- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
bambus11 - Profil | So 4.4.2009 15:39:37
Dnes jsme se šlapetem na rybníčku pěkně vyškolili dědky i jeho otce. Ze začátku to byla ryba na nához, později už si kapříci apaticky váleli šunky pod hladinou. Ryby jsem nepočítal, ale bude to něco kolem desítky kapříků, další desítka cejnů a pak jěště nějaká drobotina. Největší kapřík sice jen kolem 40, ale i tak paráda. Šest hodin na sluníčku bez trika ze mě udělalo černocha...
Navíc jsem šlapetovi šlápl na ručku, tak jsem si trochu vydělal, ale po oblepení bude funkční... už je moje...
teplota vody: měl jsem chuťtam skočit :-)
teplota vzduchu: letní
kmenový vlasec: 0.18 a 0.16
délka návazce: 40-50
hloubka: 1,5-2 m
nej. nástraha: červík, chvílemi kuku
množství návnady: 3 l
sp1ke - Profil | So 4.4.2009 15:19:41
Od rána až do oběda ve fantastickém počasí feedrařina na Dunajovicích. Ve dvou chyceno okolo 10 plotic, 1 cejn a jeden podivný chybrid viz foto - silné tělo plotice, ploutve cejní, oko červené, šupiny různých velikostí a po celém těle (včetně ploutví) červné skvrny. Voda už je plná žab a i přes slabší rybařinu nádherně strávené ráno...
Pípa77 - Profil | So 4.4.2009 14:53:48
Dnešní lov dopadl na výbornou. S Fouskem jsme ulovili několik kaprů, cejnů, několik záběrů promarněných. Největšího kapra jsem měl 48 a taky se mě povedl candát 65 na foukačku.
Colombo - Profil | So 4.4.2009 14:48:19
Zdarec, tak dneska s kámošama výlet do přírody. Slunečno, já klasika jarní " móka " dvou OO a kamarádi 4 x línek. Nádherná zoncna, jen tak dále.
Pikess - Profil | So 4.4.2009 14:13:39
Dnes super Tloušťovaná, ... za hodinku nachytáno plno rybek, .. Viděno plno kaprů a jedna štika 60 + super lov, ..
Bela - Profil | So 4.4.2009 14:10:30
Dneska s kámošem na Hostivaři.Plno lidí už do rána, ale chytání skvělý.První feedrovačka v životě mi přinesla: 6 línů - z toho největší 40cm, 3 kapry - 42,42,41cm a 2 ploťky.Kamarád chytl 5 kaprů z toho největší 51 cm, 2 cejny, 2 plotice a lína.
Freaky Styley - Profil | So 4.4.2009 13:25:34
Dnes jsem po noční vyrazil s tátou na oblíbenej revír...2 pruty na boilies + 2 brka....na boilies nic nepřišlo a na brko mi to dobrou hoďku ani neťuklo...pak se to ale rozjelo a co hod, to záběr...záběry ale byly velmi opatrné, takže se mi dařilo sekat tak každý pátý...nakonec jsem si zabojoval s pěti líny od 20 do cca 30 cm....táta to samé + nějaký plotice a cejna....viděli jsme už i štiky ve tření...moc příjemná rybačka, krásný počasí, klídeček...moc pěkný den...no, a teď jdu dospat tu noční..:-)
teplota vzduchu: 20
hloubka: 1m
návnada: kukuřičný šrot, kukuřice
ftipalek - Profil | So 4.4.2009 13:09:12
Od 6 do 11 na Hadravě. Ryb přes 30. 12 kaprů a přes 20 cejnů. Počasí vynikající, atmosféra super až na křovinořezy a motorové pily :(
Více zde: http://ftipalek.mrk.cz/?id=660
teplota vody: ještě studená
teplota vzduchu: moooc dobrá :)
kmenový vlasec: 0,16
velikost háčku: 14
hloubka: akorát
nej. nástraha: kuku, mašnáci, foukačky
množství návnady: cca 3 litry
MP-E65mm - Profil | So 4.4.2009 12:06:51
Tak včerejšek ve znamení nosatejch, mimo jiné se na břeh podíval tloušť, plotice a jako poslední krásný perlín, který mi udělal velkou radost.
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 19 C
kmenový vlasec: 0.16
délka návazce: 45cm
velikost háčku: 14
hloubka: 1.5m
návnada: lorpio
množství návnady: 0,5l
miroslavh3 - Profil | So 4.4.2009 11:54:39
letošní druha navštěva u vody se vydaříla.Ryby sice moc nespolupracovaly, ven se podíval jeden kapřík49, ale potěšíl a slunce vše vynahradilo.
vOjda13 - Profil | So 4.4.2009 11:39:39
31.3.09 a 1.4.09 na rybách ve Vodňanech: U leknínů a výsledek 2 kapříci 55cm a 47cm a 2bílé ryby více foto na www.vojdaweb.estranky.cz
Bady - Profil | So 4.4.2009 8:22:27
Rybám se moc nechtelo spíše se vyhřivaly na hladine, al evecer prislo par potahů bohužel se jeden kapr vyhaknul.
Lubík - Profil | So 4.4.2009 0:48:39
Dnes jsem chytal jen odhoz a začalo mě to hrozně bavit:-) Rybky zobaly ve složení kapr, cejn, karas a lín..Když to vyjde, tak zítra - tedy vlastně už dnes pojedu znovu:-) Zdarec
spt32 - Profil | Pá 3.4.2009 23:35:50
Dneska 3 hodinky feeder.Na dva pruty se prakticky nedalo chytat.Záběrů bylo moc, vzhledem k tomu že jsem začátečník a na feeder jsem chytal po třetí v životě tak jsem jich proměnil jen 17 Z toho 10x tloušť,6x plotice a 1x karas.
kmenový vlasec: 0.18
návazec: 0,14
velikost háčku: 12
hloubka: 1m
Mojo - Profil | Pá 3.4.2009 22:20:14
Tak dneska celej den na rybách. Nejdřív na pískovně, z toho první fotka, nádhernej štíhlej kapr 48 a potom ještě dva menší a spousta ouklejí a cejnů. Pak přesun do Netolic. Tam jsem musl dvakrát změnit místo, ale stálo to za to. Potom šli kapři na hod, párkrát jsem chytil dva najednou a skoro jsem dva feedery nestíhal. Nakonec 18 kousků, mírový byly ale jen dva kousky, jednoho jsem odebral pro kuchyň, vše ostatní plave a snad i stihne pěkně narůst. Feederu zdar.
Zlejšek - Profil | Pá 3.4.2009 21:57:18
Bylo krásně, ryby žraly, ale žraly všechno možný, jenom né to, co jsem se jim snažil vnutit. Po dlouhé době jsem bezrybka. Až mě z toho hamba fláká...
fairak - Profil | Pá 3.4.2009 21:43:51
oproti vcerejsku sli dnes zase jenom karasi 5 kousku na plavanou a jedna ploticka, ale bylo moooc krasne takze spkojenost vse plave dal:-)
čahounek - Profil | Pá 3.4.2009 21:35:29
Dneska poprvé s fídrem...nějaký fišle se zadařily :) Více foteček z lovu na http://www.carptrebic.cz/
bazy - Profil | Pá 3.4.2009 20:54:30
Odpoledne chvilku na stojáku, na sluníčku bylo super, rybky zobaly taky slušně, prostě ideální relax u vody.Lapeno pár cejnů, plotic, ouklejí, podoustev a dva kapři jateční velikosti.Šly hlavně na červa s kuku, krmení jsem vynechal a nastřílel jen trochu kukuřice.vše plave zpět ve svém živlu, zítra půjdu prubnout řeku, tak uvidíme
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...



































































