- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
N16 Juraj 16 - Profil | Ne 3.10.2010 22:59:28
Dneska se mi povedla na Berounce chytit krásná ostroretka 51 cm a 1,41 kg.Cílová ryba parma se zas nekonala , hold parma není srnka
NMatez - Profil | Ne 3.10.2010 22:12:45
Jeden rychlej úlovek ve francouzským přístavu když jsem měl chvilku čas....cípal na rohlík...
Na...d...a...m - Profil | Ne 3.10.2010 21:39:32
Dneska fakt zazitek.Jen tak si chytam okounky na zizalku kdyz najednou tesne u brehu zalovi tahle 60tka a veme si zizalu a plave pryc .Jeste ze to vzala tesne u brehu tak ze sem ji mohl podberakem hned vylovit ,vyfotit ,pustit a venovat se znovu okounum:-)
NFishky - Profil | Ne 3.10.2010 21:30:49
Po roce zpět na Dešné. Poprvé jsem zažil závody v klubovém duchu, kdy se většina závodících zná a pohodově si zachytají, moc prima změna. Počasí sice vůbec nespolupracovalo, zima, déšť a nepříjemný vítr, ale ryby i přesto celkem braly. Vydařená akce, velký díky patří organizátorům za pohodový přístup, kolegům z vedlejšího fleku za neskutečné pohoštění bafinkama a slivovicí, přítelkyni za přežití tří dní u vody v nevlídném počasí a parťákovi za neuvěřitelné nasazení a makání až do konce.
N1sedyvlk - Profil | Ne 3.10.2010 21:13:33
Včera lov na slepém rameni- ryby nebyly moc při chuti,ale i tak se něco na břeh podívalo-hlavní rybou byl karas,cejn a jeden kaprokaras no a mezi ně se připletl taky jeden krásný a bojovný kapřík 53cm.
NRADE B. - Profil | Ne 3.10.2010 21:06:24
Počasí dnes moc nepřálo,ale poved se pěknej kapřík 52cm.K tomu ještě jeden s handicepem.
NSOLARMASO - Profil | Ne 3.10.2010 20:59:58
víkend strávený na rybách
´kaprum zachutnalo Bio Big Fish s esencí frankfurtská klobása plus plovák stejné příchutě a druhý prut catcher mix oliheň s esencí oliheň nádhernej lov
NeXecutor - Profil | Ne 3.10.2010 20:32:26
Tak dnes bol nadherny den ,ale co sa tyka ryb bolo to slabe. Par stuk sa pochytalo z rana neskor par duhakov , jeden krajsi ostriez a to bolo asi vsetko za cely den ... Vecer zacali lovit stuky na plytkej vode neskutocne ale ani jedna sa nechytla , iba par zaberov po povrchovych nastrahach ale marne :-(
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 3.10.2010 20:28:17
Hodně dlouho jsem opomíjel tenhle revír. Věru dlouho. Dnes jsem se konečně odhodlal a udělal jsem dobře. Začátek vlažnější. Asi dvě, tři štiky kolem míry, nicméně před setměním začla hepy hour jak sviň. Během půl hodiny šli štiky a okouni jak na běžícím pásu. Byly to desítky ryb a mnoho neproměněných záběrů. Jak to půjde, tak tam jdu znova
NAngle face - Profil | Ne 3.10.2010 20:18:46
Zdar dneska s WR-9 na řece nějaké parmy tlouště proudník a okyši já 8 ryb Lukášovi se moc nevedlo tak na řece 0... pak na říčce já 4 karasy a ježdíka Lukáš karase ježdíky 2 a okyše fajně bylo :o)
NMrKos - Profil | Ne 3.10.2010 19:57:30
Marmyšku na dírkoprutu sezobla mezi okounama i místní pěkně stavěná fešanda 78. Díky absenci lanka, vlasci 0,14 a proudu jak kráva to byl pěkný zážitek. Schoval jsem si ji tam na příště a třeba ještě povyroste.
NMuskiehunter - Profil | Ne 3.10.2010 19:34:57
Poslední letošní akce na naší oblíbený pískovně!
Aktivita ryb se rovnala skoro nule ale přesto se mi povedlo pár hezkých kaprů a tradičně i jeden azbuk......
Díky našim sousedům Ondrovi a Blance za fain společnost, Standovi za tekutý pozdrav ze Slovenska který mi asi rozleptal sliznici, Jakubovi za ranní kávy a laskominy z grilu, Blážovi za fain mandlovici a všem co se stavili na kus řeči!
Speciální dík patří mému novému spacáku jenž zimě nedal šanci....
NScanix - Profil | Ne 3.10.2010 19:30:01
Po vcerejsim zeru na velke vode jsem dnes neplanovite vyrazil cca na 1,5h na reku, povedlo 5 peknych boldu a 1 okys. Jednoho 70tnika jsem poznal, ze jsem jej lapil cca pred tydnem na miste pobliz podle zlomeneho ocasniho paprsku. Celkem prijemeny lov.
Ncalimero - Profil | Ne 3.10.2010 19:07:29
Dnes na Vodici jesm si zachytal dobře ,lina a kapříky. Je to pěknej rybnik,až na ten rakos kterej někdy taháte.A při odchodu jsem u břehu uviděl nutrie
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













































































