Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

platfus - Profil | Po 20.9.2010 18:59:40

18.9.2010 - Italie
Novej osobaček s Amurem
I fousačum chutna KUKU

    Abe - Profil | Po 20.9.2010 18:52:33

    19.9.2010 - 411 053 - Labe 21
    Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
    Teprve od dubna letošního roku rybaří můj synovec, desetiletý Michal. Na Labi pod hasičským hřištěm si v neděli počkal na svůj první kapitální úlovek. Kapr měl 3,5 kg a měřil 53 cm a Míša si ho dodatečně chytil ke svým desátým narozeninám...gratuluju Míšo. (foto maminka Olga)

      RadekM - Profil | Po 20.9.2010 18:43:01

      20.9.2010 - v lesiku
      dneska sem byl na kaprech ale bída 2 jizdy a dva sem pozbyl

        Figos - Profil | Po 20.9.2010 18:36:36

        20.09.2010 - labe
        Dnešní chvilka na Laby nechtělo se mu ven až po 10 minutách 53cm netknutý šupináček.

          Jarouš99 - Profil | Po 20.9.2010 18:19:10

          11.9.2010 - Křetinka1
          kapr 66cm,6,5kg uloveno v 18:30hod ,návnada kukuřice - rumová kulička

            BOBIKA - Profil | Po 20.9.2010 18:15:14

            Minulý týden - Oblíbený
            Čtaři dny a pět nocí, celkem spokojen, hlavně s koncem. Zlatý hřeb výpravy 16,5kg. Potěšil i 9,0kg-vý řádkáč. Nástraha IB Fish a Elite-Strawberry.

              adamik123 - Profil | Po 20.9.2010 18:14:45

              20. 9. 2010 - Sázava ???
              Dneska 58 cm.

                pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 18:01:51

                19.9. - doma
                Po měsíci jsem vyrazil k řece - jet na svůj flek v neděli už jsem dlouho neudělal bo se nerad mačkám - po příjezdu jsem zprvu zaplesal bo tam stálo jediný auto,ovšem má radost byla předčasná - to auto bylo plný a sedělo tam pět frajerů ...
                Anžto jeden z nich měl srkačky s předšpičkáčem jištěný ještě pípákama a pípal jako vojenskej štábák,byl jsem nucen jíti po vodě jinam.Místo zajímavý,ale nikdy jsem tam nic zajímavýho nechytil a u toho opět zůstalo.Kolem desátý jsem zaznamenal bouchání dveří od auta,takže zrychlený přesun z5,kde jsem za hoďku vymodlil dva mrmláky a u těch zůstalo...
                Jedinej kdo ulovil něco lepšího byla čuba - pár sekund po fotu to v tej trávě zachrastilo a objevil se čumák norka - zaprskal a dal zpátečku.Fatální chyba byla ta,že to nevzal do vody,ale jal se zachránit holou kůži na mladé vrbině co není v záběru - jedinej poloskok,zavřeštěl a dalším zvukem bylo praskání žeber a páteře,dvakrát s ním zatřepala a bylo po všem...
                Vše se odehrálo v půl vteřině a nestihl jsem ani hubu otevřít,bych ji okřikl - na osm a půl roku celkem výkon,dostala od madam plnou mísu dobrot,než jsem ji dnes ráno vrátil ...

                  LORPIO - Profil | Po 20.9.2010 17:57:46

                  20.9. - Svitava 1
                  Dnes me cestou na obed volal kolega Brcko abych se za nim zastavil na Svitavu na ryby.To jeste netusil ze mu zase prinesu smulu a zlomi si delcku v pulce:-) Na chvilku jsem mu to vzal z ruk abych si povodil lizatko a vytahl si nejakou tu rybu,a kdyz jsem zrovna jednu vytahnul,odroloval a vyndaval z tlamy ostroretky hacek,tak to chtel Zdenal prekrocit a rozslapl si patej dil.
                  Takze pred mesicem jsem mu urval zivotniho tolstoja a dneska delicka:-))
                  Zdenale asi by jsme uz spolecne na ty ryby jezdit nemeli,protoze kdovi co se stane priste:-))))

                    Kraťas J - Profil | Po 20.9.2010 16:33:53

                    Víkend - Svazovka j.Č.
                    Ryby moc nebraly,ale jeden fešák se povedl

                      ADAM.J - Profil | Po 20.9.2010 16:06:03

                      19.9. - Rybníík
                      Včera na chvilku u vody a zaběr přišel akorat od jednoho kapříka 36cm a cejna 42cm. Vše chyceno na kuku.
                      (nejvíc potesil ten cejn)

                        usak - Profil | Po 20.9.2010 15:05:16

                        18.09.2010 - 471047
                        Vidina slusne peleto-feedro-parmovacky vzala za sve hned pri prijezdu k vode, kdy pres otevreny jez valilo vody jak pod Niagarou. Vse co jsem mel v tu chvili s sebou, nedokazalo proudu odolat a bylo tedy treba poohlidnout se po klidnejsich vodach. Po drobne rallye vlozce jsem spocnul na relativne klidnem a slusne se jevicim miste. No, ale jak to vetsinou byva tam, kde to pekne vypada, tak lov stal za houby. Po nekolikatem vesaku a utrzeni cele sestavy jsem zustal jen u jednoho prutu. Na ten prisly jedine dva sekatelne zabery, z toho jen jeden byl uspesny - parmi dorostenkyne cca 50cm. Takze do priste vodohospodarum zdar! :-)

                          miro-FTS - Profil | Po 20.9.2010 14:22:55

                          10.9 - VN Trnavka
                          Mali ale poteší

                            Ohosou - Profil | Po 20.9.2010 14:14:44

                            19.9.2010 - Morava
                            Krásné nedělní odpoledne na Moravjence. Všechny ryby chyceny v první hodině lovu, další dvě hoďky už bez záběru.

                              Katt - Profil | Po 20.9.2010 14:10:29

                              20.9.2010 - Labe
                              Dnešní fídrovačka na Labi v proudu byla ve znamení extra jemných záběrů.

                                Hatori - Profil | Po 20.9.2010 14:08:15

                                minulý týden - Přehrada
                                Okoun

                                  hroch2 - Profil | Po 20.9.2010 14:04:31

                                  v patek - Dye
                                  Jeden záběr , jedna ryba 90+

                                    hroch2 - Profil | Po 20.9.2010 14:02:50

                                    10-14.9.2010 - Dye
                                    Pár dní vláčky s výsledkem 45,50,62,65,72,74,78 a 80 cm.

                                    Potrhal sem asi 25 nástrah,ale stálo to za to.!!!

                                      hroch2 - Profil | Po 20.9.2010 13:56:08

                                      6.9.2010 - Dye
                                      Zase já a vesin a jeho 98 cm zase na rousnice+ pár menších

                                        hroch2 - Profil | Po 20.9.2010 13:43:23

                                        5.9.2010 - Dye
                                        Já a vesin na rybach

                                        sumeček 90 a kapr 81 cca 11kg, vše na rousnice + pár cejnů a malých sumečků
                                        Sumec zmasen , kapr to přežil

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.