- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Machy* - Profil | So 15.8.2009 21:59:21
Dnes na bečvě s plavačkou a červíky chyceny dvě parmy asi deset osrejch a hafol tlouštíků a ouklejí super den u vody
Papin - Profil | So 15.8.2009 21:24:29
na skok na piláku odzkoušet nový picker a tak se na břeh podívali náký kapříci kolem 35cm a všichni chudáčci měli rozpíchané tlamy o masařské velké háky místních domorodců:-(jinak zabrali ještě dva pleskáči a kolega vytáhl skoro kilovou ploticu,ale jinak velká slabota a večer nás naštívila rybářská stráž:-)
fairak - Profil | So 15.8.2009 20:29:38
dnes sem si odskocil na mistecko kde jsem strasne dlouho nebyl a dopadlo to vyborne,15ks okouna(nej meli tak cca 25cm,jinak prevazovala velikost kolem 10-15cm),4 ks plotice,3ks linka a jeden karas,chytano na plavacku a rousnice,vse vraceno zpet:-)
esoxx - Profil | So 15.8.2009 20:27:03
Štěrkáč obležen, tak jsem zkusil dva místní veletoky ...... na oblíbeném orlickém jezu se však právě vylodila tlupa vodáků, na jednom labském se dokonce koupali lidé + 1 voříšek. Jediná šance byla to zkusit přímo v centru ..... ještě jsem nenahodil a kolem břehu projel bolen tak 60+, paráda, dnes to bude cílová ryba. Za tři hodiny vláčky jsem zkusil snad všechno, gumy, plandy, woblery ..... bolen 0. Čest zachránilo asi deset statečných okounků a šest tloušťů, nej 39cm na Berkley Frenzy FS6-S.
[eXecutoR] ® - Profil | So 15.8.2009 20:15:53
Takze dnesna rybacka na rieke dopadla v celku pekne umna sice az tak nie ako som ocakaval ale u kamos celkom fajn ja som stastie velke dnes nemal chytil som asi 3 jalce max do 35cm a kamos jedenho bolena 51 a pekneho ostrieza 27cm a kopu malych zubacov .. tak sa mu darilo .. mozno mne inokedy :-l
Berysary | So 15.8.2009 19:51:48
Konečně ryba co má míru na vláčku,rovných 70, ve vodě žádný boj, až ne břehu začal boj,prokouslej palec a chytání ryby na břehu :-)
Best Carp - Profil | So 15.8.2009 18:41:26
Tak jsem byl čtyři dny na Hartě ve třech lidech nachytaly jsme dohromady cca 80ks kaprů největšího jsem chytil já 62cm na vláčky dvě štiky cca 45cm a 55cm a jedna to užrala jinak dravci vůbec neberou je to bída.
splavek - Profil | So 15.8.2009 17:45:22
Dnes další pokus o ostroretky a parmy.Jen se trochu nedařilo,dvě větší parmy se mi vyřízly a ostroretka jen jedna menší.Nějak se jim nechtělo,ikdyž se voda jimi jen blýskala.Takže dnešni feedrovačka nedopadla nejlépa.
Pikess - Profil | So 15.8.2009 16:51:08
Lov ostroretek se moc nevydařil,... na břehu 3 ostroretky,. 3 kapři,.. plno cejnů,plotic a perlínů,.. Pohodový lov,..
berlinan - Profil | So 15.8.2009 16:19:04
Davali jsme pozor aby jsme nepropasli zaber, az to nektere z nas zmohlo, ale prece jen se par rybicek na breh kouklo :-)
Lube - Profil | So 15.8.2009 16:14:06
První chytačka na severu a první ryba. Neměřen, ale z toho hejna ve kterém byl patřil k menším..
Martimo - Profil | So 15.8.2009 15:17:26
skvela chytacka az na veliosti.cca 20 kapru za vecerni a ranni chytani.nej 54 52 51 49 jinka vse kolem cca 43cm. ale bylo tam dobre
Petr Z. Vedro - Profil | So 15.8.2009 14:25:55
Druhej den to bylo o poznání lepší, na červíka kapřík 45 a druhej 42 . Zvlášť ten první byl dost napapanej a na břeh se mu nechtělo. Voda jako volej, komáři sosali, nádhernej západ slunce .... co víc si přát. Bylo tam pěkně. Všechno plave dál !
Petr Z. Vedro - Profil | So 15.8.2009 14:21:50
Tak jsem vám to byl trochu provětrat klucí Moravský.
Pilák první den 1x cín cca 35 cm jinak nic, něco mě stále oťukávalo kuku ale zaseknout se nedařilo. Jinak moc krásnej revír.
Barynka - Profil | So 15.8.2009 13:31:23
Dneska ráno jsem si vyšla jen s kopytem na řeku. Bylo 11:00h když jsem začala twistrovat. Po deseti minutách mi tam něco drblo, tak jsem si říkala, že jsem asi zachytila nějakou haluz nebo je to ta štika, která se mi vyhákla minulý týden. Po dalších pěti minutách už jsem ji tam měla:) Malinkaté štíhle-kolem 40cm ani jsem ji neměřila. Je sice vyfocena na sajdáku ale byla vrácena vodě. Protože se na té řece zvané "mlýnský náhon" každý rok v září vypouští voda, tak tam všechny ryby zdechnou. Tak jsem tu štiku vzala radši do rybníku.
kmenový vlasec: 0,25
nej. nástraha: kopyto
MiPo - Profil | So 15.8.2009 12:57:02
teplota vzduchu: 28
kmenový vlasec: 0,18mm
návazec: 0,13mm
velikost háčku: 10
hloubka: 1-1,5m
nej. nástraha: kuku, červ slávista
množství návnady: 3 kg
Rybkin - Profil | So 15.8.2009 12:46:33
Parádní chytání na plavačku s Rudou.Vytáhli jsme hafo línků,cejnů a karasů k tomu dva kapříky a uhoříka
draveček - Profil | So 15.8.2009 11:39:18
Pokus o dravce,dopadl nejhůř jak mohl,ani záběr.Nebýt plavačky na nachytání nástražních ryb,tak by jsme rybky ani nezahlédli.Mezi plotičky a oukleje přijelo i pár cejnů.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...
















































































