Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

hofi - Profil | Ne 27.10.2013 21:33:00

23.10.2013 - zväzová voda SK
Opäť sa trošku zadarilo. /14,5kg / >> Stránka diskuse

    hofi - Profil | Ne 20.10.2013 13:42:42

    20.10.2013 - zväzová voda SK
    Víkend som strávil s kamarátom na domácej vode. Ryby boli celkom pri chuti a z 21 záberov sa nám podarilo 20 rýb dostať do podberáku. Väčšina rýb sa pohybovala okolo 5-6kg a bol problém vyselektovať niečo väčšie. Používali sme 24mm boilies s 20mm PopUp, čo bol na 12 stupňovú vodu trochu extrém, ale ani menšie ryby s tým nemali problém. Nakoniec sa podarili 4ks v rozmedzí 8-10kg a jedna čerešnička na torte z dnešného rána :-) >> Stránka diskuse

      hofi - Profil | Út 15.10.2013 10:10:19

      2.10.2013 - zahraničná štátna voda
      Tretí deň výpravy sa na mňa poriadne ,,usmialo šťastie,, / 25,3kg /
      krásny pocit, ktorý prajem zažiť každému lovcovi kaprov. >> Stránka diskuse

        hofi - Profil | Čt 10.10.2013 22:16:54

        30.9.2013 - zahraničná štátna voda
        Takmer 10h čakania na záber sa nakoniec oplatilo.
        >> Stránka diskuse

          hofi - Profil | Po 7.10.2013 22:01:44

          30.9.2013 - zahraničná štátna voda
          Presťahovanie z nie príliš produktívneho miesta sa oplatilo a starí dobrý flek sa nám opäť odvďačili niekoľkými krásnymi rybami. >> Stránka diskuse

            hofi - Profil | Čt 26.9.2013 11:03:05

            25.9.2013 - zväzová voda SK
            Včera v noci sa podaril jeden ,,mutant,, a ráno jeden dlháň 96cm a 13,9kg >> Stránka diskuse

              hofi - Profil | Po 23.9.2013 22:37:57

              11.9.2013 - zahraničná štátna voda
              Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
              ,, rovno do papule,, Záber prišiel takmer okamžite po nahodení udice. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som vytiahol tohto fešáka. >> Stránka diskuse

                hofi - Profil | So 10.8.2013 16:56:18

                10.8.2013 - prázdninový
                Päť dní strávených s dcérkou na rybách a v horúčavaách atakujúcich 40°C... >> Stránka diskuse

                  hofi - Profil | Út 25.6.2013 20:57:36

                  18.6.2013 - zahraničná štátna voda
                  Tri dni som sledoval túto rybu, ako nám každý večer priplávala až pod breh a vyžierala boilies, ktoré nám popadalo počas korovania. Štvrtý večer som neodolal a ponúkol mu 14mm boilies. Kaprík taktiež neodolal a následná zdolávačka stála za to! :-) >> Stránka diskuse

                    hofi - Profil | Ne 25.11.2012 21:38:40

                    27.10.2012 - zahraničná štátna voda
                    Posledná ryba výpravy :-) Záber prišiel na 14mm boilies. >> Stránka diskuse

                      hofi - Profil | St 31.10.2012 19:34:40

                      23.10.2012 - zahraničná štátna voda
                      jeden zaujímavo vyfarbený :-) >> Stránka diskuse

                        hofi - Profil | Út 5.6.2012 19:38:17

                        2.6.2012 - zväzová voda SK
                        V sobotu ráno sa konečne opäť trošku zadarilo a stretnutie zo starým známym / po 10 rokoch / potešilo dvojnásobne:-) Kaprík zabral na 24m SK30 + 18mm popka Probiotic.

                        + foto zo záchrannej akcie utopeného BROLLYčka, ktoré mi strhol silný vetrisko počas rozbalovania >> Stránka diskuse

                          hofi - Profil | Út 1.5.2012 16:59:34

                          1.5.2012 - zväzová voda SK
                          Dnešné počasia ma vytiahlo na prvú tohtoročnú šnorchlovačku. Rýb som videl len zopár, nakoľko čistota vody nie je taká, na akú som na začiatku sezóny zvyknutý.
                          Jeden ,,had,, mi aj napriek tomu celkom pekne zapózoval :-) >> Stránka diskuse

                            hofi - Profil | Ne 1.4.2012 20:07:17

                            1.4.2012 - Striebornica
                            Práve som sa vrátil z prvého tohtoročného preteku, ktorý sa konal od 30.3 -1.4 na jazere Striebornica. Zišlo sa tu 17 teamov a ako je na Striebornici známe, opäť bolo všetko otvorené až do posledných chvíľ. Počasie sa dalo označiť za otrasné, kedy sa vystriedal silný vetrisko z dažďom a snežením, až po ranný mráz. Na začiatku preteku mala teplota vody 10,5°C a dnes ráno už len 7,5 °C. To sa odzrkadlilo aj na úlovkoch a teamy loviace v plytších partiách zostali bez bodovaných rýb. Nám sa zhruba pol hodinu pred koncom preteku podarilo ešte uloviť 9,7kg kapríka, ktorý nás posunul z tretieho, na konečné 2 miesto. Najúspešnejšie boilies bolo: Hot Demon, Probiotic a preník, v 14mm priemeroch. Na prvom mieste skončili chalani z nášho teamu, ktorým ešte raz gratulujem, rovnako ako chlapcom na tretom mieste, torý zároveň ulovili aj najväčšiu rybu preteku. .

                            >> Stránka diskuse

                              hofi - Profil | Po 30.1.2012 22:02:24

                              30.1.2012 - zväzová voda SK
                              Dnes sa darilo kormoránom...

                              Už sme sa nemohli pozerať na obrovské hejno /odhadom 1000ks/ týchto nenažrancov a vyrušili ich pri vyžieraní rybej osádky. Po tom ako vzlietli a presunuli sa zhruba o 500m ďalej, sme na hladine našli zopár pozabíjaných rýb. Bol to smutný pohľad a pocit bezmocnosti.
                              Koľko rýb denne pri takomto množstve kormoránov zmizne z našich vôd ?!
                              Dokedy budú tieto vtáky chránené???
                              >> Stránka diskuse

                                hofi - Profil | So 21.1.2012 17:40:59

                                21.1.2012 - zväzová voda SK
                                Prvá rybačka v novej sezóne.
                                Čo viac si želať ? :-) >> Stránka diskuse

                                  hofi - Profil | Ne 18.12.2011 9:45:35

                                  17.12.2011 - zväzová voda SK
                                  Včerajší orkán Joachim nás síce len lízol, ale aj napriek tomu bol dosť krutý! V strede jazera ma to v člne pekne hádzalo, ale tento záber stál za to trápenie :-) >> Stránka diskuse

                                    hofi - Profil | So 10.12.2011 18:48:02

                                    10.12.2011 - zväzová voda SK
                                    Dnes pekné počasie a super rybačka >> Stránka diskuse

                                      hofi - Profil | Út 1.11.2011 1:07:07

                                      31.10.2011 - zväzová voda SK
                                      Včerajšia Ričárdova čerešnička na torte v podobe ďalšieho vzácneho kapríka.
                                      Perníček má ďalší skalp na svojom konte

                                      Týmto kaprom sme zrejme ukončili sezónu na jazere, keďže od dnes sa loví len do 20h... Rybám stále chutí, voda má 10 stupňov a počasie je super, len zákon stojí za p...
                                      >> Stránka diskuse

                                        hofi - Profil | So 29.10.2011 19:17:54

                                        28.10.2011 - zväzová voda SK
                                        V piatok ráno som vyvážal udice pred nástupom do práce po 4h ráno a pár minút po 7 hodine som zdolal 15,2kg šupíka. Sám tomu neviem uveriť . Počas celej sezóny sme na tejto vode presedeli množstvo hodín a až teraz v samom závere sezóny sme za pár hodín nachytali pomaly viac, ako za celí rok... Najviac sa nám darilo na boilies Gingerbread /perník/ 20mm + 20mm PopUp a všetko namáčané v identickom dipe. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.