- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
jijin - Profil | So 12.9.2009 11:49:39
Po delší době výprava na Slapy .Kdyby uměly rybičky zkroutit ploutve do fakáčů , je hladina posetá samými vztyčenými ploutvičkami .No prostě totální propadák.
kamos - Profil | So 12.9.2009 10:05:41
Včera večer chvíli vláčka plno masařů nebylo kde hodit, hned po 5 min. jsem zapnul okouna 30+ který se mi pod nohama vyříz a potom už jen 2 malí.Fotky bohužel nemám :-(
draveček - Profil | So 12.9.2009 9:39:33
Včerejší šoulačka podél řeky dopadla více než dobře.Tolik krásných ryb jsem opravdu nečekal.
Brůča - Profil | So 12.9.2009 9:29:35
Ve žlabu pod jezem asi kilometr za mostem Na Nové parma 43 cm na chlebovou střídu.
necap@m - Profil | So 12.9.2009 8:55:15
Vydařenej den.Dost foukal vítr,ale rybám to vyhovovalo.Cejni brali tak,že špička feederu šla málem do vody zato kápří záběry jen lehké přihnutí.Potěšila parma 60cm.a již přírodně vytřený koi kapr 54.
kmenový vlasec: 16
návazec: 14
velikost háčku: 11
hloubka: 1.4
Abe - Profil | So 12.9.2009 8:10:31
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Holásky dnes ráno, sychravo, zataženo...a přišla "Maruška" 62 cm.
jan882 - Profil | Pá 11.9.2009 22:05:08
tak dněšní rybařina na prd chytal jsem oukleje na dravce seděli sme tam do 10hodin vecer a žádnej dravec nic hlavně že tam candáti jezdily až na břeh
Scanix - Profil | Pá 11.9.2009 20:56:50
Dnesni lov ve znameni peri nebyl uplne spatny, sice jsem musel honde improvizovat, protoze vhodne nastrahy moc nemam, ale preci jen se neco povedlo...nejprve jsem lapil nekolik okounku okolo 20-25cm. Pak jsem potkal jeste nejake zapomenute duhaky, na to, ze jsem mel pomalu stikovou nastrahu nebyli az tak velci nej 33. Pote jsem si povodil peknou ostroretku za bok, jen tipuju dle supin na hacku a stinu u dna...vyrizla se, k 60ti ji jiste moc nechybelo. A kdyz jsem nechal nastrahu zapomenutou dele na dne behem hovoru mobilem, dostala se do vazky...jenze tak pak bleskurychle vyrazila po proudu...nakonec se z ni vyklubala krasna parma 61cm :)
lorpio - Profil | Pá 11.9.2009 20:08:54
Dneska jsem po dlouhe dobe vyrazil na ryby s otcem.Po klasickym rannim pohadani kam vyrazit,zvitezilo tatovo oblibene slepe rameno na Janohrade.
S branim kapru jsem moc nepocital,tak jsem si vzal poze 7ku bic na cejny a perliny kterych jsem tam vzdycky pochytal mraky. Po nakrmeni a lapnuti par vetsich cejnu ale najeli docela slusni kapri a z 5 zaberu jsem ani jednoho nezastavil. Vzhledem k jemnosti bice jsem si mohl dovolit dat pouze 12ku navazec,ale ten nestacil.Zdolat se me podarilo pouze mensiho amurka.
Tata klasicky se sestnactkou na polotezko a vytahl nekolik kapru od 45 do 58cm.
Takze jsem jen mohl litovat normalniho prutu ktery zustaly doma.
Ale aji tak,moc krasnej den:-))
Stillman - Profil | Pá 11.9.2009 18:02:17
Letos konečně pořádná ryba a hned osobák. Dále se zadařil candát, menší kámoška a dva boleni. Nějaké neproměněné záběry a spadlé ryby.
slimi - Profil | Pá 11.9.2009 16:55:30
Tak včera jsem od 12:00 do 17:30,absolvoval nejlepší lov na řece co pamatuju...... po zakrmení především červi jsem zkraje vůbec nestíhal-převládali podoustve kolem 35 cm, vměstila se plotice 40 cm a podobně dlouhý tloušť, chystal jsem se na parmy, ovšem místo nich jsem po půl hodině na dvanáctku forpas a pidi háček po půl hodinovym souboji na fídřík zdolal svou největší rybu a to nádhernýho sumce 97 cm, kolik vážil netušim.Po půl hodině další jízda a nevěřícně sem zjistil že jsem zdolal dalšího sumce tentokrát 73 cm....následovali opět podoustve a plotice.Zdolal dvě své největší ryby a to jeden den...Vše plave dál a doufám že dlouho plavat bude.Skvělé souboje,skvělý den...i parmu jsem oželel:)
BUCO - Profil | Pá 11.9.2009 16:13:28
Docela dobrý lov -nej 76 cm 8,6 kg vše na kuku
Zítra to bude snad ještě o nějaký centimetr větší
Liboreček - Profil | Pá 11.9.2009 13:50:29
Dnes dopoledne se Salfim na Berounce. Skóre obou lovců je 2 okouni a 2 štiky. Na to že původně to vypadalo zle (ve vodě žádný pohyb) to dopadlo moc hezky.
Petrův zdar
eXecutor - Profil | Pá 11.9.2009 13:08:47
Dnešna ranna a dopoludnajšia vlačka dopadla pekne chytene boli 3 jalce vo velkosti 48 ktory bol chyteny na vobler SPRO - ktoreho som si upravil na povrchovy vobler kde som mu odrezal lopatku a funguje ako cultiwa ,dalsi jalec mal 40 ktory skocil na cultiwu a mensi dorastenec cca 30cm spapal skoro celu cultiwu :-) na popika sa nechala uniest mala asi cca 30cm stučka ktora ma uribobila velku radost nie len preto ze sa chytila na popa ale ze mi ho aj pokrstila. A tak vsetky ryby šli spät do vody :-)
krasny den prajem :-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:23NATTs hlásiče a ATTx příposlech 535
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic










































































