- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Scanix - Profil | Čt 24.9.2009 21:15:03
Dnesni lov na umelou musku byl s kolegy muskari na "me" vode, ale chlapci prijeli vyzbrojeni spis na lipany a tak to budeme muset nekdy zopakovat. Ryby moc nespolupracovali, hosi lapli nejake proudniky a par zaberu nepromenili, me se povedlo ze 6ti zaberu vydolovat 3 duhaky neco pres 30 (viz mazle foto v pohybu ve vode) a jednoho okounka. Ale nakonec se jedna lepsi ryba podarila, celkem prijemna zdolavacka a trosku veci adrenalin s hacky bez protihrotu a par skoky. Jinak musak v pozadi je koleguv, byl od te dobroty a vyfotil me...muj "musak" je vedle podberaku ;)
Master - Profil | Čt 24.9.2009 20:38:40
Podvečerní feederovačka se celkem vydařila, nachytáni kapříci 54, 53, 52cm a hezoučký línek kolem 30ti cm. Vše plave dál...
vasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec - Profil | Čt 24.9.2009 20:21:09
Není to novej osobák ale je to kluk !! 47cm 3,150kg jo a jmenuje se jak jinak než David :-)
Lukas J - Profil | Čt 24.9.2009 18:44:05
Loveno vláčkou od 7 do 10:30 hod, 3 záběry 3 ryby, 1xřácm štika a gloog hermes, pak 30cm štika na gloog ares, nakonec osobák v podobě 51cm tlouště na gloog hermes. Na rapaly ani salma dnes nic.
Lukas J - Profil | Čt 24.9.2009 18:42:18
úterní plán chytat z loďky od rána se torchu zkomplikoval s obstaráním lodi, tak jsem od 6 do 8 hod vláčel ze břehu, kdy jsem zpod mola vymodlil cca 28cm okouna na smáčka, pak přesun do lodi, loveno jak na smáčky, obhazování břehů wobem i rollingem od 8:30 do 13hod, ale ani prd. Zpátky jsem pak vesloval 40minut, počasí velmi pěkné, poporučuju vyfotit si teď podzimní velký ostrov.
rybarskyklub-hluk.wbs.cz - Profil | Čt 24.9.2009 16:45:35
dneska opravdu vydařená chytačka na potoku s vlačkou 2 opravdu krásné zaběry v odlehlích častech potoka na velké rotačky a opravdu 2 pěkné zranění roztrhlé ucho a roztrhlé víčko malé nehody oba zaběry neproměněny třpitky vystřelili jak šípy z vody
kary - Profil | Čt 24.9.2009 14:33:32
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,14
velikost háčku: 10
hloubka: 2m
návnada: mosella explosiv, vločka,ttx mletá řepka
množství návnady: 3lity
bezrybka jiři1962 - Profil | Čt 24.9.2009 9:32:37
kebator - Profil | Čt 24.9.2009 7:46:38
All: Caute pani. Vcerajsia rybacka dopadla uplne katastrofalne, ale zacnem od zaciatku. Dosiel som na ryby, nahodil som vacsie kopytko a 6g hlavu. druhy nahod - je tam !!! vravim si, nenormalny tak, JigSpin ohnuty ako luk, ale ryba nie a nie sa ukazat na hladine ! hovorim si: "krasny zubac, alebo moja vytuzena stuka" ... po cca. 20 minutak som zazrel hovado na hladine. Bolo uz trosku sero - cca. 18:30 a myslel som , ze to je podseknuta velka mrena, pretoze taky tah sa len tak nevidi :-) ale na moje prekvapenie - STUKA, ktora nebola chytena klasicky za papulu, ale za hornu plutvu ! hovorim si: "opatrne, dostan ju na breh, bude foto a potom pojde na pekac" :-) a tak sa aj stalo, len malo to ine pokracovanie. Stuku som vytiahol po cca. 40 minutach a meter sa zastavil na hranici 86.8 cm - skoro som odpadol. rybu som polozil na zem, idem pre foto a sietku a zrazu pocujem zvlastne zvuky. Stuka spravila 2 vyskoky a bola spat vo vode. ostal som stat ako obareny, triasol som sa - nie od jedu, ale este z toho adrenalinu pri zdolavani - a musel som si sadnut, lebo som nechapal, co sa stalo. ostala stat este pri brehu, ale hovorim si: "nebudem ju uz nahanat s podberakom, necham ju tak" Asi to tak malo byt, tento rok mi asi stuka nebude sudena na pekaci. A vvvvoooo tom to jeeee :-) zapalil som si cigaretku, zavolal kamosovi, co sa mi stalo a kym som dofajcil, tak som sa ako tak ukludnil a hadzal dalej. Samozrejme bez zaberu :-( O 21:00 som sa pobral domov, "spokojny", ale proste super zazitok zo zdolavania krasnej ryby. Cas zdolavania cca. 40 minut, pretoze som volal tesne pred nahodom s Gabickou a potom som sa pozeral, ked bola uz na brehu, na hodiny !
Mivardy JigSpin 2.6m, silon 0.14, navijak 20-tka ...
Tento rok mi ta Stuka asi nie je sudena ... ale nevadi, pre potesenie mi stacia aj ostrieze :-))
Pekny den prajem !
rybarking - Profil | Čt 24.9.2009 7:23:37
Včera večer na těrlu pod 9 květnem a nic. 4 pruty rybky žížala červi medovky...... Větší výběr jak v mekáči a nic!
Rano koukám na net a Semall má kousek dole u anglických břehů krásnou fotku a v modrým nebi nahoře nad prutama ufo! Mrkněte co vy na to?
Liboreček - Profil | St 23.9.2009 23:41:10
Dnes se Salfim na přívlači. Skóre obou je 16 sivenů, 6 bolenů, nějaký ten tloušť a 3 rotačky. Nádherný den.
SERPIK - Profil | St 23.9.2009 22:52:43
Dneska na bamove 2 jizdy od kapriku 46a 47 .Docela dobre na to ze to tam vubec nejde co jsem se dozvedel od nejakych domorodcu.
darkklobouk - Profil | St 23.9.2009 22:05:46
tak dneska sem po dlouhý době vyrazil na nechranice během tří hodin sem vytáhl tři cejny kolem 25cm a jednoha kapříka 41cm a jedna ryba mi utekla chytal jsem na feedera na červíky
Papin - Profil | St 23.9.2009 21:43:09
o víkendu místním masařům nasadili na stavy kapříky atak jsem vyjel trochu podráždit jejich chutové bunky:-) během hodiny jsem měl na břehu 4 kapříci 43,46,49,52 a ještě se podařila podoustev a 2 plotice:-)celkem úspěšný lov,foto s mobilu
16 Juraj 16 - Profil | St 23.9.2009 21:19:52
Cílený lov okounů se vydařil nachytal sem spoustu ryb od 25-33 cm přes 30cm sem chyt 3 a byli krásně zbarvení.Chytal sem premiérově se zlomeným prstem ale i tak sem je ukecal.Počasí se vydařilo rybky brali co víc si přát :-))))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...



























































