- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NDasny - Profil | Čt 2.12.2010 15:33:59
Dnes na rybách byla opravdu zima. Dlouho jsem takhle nevymrznul. Snehu po kolena, na šňůře led, že jsem nemohl pomalu ani nahazovat. Vydržel jsem 3h. Za celou dobu ani rybka, ale bylo nakonec krásně.. Tímto zdravím Sonika a vzkazuju, ať vytáhne taky ven a nesedí jen v práci a doma.:-)
NTOKR - Profil | Čt 2.12.2010 13:42:29
Poslední rybačka na pstruhové vodě ... ryby ve složení LIPAN,potočák,duhák ... nej duhák 38cm, potočák 35cm a LIPAN 40cm... takže super :) jen po cestě domů to domě prdnul jeden sokolík ... mě se naštěstí nic nestalo mám tažný.. ale jemu chyběla nějak ta mřížka na octávii :) ...
Takže pstruhovkám nazdar !!! , na předposlední fotce je vidět co dělaj ty svině ptáci ... mám je rád, ale vycpaný někde na zámku ! Lipana jsem vyfotil jen malého, rptože jsem chytal na 0.09 a aby mi to utrhl při focení o to nestojím tak jsem ho vyháčkoval a zamával, ostatně jako všem rybám :)
NRomes - Profil | St 1.12.2010 11:53:49
Kamoš Janči a jeho osobáčik zo včera. A navyše na snehu. 99cm a 18kg. Nuž LK Baits šlape aj ked ostatný už skončili. Mini Compot je vynikajúci.
NDaniček - Profil | St 1.12.2010 11:01:53
ulovení štiky se nepovedlo, jen 2 okounci na rotačku...
NBrožeděj - Profil | Út 30.11.2010 22:12:17
teplota vody: 3
teplota vzduchu: -6
návazec: 0,14
délka návazce: 290
nej. nástraha: muška
Ngrufa - Profil | Út 30.11.2010 17:14:19
dnešní vláčka v jestřabicích dopadla na velkou jedničku.Lapl jsem 4 pstruhy a asi 5 dalších záběrů jsem pro..... Chytáno na tvistříky .Nejvíce to šlapalo na bílé a fosforkující.Luxus.chytáno od půl třetí do čtyřech hod.
Nsalmonidae - Profil | Út 30.11.2010 16:58:32
Tak jsem byl zakončit pstruhovou sezonu, chytačka fajn, ale netrvala moc dlouho.. Bylo 6°C pod nulou :-) Přišlo 6 ryb- 3 liani a 3 pstruzi.
Nmartcv - Profil | Po 29.11.2010 23:21:01
včerejší první pokus s novým náčiním....sice jsem nic nechytil, ale hezky jsem si zaházel a zamotal se jen párkrát....:-)
NArsi - Profil | Po 29.11.2010 22:08:33
Včera byl na vodě skoro všude ledový škraloup.Dnes jsem chtěl jen fotit,ale pro případ vzal vláčku sebou.Škraloup převážně zmizl a zkusil to.Jenom jedna slabá šedesátka měla kliku,co to vzala.:-)
NKraťas82 - Profil | Po 29.11.2010 21:12:03
Dneska v mrazu na lovu tajemného mníka.. Povedli se dva, jeden přes třicet neměřenej a druhej 42cm... velká radost!! krásně jsme si zachytali!!:-)))
ps: poděkování patří kolegům Petrovi64 a Smutkovi, kteří mě na místo vzali a s technikou lovu pomohli a poradili!!
Nafjee - Profil | Po 29.11.2010 17:17:28
Prut do 12g, za pupek. 90-95cm? - Nevím, radši jsem ho hodil rychle zpátky, jak smrděl.
Nusak - Profil | Po 29.11.2010 7:37:13
Pokus o rybu domaci, nicmene neuspesny. Ovsem casy se meni, co bylo minuly tyden, nebylo ted. Prvotni myslenka vzit feedrovky, byla mozna spravna, ale nechtelo se mi je navazovat, tak jsem jen sbalil navazane "splavkovky" a hura na ne(...a kdyz to na ne minuly vikend tak krasne fungovalo...:-) Ryby uz ale byly zrejme dal a hloubeji, mimo dosah teto techniky. Vymodlen jediny zaber a zbloudily tloust. Zima pekelna, na velke vysedavani uz to moc neni(a to bylo na teplomeru jen 0*C)
Njepice - Profil | Ne 28.11.2010 23:50:45
Asi na hodinku jsem vyrazil vyvětrat boloňku. Účelem bylo chytit nějakou kaprovitou rybu a obětovat ji pro studijní účely žáků ZŠ. Po delším trápení se přece jen jedna ryba obětovala, byl to proudník. Jinou rybu jsem nechytil. Po dlouhý době jsme se provětral u vody, rybu chytil, takže jsem byl relativně spokojen.
NMrKos - Profil | Ne 28.11.2010 20:27:52
Kromě ryb uvedených kolegou Kraťasem se píchla i ňáká ta kudla a jeden jesen s jedním ježdíkem. Něco popadalo. Vycházka víkendová předchozí okounová byla o sedmi okounech.
Dobré to bylo, zimní.
NZindys - Profil | Ne 28.11.2010 19:24:45
Tak včera u vody krom jednoho záběru, kdy kapr byl chytřejší a montáž uřezal o lavici se dnešní lov povedl na výbornou. I přes velkou zimu, která hlavně po ránu panovala se ryby házely jako blbý (na to, jak je studená voda, celkem nevídanej jev). První záběr přišel kolem jedné hodiny odpoledne na Pavlův levý prut. po 10 ti minutách se na břehu na podložce válel krásný šupík...už to vypadalo, že já odjedu bez potahu, ale za 5 minut 12 mi pípl pravý hlásič, přisekávám a je tam... při zdolávání mi kapr vjel do potopených keřů ( o kterých jsem se dozvěděl asi hodinu a půl před záběrem :o) ) a zůstal tam viset. ven to nešlo, tak jsem prut položil do stojanu a balil věci...po 15 ti minutách se vlasec začal napínat, po chvíli zvedám prut a za dalších 5 minut byl kapr na břehu, takže vše nakonec dopadlo dobře :) byl to pěkně pupkatý lysec, který dostal přezdívku "kropenáč" - díky červeným bolačkám, které měl po bocích. v žravosti mu to ale asi nijak nevadilo :) no zima ráno byla veliká, ale celkem v pohodě se dala přežít s horkým čajem... krásně strávený jeden z posledních víkendů u vody.
teplota vody: u hladiny naměřeno 6 °C
teplota vzduchu: kolem 0°C
kmenový vlasec: 0,28 mm
délka návazce: 30 cm
velikost háčku: 8
hloubka: cca 10 m
návnada: to samé jako nástraha
množství návnady: na každý prut 10 kuliček
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...


























































