- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
fishfever - Profil | So 18.4.2009 21:32:21
Dneska od 6 do 9 na řece chyceni dva duháci 40 a 36cm Potočáci 27,31,25,31 a odpoledne asi od 3 do 8hodin večer chyceno několik kaprů největší byli 2krát 46 a 1krát 50cm
ipoš - Profil | So 18.4.2009 21:09:09
ůhoři jsou strašny [piiip] dnes 5 záběrá 4krát ůroř jeden kapr nej ůhoř 88,5cm kapr55
Scanix - Profil | So 18.4.2009 20:55:08
Dnesni lov s kolegou se nesl ve znameni absence stesteny meho partaka, asi ji vsechnu prenechal me. Reka byla temer nechytatelna prutok 37 m3/s oproti beznym 10-12 jsou fakt tezke podminky. Nicmene jsme to riskli a ja z toho vysel se 6ti zabery a 3 rybami. V poradi duhak 35, siven +- 30 a na zaver duhak 49. Takze pro me spokojenost, kolega skoncil jako bezrybka a byl lehce znechucen i absenci zaberu...holt tentokrat nemel svuj den.
Worm - Profil | So 18.4.2009 20:47:55
Tak na chvíli s plavačkou a první vlaštovka se na mě koněčně podívala i na břeh.Jinak spousta bílé ryby-spokojenost :o)
Detreux - Profil | So 18.4.2009 20:19:28
Dnes o poznání horší chytačka než minulej týden, ryby najíždeli spíš jednotlivě než v hejnech takže za 3 a půl hodiny lovu jen 10 kaprů a nejaká bílá. Velikostně ryby nepřesahovaly 45cm.
Petr Josiek - Profil | So 18.4.2009 19:59:47
Kapr pažravec, chytil se na dva háčky, cca 10 metrů od sebe, samozdřejmě plave dál
ftipalek - Profil | So 18.4.2009 19:53:12
Dneska od půl deváté do dvanácti na jedničce. Podařili se dva cejni, jeden perlín a jeden pěkně vypasený kapr necelých 50. Při jeho zdolávání šlo kolem spousta lidí s dětmi a když jsem kapra podebral tak jsem měl už publikum čítající kolem 20 hlav :D Kapr z toho byl vyděšen více než já, takže se ani neplácál což mi vyhovovalo protože jsem ho mohl snadno vyfotit :)
Lenost zvítězila takže jsem chytal jen na feeder a plavačku jsem nechal spát. Byl jsem mrtvej po včerejším fotbalu který jsem hrál asi po 5 letech poprvé. Ještě teď to cítím :)
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,14
velikost háčku: 14
nej. nástraha: pařený rohlík
množství návnady: cca litr
svaca - Profil | So 18.4.2009 19:39:13
dnes jsem chtel tahat spoustu cejnu,podoustvi a jelcu, nakonec vsak jen par jesenu,cejnku a plotic........bohuzel podoustev se nekonala
kmenový vlasec: 0,14
velikost háčku: 14
Jitkagold - Profil | So 18.4.2009 19:32:39
Vcera byl po dlouhe dobe nadherny den, sice jsem nic nechytila, ale prisla se na nas podivat RS.
Antihlava - Profil | So 18.4.2009 19:20:48
Sešli jsme se s kamarádem Vláčkařem na jezeru kde to moc nešlo, občas cejnek, mě se podařil kapřík cca 40cm. Potom jsme přejeli na řeku, kde jsme si zakosili moc pěkně cejny a cejnky solidních velikostí.
teplota vzduchu: 13st.
kmenový vlasec: 0,16
návazec: 0,12
velikost háčku: 8
hloubka: 1,5 - 4m
nej. nástraha: kuku s červem
množství návnady: 2l
lorpio - Profil | So 18.4.2009 19:14:27
Puvodne byla naplanovana vyprava na Musov,ale kvuli pocasi jsem si to nechal na zitrek:-) Takze aspon jsem jel navstivit kolegy kteri rybarili u nas na Svratce.A byl jsem docela prekvapen co v tisince na "polotezko" napapali.Docela slusni kaprici,cejni,cervenky a dokonce podoustev.....
andy01 - Profil | So 18.4.2009 19:06:06
Dneska jsem zkouel duháky na mukařském úseku a přestoe byli ji o poznání opatrnějí dali se lapit.Jako RS jsem i kontroloval a hlavně vyzvídal co potočáci a koda mluvit , prostě jsou díky kormoránům v háji.Odpoledne jsem vysazoval na Jihlavě 4 krásné podoustvičky (foto přikládám) .Ty vydrí jistě déle ne ti duháci.
pira - Profil | So 18.4.2009 18:58:40
Odpoledne jsem vyrazili testnout nove pruty s vidinou pstruhu, ale zadnyho jsme nedostali, vetsinou kdyz uz zabral, tak spadnul, ale aspon jsme si kazdej sahnuli na rybu, ja stihle a fuji candatka, kteryho jsme tam vubec necekali...
kexpal - Profil | So 18.4.2009 18:57:06
Dnes vyborna chytacka na mojom oblubenom reviry celkovo chytenich 5duhakov cca 30cm a 6 potocakov z kt. 3 mali cca 30cm a priblizne rovnaky pocet nepremenenych zaberov. Ako som si myslel po dvoch pre ryby tazkych dnoch uz na rotacku chut nebola tak som skusal hlavne voblery a dnes najlepsie fungoval Lovec Rapy Ablet 4cm F farba duhacik, na kt. boli ulovene vsetky ryby. Par nepremenenych zaberov bolo aj na potocmana Horneta. Foto mobil
teplota vzduchu: 20°C
hloubka: 0,30-1,5m
KReMisengr - Profil | So 18.4.2009 18:42:39
odpolední cca 3 hodinová fídrovačka přinesla pouze jednoho lína 33cm, ale taky déšť a vítr
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,14
hloubka: 2m
nej. nástraha: kukuřice
Abe - Profil | So 18.4.2009 17:21:03
Dnes jsem se vypravil pokřtít vláčecí cajk, pod oblíbeným jezem, moc se jim potvorám nechtělo, na rotačky O/1 jen nepatrné oždibování, dva tlouštíci na to ale vletěli, pak se mi zadařilo v proudu ulovit zdechlého potkána, už byl od vody celý vybělený, fakt humus, nechal jsem v něm Hammerku, krásně mu sedla za hlavičku...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:57ATTs hlásiče a ATTx příposlech 549
16:32Rybářské odznáčky ... 547
16:17Lov pod jezem v letních vedrech? 19
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:42🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....























































