- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
ABU Master - Profil | So 21.8.2010 10:37:49
Podvečerní chytačka na odhoz na rohlík přinesla velmi pestré složení chycených druhů ryb. Povedlo se 14plotic do cca 33cm, 2perlíni, 2karasi obecní, lín a potěšil kapřík 66cm, 5kg na starou dobrou boloňku. Vše C&R...
Aďo - Profil | So 21.8.2010 8:23:23
Celu noc bolo strasne dusno a tak som sa rozhodol, ze hned po praci (4h rano)idem na ryby. Len co som prisiel domov, hodil som sprchu, stlacil nieco do hlavy a uz som sedel v aute na ceste k rieke. Ked som dosiel, akurat sa rozvidnievalo. Vietor tlacil tucne mraky, ktore sem tam spustili jemny dazdik. Naviazal som udicu a uz som pokusal stastie. Prva pol hodka nic. Zrazu, nieco ako keby chcelo sluknut wobler. ziadny naraz, len take cmukanie. Hodil som tam znova a bol z toho jalec. Celkom pekny nieco cez 50cm. Ani som ho nevyberal z vody. Rovno som, ho tam odhackoval. Nahodil som TDcko rapala namiesto RHcka od yo-zuri, ani nestihlo poriadne dopadnut na hladinu a uz som bojoval zo stukou. Ziadny obor, ale potesila peknych 78cm.
Scanix - Profil | So 21.8.2010 7:43:11
Vcera vecer jsem si opet pekne zahazel se sumcakem, ale krome 3 tloustu a 1 cejna sekleho za skrele z toho nebylo nic. V zaveru jsem jeste utrh svuj oblibeny wobler. Protoze vecer mlaskali tlousti, vyrazil jsem rano s jemnejsim cajkem a dobre jsem udelal. Lapil jsem 6 krasnych tloustu, z toho ten nej byl pekne rostla 54. Zaverem jsem dal par hodu na bolena a poved se jeden bezmala 70cm. I kdyz mi pri nahozu ulit slider, celkem se citim spokojene ;) Ted to jdu pekne dospat, dobrou :)
Fishky - Profil | Pá 20.8.2010 23:16:39
Dnes o5 na chvilku u vody, celkem spokojenost, ryby braly velice solidně - až jsem se divil, jen tedy ta velikost letos za moc nestojí. Prokousat se tunama pidi amurků k slušnější rybě je pomalu nemožné, tak snad příště ;-)
matik - Profil | Pá 20.8.2010 22:42:54
začal jsem chytat u prostřed rybníka a byly tam 1 nebo 2 kapři,potom jsem změnil průběžné olovo z 15 na 20.Mělo to víznam,chytl jsem tam zezačátku 2 amury ale pak se mi podařilo chytit hezkého kapra nad 50 cm.
Barynka - Profil | Pá 20.8.2010 21:43:29
Tak dneska chytačka s Dalasem ! :)) byl to nezapomenutelnej zážitek ! Chytla jsem 4 sumce do 80ti, prostě jsem si krásně zachytala a Dalas mi ukázal echolot, jak se zachází se sumcařským náčiním a docela mi to šlo, akorát ty moje záseky nic moc, nemám takovou sílu jako Dalas :)) nakonec mi půjčil i svoji bundu a byla jsem jako Dalas :))
-Vojda- - Profil | Pá 20.8.2010 21:23:20
Dnes jsem se vrátil z 6-denního ryb. tábora konaném na jedné přehradní nádrži v JČ. Ryby braly parádně, ale nám s kunym tolika ne. Byl den kdy se trochu i víc dařilo, byl den kdy se vubec nedařilo, nevím čím to bylo, zkoušeli jsme vše možné. Ovšem, co se úlovků týče, byla to jedna velká radost, braly hodně pěkní amuři. Hned 2 den se mi pověsil na feeder pěkně kulatý amur 73cm s kterým jsem se přetahoval minimálně 20min, moc potěšil. Další den přišel ještě jeden, tentokrát 70cm. Předposlední den přišel záběr ještě od jednoho amura, odhaden 80+, ovšem po asi 10min souboji mi zajel do vázky, kde to s přehledem upálil :( Dále brali hodně kapříci, cejni splet se i bolen nebo candátek. Hodně mě a kunyho silně zarážel přístup ostatních učastníků tábora včetně vedoucích k rybám, ryby jim padali do písku, hodně ryb si odnesly, nechovali se někteří k rybám s úctou, naše názory na puštění a zacházení s rybou jim asi vůbec nic neříkaly...:( Všechny ryby, které jsem ulovil jsem vrátil revíru, doufám že budou mít štěstí a podaří se v budoucnu slušným, sportovním rybářům. Lidé to byli jinak příjemní a byla s nima zábava, tohle mi ale vadilo.
afjee - Profil | Pá 20.8.2010 18:15:46
Tak dneska jsem si konečně po delší dobře skvěle zavláčel. Za cca 3 hodiny se na břeh podívalo 8 bolenů v rozmezí od 45-60cm. Konečně jsem prolomil smůlu a chytil rybu na popa, ještě k tomu 3. Nejlepší nástraha dne Salmo Minnow a Rapala Skitter Pop...
Mikbaits mánie - Profil | Pá 20.8.2010 17:09:34
Vsechno co se na této vypravě dělo již napsali S Jakubem a grizlik .Proto jen dávám foto svých kapru 83 -10KG a 84 cm 12 KG
tench - Profil | Pá 20.8.2010 16:49:49
Včerejší rozloučení před dovolenou s mariánským údolím dopadlo podstatně hůře než při minulých vycházkách, nicméně i tak kamarád vytáhl úhoře 67 a já jednoho zubatého dorostence....
Fullnek - Profil | Pá 20.8.2010 16:26:24
Jak ráno padla voda,tak jsem byl naskok s fulnečkem u vody,vyhrál jsem 2:1,já jednoho okounka a jelca a malej překvapil krásnou a bojovnou parmou,se které měl obrovskou radost.
Carp team Exil - Profil | Pá 20.8.2010 15:55:12
Společně s týmovými parťáky Kubou, Tomášem a kamarádem Jirkou jsme vyrazili na první letošní větší výpravu, která se opravdu velmi povedla. Za 5 dní lovu, jsme nachytali odhadem něco kolem 60 kaprů. 60% kaprů mělo přes 70cm a 13 kaprů mělo nad 10kg. Jirka si připsal na své konto nový osobáček v podobě lysce 86cm 13,1kg, můj největší šupík měl 88cm 12,1kg, Tomáše 84cm 11,5kg a Kubův lysec 78cm 9,8kg. Více fotografií můžete vidět na našich webových stránkách. Za ct-exil Ondra Křížek.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
15:43Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
6:54Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....







































































