- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Remi Gaillard - Profil | Čt 2.9.2010 19:31:24
konečně mirovana eto přehrade velka zvlaštnost děkuji moc teto vode že si mi ji vydala krasnych 53cm moc mně potěšila tico tuto vodu znaji vi o čem mluvim
Vincent Vega - Profil | Čt 2.9.2010 14:19:51
Zdarvím, tak se mi letos také podařilo lapit svého prvního sumečka. Nebyl to sice žádný Holdegron ale měl sem obrovskou radost!!!Nejraději chytám na Berounce jen tak odereagovat se takže cejny, kapříky na splavu tlouště,okouny a na podzim se semtam i ta štika na přívlač objeví.Tnehle den jsem se usadil pod břízu kousek od jednoho mostu a nahodil žížalu na plavanou na okouny a kolínko na kapříka...nic moc ten den ale pozoroval jsem jak místní starší chlápci parkly pramičky vedle sebe do prostřed řeky a maji políčíno na sumce.Velikost kačeny mi přišla celkem vtipná, protože větší splávek sem snad ještě neviděl ale budíž...:-) K večeru už jsem pomalu začínal balit a ty dva lovci také jeden kotvil loďku kousek ode mě a prohodili pár slov s tim že sem se dozvěděl že během týdne takhle dostal 8 sumců největšího přes 150a jeho kolega 120cm..Takže tady jsou, což mě potěšilo protože po povodních které tady byly sem nastoupil bagr a od jezu k jezu to srovnal do rovinky a na mém oblíbeném úseku zbylo jen málo míst kde zůstala aspoň ňáká hloubka...Každopádně mi to pořád vrtalo hlavou a druhej den jsem si řek že se na ně vypravim.Nikdy před tím jsem sumce nechytil a ani se o to nepokoušel.nechtělo se mi ani dělat montáž s kačenou a lankem na živou rybku, tak sem to pokoumal a vyrobil si trošku improvizovaně (asi se to tak dá nazvat) podvodní splávek viz.foto. Nachytal jsem tři oukleje cca 8-10cm a mrtvé jsem je napíchnul na návazec a nahodil pod větve vrby asi 6 metrů od břehu do mírného proudu. Nandal jsem předšpičkového policajta a čekal a pak to přišlo, na nic nečekal rozjel se cívka jen bzučela...Byl malej, neměřil jsem ho ale neskutečně mě potěšil...Rychlou fotku a koukal jsem jak odplouvá dál.Nahodil jsem ještě jednou a zhruba po hodině mi prut letěl z vidliček... no nadšení obrovský.Podle prutu a odporu na konci jsem čekal o dost větší kousek a nemoh tomu věřit ale po chvilce se ukázalo že ouklej slupla štika...Moc pěknej boj a radost veliká.To je asi jeden z mích nejhezčích letošních dnů strávených u vody!!!
Přeju všem hezké chvíle u vody!!!!
Jan99 - Profil | Čt 2.9.2010 7:41:51
sedíme si v klidu u stolku a povídáme si o rybách najednou přišel záběr to byla jízda museli jsme pro něho jet na vodu aby jsme ho vytáhli podařilo se 72cm a 7kg
RYBA VRÁCENA VODĚ
teplota vody: 20
teplota vzduchu: 30
návazec: 0,28
délka návazce: 10cm
nej. nástraha: bolies chobotnice-játra
množství návnady: 1bolies
Scanix - Profil | St 1.9.2010 22:46:50
Dlouho jsem vahal, jestli dnes jit lovit, ale kdyz jsem se ozval kolegovi, ktery mi sdelil, ze by rad na chvilku vyrazil, tak jsem se pripojil. Za 2h lov jsme vystridali nekolik mist, ale na ryby jsme narazili jen na jednom. Ja lapil 2 boleny a 1 tlouste a k tomu 2 zabery nevyuzil, kolega tentokrat skoncil bez kontaktu. Zajimava a namahava byla i vyprostovacka wobleru kus od brehu, coz se mi tentokrat povedlo a vylovil jsem asi 1,5m dlouhy plech, ktery mi dal ve finale na prutu pekne zabrat :)
Jan99 - Profil | St 1.9.2010 20:04:33
Štiku jsem viděl lovit už týden před zahájenou. Na zahájenou jsem šel najisto,záběr jsem dostal, ale štika se vytřepala. Byl jsem z toho fakt na nervy a proto jsem v neděli vyrazil znovu a po hodině byla v podběráku - měřila krásných 80 cm a 3,5 kg. Celou cestu domů jsem děkoval Petrovi.
Petrův zdar!
Jan Mencler - 11 let
mpmaik - Profil | St 1.9.2010 19:52:10
kmenový vlasec: 0,14mm
návazec: 0,12mm
velikost háčku: 20
hloubka: 1m
návnada: Traper
množství návnady: 1kg
SuMeČeK96 | St 1.9.2010 19:08:25
Dnešní pokus o pár hadů dopadl jinak než sem čekal.Chytáno na plotičky 3-7 cm .Asi 20min po prvním nahození se najednou rybička rozjela a vyklubala se z toho pěkná jízda ,zasekl sem a muj protivník se zdál celkem slušný,myslel jsem že to bude pěkný candát ale u břehu jsem poznal že to candát není ale byl to kapr.Měřil 58cm,kamarád mi ho zdokumentoval a pustili jsme ho zpět do vodní říše.Po této jízdě už žádná nenásledovala takže jsem to zbalil a vylil domů.Ale na konec sem byl rád aspon za toho kapříka.
RadekM - Profil | St 1.9.2010 18:48:21
nachytal sem asi tak 20 plotiček 10-20cm a jednoho cejna a jednoho jelce jesena cca 35 cm
darkklobouk - Profil | St 1.9.2010 14:17:03
Včera jsem zkoušel vláčku na malým rybníčku a povedla se štika 51cm a 4 okouni okolo 30cm, všechno na woblera
XI XAO - Profil | St 1.9.2010 13:45:52
Posílam foto neskutečného lysce který se nechal zlákat na ještě neuvěřitelnější kombinaci :)
norris - Profil | St 1.9.2010 12:29:23
Poslední dva týdny jsem strávil u jedné nádrže.Chytilo se mnoho kaprů,ale jen pár z nich bylo pěkných.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
23:04NÚprava chodu woblerů. 10
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

























































