- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Jovánek - Profil | So 7.2.2009 13:29:32
Konečně odešly ledy,tak jsem vyrazil.jeninkrát mi to potáhlo,ale jinak nic.A tohle jsem zpatřil pod barákem.
A tady je už na břehu.Škoda tak krásné ryby.
Abe - Profil | So 7.2.2009 13:29:13
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Dnes mezi lávkou a mostem...
Lubík - Profil | Pá 6.2.2009 22:18:18
Dnes jsem se konečně dostal na oblíbenou řeku:-) Zkoušel jsem dvě místa a na obou jsem si zachytal velmi dobře. Na prvním novém fleku šel tloušť, ploťka, hrouzek a na druhém osvědčeném zobal cejn, podoustev a spletl se i jeden tloušť.. U vody bylo opravdu krásně-chvilku jsem myslel, že už je jaro..Zdarec a už se uzdrav marode...
Rex2 - Profil | Pá 6.2.2009 20:49:00
Tak dneska pod Vlašimí na plavčku poprvé v roce. Jako každý rok opět nula. Zkoušel jsem jenom červy s 0,06 návazcem a nepřesvědčil jsem rybu k záběru. Tak snad příště.
Krtek :-) - Profil | Pá 6.2.2009 19:34:57
Tak dneska od rána na pěkném rybníku na ďourách, dohromady se nás sešlo 6 celkově. Zatím nej pochytání- sám osobně asi 40 duháků kolem 35 cm a víš, jednoho candátka, 3 ježdíky a 2 plotice atakující 30 centimetrovou hranici, + spousta neproměněných záběrů, či spadlých rybek.:-))) Led něco přes 20 cm.:-)
fairak - Profil | Pá 6.2.2009 19:31:28
dnesni navsteva ricky, vlastne temer splavu dopadla vyborne, chyceno 13ks jelcu, nej. 37,38cm, ryby jsou pekne vypasene, takze je videt ze nemaji hlad,uz se tesim az mi prijde prvni ctyricatnik, nastraha kureci jatra, vse vraceno vode, supr den u vody
kanarek - Profil | Pá 6.2.2009 18:53:04
Dnešní vycházka přinesla jen jednou rybu za to trofejní .Tloušť 43 -Měl jsem obrovskou radost.
Mojo - Profil | Pá 6.2.2009 18:45:09
Tak dneska letos podruhé na rybách na svazovce. Oproti minule jsem vsadil na potok - a vyplatilo se. Prochytal jsem docela pěknej úsek, škoda, že je tak málo vody. Na břeh se podívalo 18 rybek, největší tloušť 32 cm, pak několik plotiček sardinkové velikosti, jeden pěkný zimní okoun a nakonec krasavec cejn, kterej je na fotce, vše samozřě plave dál v tý zimě. Takže naprostá spokojenost, pickeru a plavačce zdar!
miras S. - Profil | Pá 6.2.2009 16:50:44
Dnes dvouhodinová testovačka na nedělní štičí závody v Ledcích. Byly čtyři záběry, tři štiky na ledu. Postupně 45 cm, pak mi to cca 70 cm upálila, 84 cm a nakonec 65 cm. Mezi tím pár záběrů od cejnů. Radši jsem toho nechal, abych toho na neděli moc nepopíchal. Led síla cca 17 cm, parádní chytání.
Glanis - Profil | Pá 6.2.2009 15:13:19
Poprvé u vody, vsadil jsem na jemnou plavačku a udělal jsem dobře. Na břeh se podívalo několik plotiček (nej 32cm) , tlouštů (nej 36cm) a dokonce jeden kapřík. Škoda že nebylo tepleji, ale jinak supr chytání.
Kosák - Profil | Pá 6.2.2009 14:27:04
Tak dneska poprvé na svazovce... Pěkně jsem vymrzl, ale je tam stejně hezky u té vody!!! Samozřejmě jsem nic nechytl, ale ono to přijde... Pickeru ZDAR
abul - Profil | Pá 6.2.2009 12:50:28
Dnes za 2 hodiny lovu na masný červy asi 15kusů ouklejí p.a 1 jelec t.asi 10cm.Teplo bylo jak dubnu.
an-old-fuddy-duddy - Profil | Čt 5.2.2009 19:49:33
Včera jem se z-boyem plni očekávání vyrazili na dírky na Mokřad potahat si pstruhy. Led byl ještě ok. Ale za celou dobu lovu 9.00 - 16.00 jsme neviděli ani jednu šupinu a naše dobrá nálada se s postupem času naprosto vytratila a změnila v nasr.ní. Totálně vyhozený peníze!!!Lepší by bylo je spláchnout víte kam a rovnou tam nahodit i proutek, vyšlo by to s úlovkem nastejno. Celou dobu jsme měnili nástrahy, ale pohled byl pořád stejný. Okolní na tom byli s náladou a úlovky stejně. V nouzi jsme ještě vytáhli feedery a zkoušeli to na rozmrznuté části, ale bez náznaku alespoň přejezdu, tak nevim, kde ti psruzi vlastně (ne)byli. Každopádně naposledy a teď už se radši budu plně věnovat oblíbeným svazovkám.....
k-70 - Profil | Čt 5.2.2009 18:45:41
Tak dneska jsem na ně měl jen hodinku a půl. Proto jsem se rozhodl pro plavačku a výsledek byl hned lepší. Sice nepřišel kapřík jako včera, ale zato 6ryb a k tomu ještě jeden starej mazák mě velice potešily...celkově nachytáno : 3tloušti z toho jeden cca. 50cm, 2plotičky a jeden jesen......
looser - Profil | Čt 5.2.2009 18:44:04
Macatý odpoledne s boloňkou na nejmilejší vodě.Velmi mile všední den překvapila velmi profesionální kontrola profesionální RS.Objevují se i na velmi nečekaných místech, takže snad konečně nastává obrat k lepšímu.Všem doporučuju si řádně prostudovat RŘ a BP...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...




























































