- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
medvěd | Ne 16.3.2003 18:43:01
Dnes zahájení na pstruhové vodě a docela vydařené .Ve třech lidech kolem třiceti ryb(potočáci,duháci a lipani),pár jich ještě upadlo před zdoláním.Spolu s nádherným počasím to byl docela povedený den u vody
migi | Ne 16.3.2003 18:28:05
Od 6 do 9 hod položená - rohlík, hnoják,ani drb. Potom přesun na mé okouní místo 9-11. Plavaná hnoják - 14 okounků do 20 cm a 1 ježdík asi 8 cm. Což mě mile překvapilo. Vše puštěno na svobodu...
zelený přízrak | Ne 16.3.2003 12:03:10
Už dva týdny jsem bez šupiny asi dělám něco špatně,začínám pochybovat zda umím chytat? Né jeto asi jinak Labe kolísá a to není o rybách silný výtr a jiné aspekty.Jenže dneska jim to natřem a basta.Snad se to už trochu uklidnilo a bude chytatelno.Ještě se ozvu Petru zdar.
Josef Viktorin - Profil | So 15.3.2003 22:43:06
Většina přehrady je již bez ledu, ale celá ještě ne. Od 14,00 do 17,30 hodin jsem chytil na rohlíček 21 cejnků ve velikosti od 28 do 32 cm. Jinak nic.
Hrouzek - Profil | So 15.3.2003 22:12:19
Ještě jsem zapoměl k tomu Labi>dnes byla kontrola RS :).Jinak jsem vyrazil na Doubravu od 17 hod. do tmy>2 tloušti do 20cm(hnoják plavaná).
Hrouzek - Profil | So 15.3.2003 16:26:53
Na Labském rameně jsme měli jen jeden záběr a nic (feeder). Na plavačku ani drb.
Labe-feeder jeden krásný záběr=sumec který nešel zastavit(torpédo)>to štěstí měl tatka>to byl frkot:o),Labe je kalné a teče hodně vody.
Martin M. - Profil | Pá 14.3.2003 20:05:18
Na prvni 4 nahozeni 2 kapri kolem 45-47cm, potom jeste jeden podobny upadl. Pak uz braly jen rybicky do akvaria (do 25cm), ale bylo jich hodne, takze jsem se docela bavil (cejni, plotice, cejnci, podoustve - asi 50 ks). Vse na plavacku s delickou, 0.08mm, na mini rohlicky, hloubka 2.5 m.
Jarda | Pá 14.3.2003 12:29:26
Rameno reky.Krasne pocasi,slunecno,bezvetri.Feeder,forpas 0,10 mm.Nejucinejsi montaz paternoster s delkou navazce cca 30cm.Lovil jsem v miste,kde byl od ryb nejaky pohyb.Hlavne okouni sli po rybickach.Nakonec jsem ulovil prvni ryby sezony.2 sumecky americanos, tlouste a perlina.Nastraha pareny rohlik+hnojacek.
Od vody jel take rybar na babete.Od rana nic.Kdyz jsem mu rekl,ze jsem chytil par rybek,tak se rozhodl,ze to jeste zkusi vedle mne.Byl letos poprve.Za chvili vytah okouna.Peknej,tak 25-30cm.Skoda,ze dostal do hlavy par ran vydlickou a misto do vody putoval do igelitky.To me trochu rozladilo.
red.foot - Profil | Pá 14.3.2003 7:47:53
16:30 - 18:30 h. nad splavem v jundrově. silný vítr, teplota snad kolem 0. myslím, že docela braly, ale nedokázal jsem je seknout, tak nakonec jen dvě plotičky.
Gabos - Profil | Pá 14.3.2003 0:40:28
Ve dvou lidech: celkem 4 pruty boilie(Nutrabaits classic brusinka, Ritchworth euro milk, Těšínský jahoda, vše 15mm), 1 prut kukuřice, 1 feeder všechno možné.
Ne,Po: hlubší část revíru 2.5m
Neděle začala optimisticky, za svítání(před 6.h) krásná jízda, kapřík cca 40cm. Prcek, který při 2mm námraze na prutech potěší. Pak už jen hodně sporadické zaběry na feeder na masňáky - semo tamo plotička či karas, boilie ani píp.
Po: nový průzkum situace, výlet s feedrem a večerní stěhování na mělčinu, kde byly zjevně vytažené ryby. Hloubka do 1.5 m. Na feeder i kukuřici celý večer, noc i úterní ráno časté záběry - karasi 10-40 cm, semtam kapřík, pár jich zajelo do některé ze spousty vázek obdobně jako amur(do 3kg), který vzal červy. Boilie ni píp, ale věřím že by se něco (kvůli čemu jsme jeli) časem povedlo. Bohužel dorazila skupinka pěti maďarských rybářů. Byli příjemní, komunikativní, měli jedinou chybičku - vytrvale nahazovali k pařezům kde jsme chytali na boilie, s tím, že je to jejich bójka. Jelikož diskuse o směru nahazování zjevně neměla smysl a hádat se u vody většinou nemusíme (když už, tak radši mezi sebou), stáhli jsme pruty a začali balit. "Ogaři" měli v úmyslu přijít i následující dny a ještě jednou se stěhovat(proti stěhování celkem nic nemám, ale v zimě s plnou polní..), nota bene ze slibného místa, se nám prostě už nechtělo.
Hrouzek - Profil | Čt 13.3.2003 21:44:34
Plavaná hnojky za hodinu jenom 3 záběry= jedna ryba>duháček do 15cm.
jk | Čt 13.3.2003 13:15:16
sutok dunaj-odpadovy kanal (Gabcikovo)za 4 hodiny jeden neogobius a jeden pleskac (cejn) 60 cm...
Kolco | Čt 13.3.2003 8:33:56
Vyzkoušel jsem nový pruty na těžko. Sem tam do toho něco zobne, ale ještě je moc zima. Po cestě domů jsem narazil na shluk cca 15 důchodců na úseku asi 20 metrů. Krmítka a háky jak na mamuta. Po chvilce jeden z nich vytáhl za břicho kapra cca 60cm se slovy "další za prdel" a šel domů. Včera jsem jel do práce okolo a zase tam seděl. Nenávidím tyhle nesportovní vydry důchodce - od rána do večera tam sedí a posílají průbežně manželky s taškama domů - asi ta kapry prodávají. Co na to porybní? A co zbyde na nás, kteří čekáme, až ryby začnou brát ústy a nepodsekáváme je jako tihle rádobyrybáři :((((
Igor - Profil | Čt 13.3.2003 7:12:20
Vcera jsem byl na chvilku (od 18.10 do 19.20) pod jezem v Břeclavi. Za tu dobu jen dva záběry = mníci cca 35+30 cm. Jinak nic. Voda je jeste pekne studena.
Hrouzek - Profil | St 12.3.2003 23:16:50
Dnes jsme závodili(tatka a já) kdo chytí více ryb a hlavně jsem chtěl uzkoušet nový plavačkový proutek od Colmica+osvědčený naviják.Nakonec to dopadlo nerozhodně 8:8. Vytažených ryb bylo 16>stoho 9 tlouštů,6 plotiček a 1 proudník.Největší ryba byl tloušt 37cm>(tatka).Všechny ryby vráceny zpět.
Bořek | St 12.3.2003 21:45:08
Při příchodu k vodě se mi už ani moc chytat nechtělo. Asi na 20 m jsem napočítal 7 mrtvých ryb ( asi parem). Další měli na sobě nějakou plíseň. Ryby braly dobře, ale jak jsem viděl naprotějším břehu dávat ryby do tašky, tak jsem to sbalil. No "MASO JE MASO" já bych to teda nejedl.
siro | St 12.3.2003 7:06:04
Chytačka na stejném místě jako včera a stejné krmení a na dvě hocky.Chytil jsem asi dvanáct cejnů do 30cm.Odhoz to natřel feederu 10:2.
Nebraly na nic jinýho jen na pařenku.
Ze začátku mě to natíral bobkař s 60g olovem a 0,35kou(aspoň podle spirál).Já měl anglána 1,5g,0,4g dovážení,0,12mm kmen a 0,10mm forpas,naštestí mi ryba po půl hodině najela a už si neškrt(uf).
masak - Profil | Út 11.3.2003 22:41:30
Labe je Yellow river,takže dnes 5hod. rybačky a výsledek 6x háček á 5,60, 50km á 3,-,krmení 80,-,jednu svou hodinu učtuji 250,-,cigarety 40,-,svačina 53,-----a to se vyplatííííí.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...




























