- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Ota | Pá 6.3.2009 16:58:02
Dnes mně to muj kluk nandal,poprvé letos na rybách a než já nahodil tak on tahal,plotici a hned spustil že já taky něco chytnu a když ne tak mně pújčí svúj prut. no chápete to!:-) samozřejmě jsem neměl za hodinu ani ťukanec jen ty hloupé kachny pořád najížděli na múj vlasec.Já chytal na fiedeer a kluk na splávek a na splávek pořád doráželi a den před ani ťuk na splávek a fiedeer se stále škubal.Tak to je asi rukama:-)
fishfever - Profil | Pá 6.3.2009 14:25:21
Dneska to bylo o něco málo lepší než včera asi 35 plotiček a 4 cejni kaprům se boužel ještě nechce.
syny - Profil | Pá 6.3.2009 14:06:07
Vzhledem k velké průtočnosti na všech řekách a kanálech, museli jsme s bratrem najít rozmrzlý stoják, což v okolí Brna není zas až takový problém.Ryba reagovala na futro okamžitě.Chycené ryby podle druhu : plotice, plotice a zase plotice.........asi tam nic jinýho není a nebo to ještě nežere :o))
Mafi - Profil | Pá 6.3.2009 7:49:42
Včerejší první lov se tátovi povedl - na rozmrzlém oku - cca 4ks plotiček, dva větší záběry utrhl, ale spokojenej jak malej kluk.
Už mi taky začíná cukat v ruce.
plavan - Profil | Čt 5.3.2009 22:55:21
Dnešní výprava byla od samého počátku náročná. Zajel jsem na slepé rameno Vltavy a už zdálky jsem viděl, že pro kmeny, kůru. listí apod. se mi vlasec ani nepotopí pod hladinu. Známí kluci mi volali, že jeden rybníček na východě Prahy je chytatelný a tak jsem vyrazil tam. Jen co jsem se rozbalil, začalo strašně pršet a chtěl jsem jet domů. Když slyšel v telefonu můj pláč Rybkin, ochotně nabídl pomoc a dovezl mi deštník. Potom seřídil plavačku s anglánem a začal koncert plotic. Až do tmy šla jedna za druhou. Po setmění jsem začal feederovat a tahat štikokapry ( odrůda pojmenována Rybkinem ). Kdybych nebyl promočený od neustálého vybíhání zpod deštníku a rybářské tašky byly skutečně nepromokavé, byl by to hezky strávený večer u vody. Až na to, že jeden z kolegů je zarytý bobkař a nakonec chytil krásného lysáče jako z pohádky. Inu to, že si pořídím feederový prut ze mne nedělá automaticky dobrého rybáře.
Ota | Čt 5.3.2009 21:49:16
Fenwicker - Profil | Čt 5.3.2009 21:08:53
Dnešní odpoledne na Litavce u Chodouně přineslo 15 tloušťíků a jednoho potočáčka, který byl pro mě prvním na MP Litavce. Vzhledem k vysokému stavu vody byl lov až nečekaně úspěšný...
Master - Profil | Čt 5.3.2009 20:30:25
Dnešní chytačka na nový mačák přinesla asi tak 17tloušťů střední velikosti. Velká spokojenost, ani jsem tolik nečekal. Všichni samo plavou ve své Litavce vesele dál...
rk8 - Profil | Čt 5.3.2009 19:53:52
Dnes spokojen já i cejn. Já si zachytal (pravda, na břehu 1 ryba, ale hodně záběrů naprázdno) a cejn se nabaštil, vylečil jsem mu nemoc (sundal chobotnatku r.) a k tomu všemu se podíval na chvíli do světa suchozemských živočichů.
Počasí celkem na pytel: mrholení, větr, bahno.
Chytáno na 1 feeder prut.
mrkva - Profil | Čt 5.3.2009 18:49:56
dnešní rybařinka na nesvazovém minirybníčku za stálého deště přinesla 5 cejnů, 2 plotičky a 1 bolínka, takže spokojenost...
fishfever - Profil | Čt 5.3.2009 18:06:56
Dneska jsem konečně zahájil sezonu rybky celkem spolupracovaly asi 28 plotic a jeden kapřík zítra to bude lepší :-)
xmac - Profil | Čt 5.3.2009 17:51:56
Zdar všem bláznům ...Dneska jsem to zkusil od tří do půl páté. Pak přišel deštík tak jsem mazal domů... Voda trošku přizvedlá , ale v pohodě. Celkový ůlovek 21 ouklejí na červíka, takže nuda nebyla. Na druhý prut s hnojáčkem jeden drb.Jsem ani tolik neočekával :)))
Glanis - Profil | Čt 5.3.2009 16:44:41
Voda dost zakalená a mírně nahoře. Ryby moc nespolupracovaly, ale nakonec se za 3hodky podívaly na břeh 3plotice, tloušt a hrouzek...
hevlín - Profil | Čt 5.3.2009 14:55:17
Dnešní dopolední lov v Ivani na kanále se vydařil. Ve dvou jsme vytáhli tak do 30 rybek, kdy v cca 20 případech šlo o malé kapříky. K tomu se přidalo pár karasů a cejnů. Voda stále lehce stoupala, rybám to zřejmě svědčilo. Chytali i ostatní, takže až na tu zimu museli být spokojení všichni.
vladys - Profil | Čt 5.3.2009 13:20:01
Napriek ladovej vode, za 4 hodky 9 kg supik a 5 kg lysec a isiel som vysmaty domov :))
Bodovalo 14mm 3XL-ko obalene 3XL cestom a maly PVA sacok napchaty peletkami.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....

























































