- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Angle face CZ - Profil | Ne 1.2.2009 13:50:30
Zase jsem si vyrazil na mou oblíbenou vodu z feedrem na hodinku ,vymodlil si 3 záběry z toho jeden slušný jsem neskl a z těch jemných se vyklubal perlínek tak aspon tak už 6x posobě z feedrem a vždy ryba :-)))
Bedla - Profil | Ne 1.2.2009 12:54:10
Tak dneska u Maroša, spolu s "Džankem" a Luckou plus pár dalšího lidu, chycen 1PD, jinak všechno dobrý.
Chevas - Profil | So 31.1.2009 21:25:26
ahoj dnesní výprava na moji oblíbenou řeku se nevydařila-bezrybka jen jeden větší záběr na rohlík jinak zima jak sviňa
Bono 27,15 - Profil | So 31.1.2009 21:04:32
Tak dnes jsem vzal do Krče i své dva šestileté synátory. Jeden pořád někde běhal, ale druhého to vzalo a to jsem moc rád. První rybu chytil asi za 10minut na zeleného smáčka. Jinak potom vše na žlutozelené těsto. Já si zachytal krásně a synátor chytil asi 7 ryb. Musel jsem mu slíbit, že bude na internetu, tak tady je :-). Toho největšího chytil syn
Norek_velky - Profil | So 31.1.2009 20:33:49
tench - Profil | So 31.1.2009 19:10:24
Dnes jsme vyrazili s kamarádem na dírky do podolí. Do oběda jsme prakticky nezavadili o rybu (až na drobné výjimky), ale odpoledne (spíše v pozdním odpoledni) se situace úplně změnila, na mikrotwistříky šli z dírek pstruzi jeden za druhým a parádně si zachytal i taťka, který se za námi přijel podívat...Celkem jsme ve třech lovících vytáhli odhadem ke třiceti rybám, takže spokojenost i na straně kamaráda, který byl na dírkách poprvé v životě....
mpmaik - Profil | So 31.1.2009 18:59:18
Tak dnes pokus o ulovení nějaké té rybky s Koblihem Já čistokrevná nula a Koblih@ dva hezké cejny spravedlivě podělené - první křest jeho nového mazlíka Gábinky Super G, druhý na pikr Byron X12T ale příště mu to natřu :-)))) hold si musím odsedět ty správné rybohodiny ..........
bic245 - Profil | So 31.1.2009 18:58:22
Krásně strávený den na dirkách; lapeno 6 duháků a 2 svobodni bez doteku.Čas lovu 9-15 hod.Nástraha červ;těsto a guma.Doufám že led vydrží ještě pár dní.........
FanyBeny - Profil | So 31.1.2009 18:23:04
Dneska to bylo hodně pěkný. Dvě hodinky na Úslavě a krásnej Tloušť na červíka a potom hodinku a půl na Klabavce a byl jsem překvapenej, 5 krásnejch Potočáčků + 2 Tlouštíky. Po pěti nulách krásná rybařina.
Angle face CZ - Profil | So 31.1.2009 18:00:53
Dneska z wendou zase jako vždy paráda polapili jsme ostroretku 35+ okouna karase jelce tlouště jesena oukleje plotice tzn dohromady
25 ryb :-))))
anthrax - Profil | So 31.1.2009 17:39:08
Tak konecne prva rybka na udicu tohto roku,zaberov bolo viac no len same potukavanie,cakal som plinule ponarajuci sa plavak co neprislo tak som sekol jedno s tuknuti a bol stoho tento karas,as potom mi doslo ze ryby beru este velmi jemne no to uz som musel od vody prec.Karas si plava dalej.
Niel - Profil | So 31.1.2009 17:37:59
Dnes jsme se Stanleym87 poprvé v životě chytali na dírkách. Ven jsem dostal dva pstruhy a dva siveny, takže maximální spokojenost!!!
lorpio - Profil | So 31.1.2009 17:23:59
S kolegem Brckem jsme na chvilku vyrazili k na Svratku k zoo. Po prijezdu jsme uz z dalky rozpoznali kolegu Drdu a Boba, kteri lapali na dlouhy bolone.Kdyz jsme ale po pratelskem pozdraveni zjistli ze to vubec nezere, tak se nam ani nechtelo vybalovat cajk.Nicmene jsme rozdelali trosku furtra navazali odhozy a chvilku jsme pochytali, i kdyz byla pekna kosa:-)) Dokonce jsme prinutili aji nejakou rybku k zaberu, takze spokojenost :-))
P.S.Dekuju Drdovi za pujceni forpasu....
Luděk Černý(Lc1) - Profil | So 31.1.2009 17:09:55
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...




































































