- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Laky - Profil | So 14.2.2009 16:53:44
Tak ať jsem přijel kdekoli bylo zamrznuto. I po změně revíru zase led. Ke třetímu na velkou řeku se mi nechtělo tak. letos první nula.
čabi - Profil | So 14.2.2009 16:47:13
feederovačka na řece přinesla 4 tlouště, dvě ryby mi spadly, akorát lov znepříjemňoval silný vítr
Sloumoto - Profil | So 14.2.2009 16:39:15
tak dnes zas na chvilku u vody bylo tam krásně a i nějaký ten tloušť se podíval z vody vše bylo menšího zrůstu. ale to nevadí:))))
slimi - Profil | So 14.2.2009 16:04:46
včera poprvý v životě dirkaření a splnilo to moje očekávání.od osmi do půl čtvrtý v krči a ryby střídavě spolupracovali v tak hodinových intervalech.na závěr mi kolega zapůjčil kousek svého těsta a nemohl jsem si ho vynachválit, díky němu jsem vytáhl na závěr další čtyři kusy.Celkem jsem zdolal 9 duháků a 2 siveny a pár neproměněných záběrů.skvěle strávený den místo školy.na konci dne správci znovu dosazovali
Widlefix - Profil | So 14.2.2009 15:44:06
Dnes už od časného rána na dírách na našem krásném revíru ve smrku, cílená ryba štika, která panu domácímu tropí jen starosti bohužel bez záběru za to laďa vedle zase bodoval tentokrát o 8 cm více než minule jeseter rovných 95cm. No hold je to lovec jeseterů:)
lister24 - Profil | So 14.2.2009 15:22:07
dneska na dirkach pstruzi brali spis rano apak uz jen tak prubezne ale Lada opet laufnul jesetera 95cmsuper chytacka az na ten vitr
Worm - Profil | So 14.2.2009 14:19:33
Tak dneska jsme se s Klasem vzájemně přemluvili k rybolovu a stálo to za to.Vytáhli jsme mraky ryb a Michal dokonce přesvědčil k záběru i ty hezčí.Přijelo i stádo nutrií :o)
tench - Profil | Čt 12.2.2009 16:46:41
Dneska jsme to zezačátku zkoušeli na rameni pod šestkou a jen asi 2 karásci a nějakej cejnek. Pak jsme přejeli na kanál pod ivaněm a po kratke dobe konecne neco zacalo dít. Chytili jsme ryby ve složení cejn, cejnek, karásek, ouklej a obrovskej candát. jinak co hod to mikrošupinka na háčku, žerou zřejmě celým povrchem těla:-)), Při jednom záseku jsem o něco štrejchnul a vytáhnul dvě solidní šupiny od kapříka. Jinak bylo pěkně takže den pohoda. PS: cestou jsme si koupili ve vranovicích dvě výborné Vranovické klobásky - byly ještě teplé, mohu doporučit:-)
kanarek - Profil | St 11.2.2009 20:06:34
Tak dneska jsem sice prosral záběr ,ale nakonec jsem ho vytáhnul.A zmasil jsem ho.Vojta 45cm 3,10 kg .Doba zdolávání 20 minut
Gogoušek - Profil | Út 10.2.2009 18:05:28
Dnes na Wondrlakes krásná rybařina. Kamarád Honza 4 štiky: 90, 81, 80 a 65. Já "učudlařil" 3 štiky 55-65 cm. Netřeba již jezdit na Alandy :-) Jinak jestli nepřimrzne, tak je do 14-ti dnů po chytání. Led už "hezky" křupal.
Raggo - Profil | Út 10.2.2009 17:31:03
Po dlouhé abstinenci konečně na pár hodin u vody. Zkoužka nového roku a premiéra domácích kuliček. Bez kapra a suma sumárum jeden záběr. Nikdy bych neřekl, že mi cejn dokáže udělat takovou radost, tož první rybku nové sezóny mohu s klidem odškrtnout :-)
marťas15 - Profil | Út 10.2.2009 16:27:31
Tak jsem se v sobotu opět vypravil na rybník nedaleko mého bydliště. Začátek lovu nebyl příliš povzbudivý, mému místu se zdejší pstruzi a siveni vyhýbali jak jen to šlo. Zato kolegové na opačné straně rybníka tahali rybu za rybou. Po půlhodinové rybačce s jedinou ulovenou rybou jsem se konečně odhodlal změnit místo a odešel zkoušet štěstí na opačnou stranu rybníka k potopenému křoví. Sotva jsem vyvrtal díru a spustil smáčka do temných hlubin, už se špička ohýbala. Nakonec se mi za dopoledne podařilo chytit 15 ryb, převládali duháci a siveni 25-35cm, ale podařila se i štička a na plavanou s červy dokonce dva perlíni. Po polední přestávce přijel kamarád Martin s jeho tátou a tak jsem se společně s nimi opět pustil do prochytávání děr. I odpolední lov byl úspěšný, Martin chytil 6duháků a jeho táta 5 a jednoho sivena. Mně se podařili další 4 duháci, siven a na závěr překvapení dne - asi 15cm dlouhý candátek. S výsledkem lovu jsem byl nad míru spokojen.
maras - Profil | Út 10.2.2009 15:37:22
dnes obchuzka kolem reky nechytal jsem tlousti zbirali z hladiny a videl jsem mrtveho kormorana
Vojtob - Profil | Út 10.2.2009 0:06:25
Tak na Bataku znova se splavkem - oukleje, plotice a jeden cejnek. na tezko jeden tuk, asi se nekdo spletl :)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...




































































