- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nix - Profil | Pá 14.8.2009 12:49:30
Byl jsem si zkusit zachytat na nové boilie . Na fotce zatím největší úlovek kapr 64 cm . Vrácený vodě .
jan882 - Profil | Pá 14.8.2009 12:45:54
Tak jedno sem jel e strejdovy na ryby on ma soukromy rybnik a chytl jsem 2ploťky 1 cejna 2kapry 38,40cm a když sem to začínal balit protoze prselo a najednou záběr tak jsem to zdolaval tak 5min a kapr51cm posílám foto
Detreux - Profil | Pá 14.8.2009 12:29:22
7:30-10:30 vláčka na Plumlově. Dostal jsem jen dva záběry, jedna štika ukousnutá a jedna malá se podívala na břeh. V mělký vodě jsme s kámošem našli pár utrženejch gum + dvě wolfranový lanka.
milan | Pá 14.8.2009 12:21:46
včera jsem byl na noc byl to celkem slušnej lov asi 11 cejnů a sumec měl tak 40 čísel a kapřík 41 chtěl sem hada ale nedočkal jsem se když tam budou sumci tak tam moc úhořů nebude
teplota vody: nvm
teplota vzduchu: nvm
kmenový vlasec: 0,23
délka návazce: 9 cm
velikost háčku: 8
hloubka: nvm
návnada: pšeničnej šrot a kkuřičnej a strouhanka
množství návnady: dávám trochu do krmítka jinak nevnadim
Tarn - Profil | Pá 14.8.2009 11:48:03
včerejší "popíkování" na Berounce se vydařilo. během hodiny jedna štička, 50+ jeden bolen 45 + a tři tloušti 45, 47 a 52. ta 52 je na fotce, protože jsem uznal že kvůli téhle fotce už do toho auta pro foťák fakt jít musím. :-))
Barynka - Profil | Pá 14.8.2009 0:17:06
Tak dneska jsem si do 23:00h pěkně zachytala :) Bylo pár okounů a nejmíň 20 cejnů. Cejni nepřestávali brát na žížalu. Potom přišel větší cejn už v noci ale nic velkýho. No a na twistříka se podařila pěkná podoustev asi kolem 35cm.
Detreux - Profil | Čt 13.8.2009 23:06:09
Odpoledne jsem oprášil bolonku a vyrazil na jeden rybník mího dětství kde jsem už pár let nebyl. Nakrmil jsem kukuřicí s trochou futra, chtěl jsem selektovat větší ryby :) A celkem se dařilo, asi 50 rybek ve složení cejn, plotice, perlín, karas a lín. Největší ryba skoro 40cm lín.
Večer jsem ještě zajel zavláčet na Plumlov ale za hodku a půl jsem nedostal záběr, tak jsem to zabalil ještě dřív než byla tma a jel jsem domů.
carp_sedlo - Profil | Čt 13.8.2009 22:54:13
Konečně se mi dnes podařil jeden větší po několika sezónní sérii šedesátníků...Šupík 74cm.
kmenový vlasec: 0,25
velikost háčku: Wide Gipe B č.6
leoo - Profil | Čt 13.8.2009 22:21:26
dnes to na Plumlově docela zobalo.Přišel bolen,štička a několik spadlých rybek. Škoda, že se bude vypouštět:(
Levák Bob - Profil | Čt 13.8.2009 21:49:39
Po dlouhé době jsem vzal do ruky vláčák. Za dvě hodiny jsem uvláčel 4 malé tlouště, ouklej a malého sumce. Ve vybraném úseku řeky šly rozumně tahat jen menší rotačky. S woblery jsem tahal jen trávy nebo vázky.
Fabis - Profil | Čt 13.8.2009 21:15:16
Po práci jsem vyrazil něco pochytat na Rokytku. Na popa několik nedobraných záberů, na třpytku pár okyšů a tloušť, na smáčka okyš, na thrilla celkem pěknej tloušť lehce přes 30 a na hermese bolen - první na tuhle bolení "tutovku" a několik ryb spadlo.
doktor.fiSh | Čt 13.8.2009 21:06:05
Tak predsa sa mi ho podarilo uloviť, mal blízko k päťdesiatim centimetrom, vrátený vode...
Gregor - Profil | Čt 13.8.2009 18:50:31
Odpolední vyjížďka za vláčkou na mimopstruhovku nic moc, několik kudliček, jedna větší štika se setřesená, tak 60. Strašně málo vody, takže boleni nic. Nejvíc šli asi malý okounci a tloušťáci. Chtělo y to dééšť.
Gregor - Profil | Čt 13.8.2009 18:31:55
Mnou dávno zapomenutý úsek pstruhovky dneska mile překvapil. Rybolov super, ale hrozný vstávání. Vyplatilo se tři dny předem jezdit krmit rozmočenym chlebem a dvěma plechovkama kukuřice denně. Kapří šli jak pomatený, možná přispěla změna počasí. Ve dvou, já feeder, kámoš dva pruty s krmítkem 12 kaprů, nejmenší 34 a ty dva nej na fotce. K tomu čtyři utržený v padlím stromě a já jsem asi zapřáh parník. Něco mi pekelnou rychlostí vytočilo asi 40m vlasce a pak se to vyháklo.
kmenový vlasec: 0,16
návazec: 0,14
velikost háčku: 10
hloubka: 1m
návnada: Pouze partikl, kukuřice z plechovky
splavek - Profil | Čt 13.8.2009 18:26:40
Pemiéra na daném úseku řeky,vyšla nad očekávání dobře.Jedna menší parma a 10 ostroretek všechny kolem 40-45cm.A několik menších tloušťů a proudníků.Vše na feedr.Naprostá spokojenost a radost z rybařiny.
mishak - Profil | Čt 13.8.2009 15:33:06
Revival carp tem na výpravě na soukromáku.Nějací kapříci kolem 10kg se nachyhtali více na
http://revivalcarpteam.webnode.cz/
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...


























































