011!
už mi to nešlo přiložit tak se omlouvám, že takto na dvakrát.
afjee - Profil | Pá 31.12.2010 16:10:18
Dnes naposledy v tomto roce u vody, kdy taťka vytáhl jednoho tlouště 45cm a já na vláčku jen cejna za triko.
Plotičkář - Profil | Pá 31.12.2010 15:29:11
Letos poslední rybačka s kolegou Píňasem. Já zero, Píňas 2x kudla 60+ a jako bonus jedna plóťa.
Všem správným rybářům přeji mnoho úlovků v novém roce a co nejméně dnů na vodě bez ryb.
Lukíno smolař - Profil | Pá 31.12.2010 14:45:51
Dneska poslední lov na Dřevce...podl očekávání jsem nic nechytl :) kosa jako sviňa :D ani ty 2 hodiny sem nevydržel. No takže já se taky přidám všechno nejlepší do Nového roku 2011 a moc amoc pozitivních úlovků a pěknou sezónu přeje Lukíno smolař ;D
čudlař02 - Profil | Pá 31.12.2010 14:27:27
Dnes poslední rozloučení s vodou.
Na řece pokus o tlouště na játra, na stojáku rychlá vláčka. Nic sem nechyt ale kosa byla dobrá.
Vše nej v roce 2011 přeje čudlař02
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...





























































