- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
16 Juraj 16 - Profil | Ne 29.8.2010 22:25:29
Vozejk - Profil | Ne 29.8.2010 22:25:11
Tak dnes jsem vyrazil na 3 hodky odpoledne na jeden soukromáček. Minulý týden mi to tam urval amur a dnes se mi poštěstilo udělat si osobáček amur 66cm. Dále jedna ouklej, cejn a 10 kaprů cca 45cm.
Johny0400 - Profil | Ne 29.8.2010 22:11:03
teplota vody: 12
teplota vzduchu: 13
návazec: 20LB
délka návazce: 20cm
hloubka: 2,5m
nej. nástraha: pelety
Šlapeto - Profil | Ne 29.8.2010 21:42:22
Na jedné krásné pískovně jsem začal házet koule kobrou. 20 kuliček ráno a 20 večer. Všechno byly koule od lukáše krásy ( kaviár, banán). A šlapalo to parádně, krásně jsme si zachytali, sice se velikost zmešila a nedostali jsme se přes 70 cm, zato krásně stavěné ryby kolem 65 cm :). Kaprařinu jsem si docela zamiloval. Feeder a plavaná zatím teda vede, ale šlape jim na paty :).
návazec: strepteez 20lb
délka návazce: 50 cm
hloubka: 7 a 4 m
nej. nástraha: LKBaits
HP - Profil | Ne 29.8.2010 21:16:24
Krasný víkend, který jsem travil na rybách. V sobotu dopoledne na závodech, něco jsem pochytal, ale nebylo to ono, tak jsem si jel spravit chuť k nám na rybníček. Rybám se zachtělo a kousaly jak o život. Větší ryby se mě vyhýbaly, ale Matrix to zvládl za mě. Dneska jsem vyrazil s přítelkyní na ženské závody. Přítelkyně se postavila "můžské" přesile a krasný patý místo vybojovala vlastníma silama. :-) Jen těm rybám se ani dneska nechtělo, hold když nechtějí, neda se nic dělat.
Scanix - Profil | Ne 29.8.2010 21:13:53
Dnes jsem pstruhovou reku vystridal za stojak - musim si opet povzdechnout, proc proste neni mozne na nekterych revirech vlacet i po konci srpna, nu coz. Ryby moc aktivni nebyly, presto se povedl pstruh, okoun i stika. Zadna z nich nebyla obrich rozmeru, ale presto to bylo fajn. Z temer ulovenych ryb stoji za zminku jen kudla, co byla vetsi nez obvykle chytane rybky, bohuzel se fotit ale odmitla, tak snad priste ;)
mannice - Profil | Ne 29.8.2010 20:47:19
Dnes jsme se vrátili s kámoši z revíru,kde se zanedlouho zůčastní závodů a tak jsem byl pozván abych jel s nima zmapovat vodu a hlavně si zachytat.U vody bylo krásně,ale byla pěkná zima.Ryby moc nereagovali (na takovou vodu bych čekal mnohem víc),ale podařilo se mi tak trochu to co sem ani nečekal.První den kapr 78cm 9,5kg a dnes po pár promeškaných záběrech kapr 81cm 11kg.Na feeder medium,kmen 0.20 – neskutečný souboje,neskutečně krásný ryby.. Klukům sem asi moc nepomoh,protože ryby nešli a zachytal jsem si jen já :))
Lukas J - Profil | Ne 29.8.2010 20:18:14
Dneska lov z loďky od 8:30 do 13hod, první 3 hody veslování a droshot, nechytl jsem nic, tedy krom dvou krmítek, které zachatil vyprošťovák použitý místo kotvy, když se šoural po dně :-), pak jsem zas zlomil team dragon drop shot (skvělá bilance dvě vycházky, 2xzlomený, takže horní díl skončil ve vodě, sporní plave, tak jsem ho doma zlomil o koleno a šel do popelnice šmejd jeden nevyzpytatelný, už na něj nemám nervy). Pak jsem šáhl po druhém proutku, osvědčeném pennu a začala dobrá vláčka s woblery 5xokoun, 2xmalá štička+ hafo nedobraných, šlo to pěkně na minnowrap 7cm, pak jsem si super zachytal první ryby s popíkem od salma, zvláště jedna nedobraná štika byl krásný útok.
esoxx - Profil | Ne 29.8.2010 20:18:11
Přece jen krátká odpolední výprava za pruhatci, trochu jsem experimentoval s nástrahami a šlo to, dvoupalcová banja polykali jako malinu, ta správná místa jsem hledat nemusel, pomohla příroda .....
Faolin - Profil | Ne 29.8.2010 19:48:14
Bylo nebylo na těžko v Kamenném Přívoze... Ven jsem vytáhl 4 kapry (38 - 43 cm), pak po jednom plotice, cejn a tloušť. Nástrahy kukuřice a žížala. Brali pěkně, ale kolem pátý začalo nezřízeně chcát, tak jsem to zabalil (blbec jsem si nevzal nepromokavou bundu .///) ...
Plotičkář - Profil | Ne 29.8.2010 19:32:54
Za dva dny se pár ryb povedlo. Amur 80+, pak ještě pár kaprů, cejnů a večer i nějakej candátek. Znova dobrá parta lidiček se skvělou náladou, kteří na rozdíl odemne umějí pořádně rybařit.
dvorák - Profil | Ne 29.8.2010 19:31:22
Dnes na "tutovém"candátím místě,nakonec nepřišel ani jeden. Šli ale tloušti a jeseni,malej z nich nebyl ani jeden..
kiklop - Profil | Ne 29.8.2010 19:02:29
dnešní vláčka s manželkou na naší domácí vodě skončila 2 : 0 pro mne .nástraha blade dancer ,dva pidi okounci + několik setřepanejch bohužel bez fota /foták v opravě/
pipoferari - Profil | Ne 29.8.2010 18:51:10
kmenový vlasec: 35
nej. nástraha: boilii
množství návnady: 1kulička bez zakrmování
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:30ATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
9:59Rybáři vs ochránci přirody 55
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...






















































