- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
FishmanAlda - Profil | Ne 18.1.2009 19:12:52
tak krasne straveny vikend na vysocine ac pocasi nic moc tak krasna rybacka celkem chyceno asi 100 pstruhu a sivenu nej 49 cm
ruprd - Profil | Ne 18.1.2009 19:05:27
Dnes poprvé v životě na dírkách, na silon 0,10mm a naviják bez kličky chyceni 3 krásní bojovníci, nej. 40cm :-)
petere | Ne 18.1.2009 18:43:08
Tak som bol dnes po prvy raz v tomto roku skusit lapnut nejakeho kaprika. Bohuzial bez uspechu.Zato manik ktory chytva na tom istom jazere ako ja a dnes sme sa tam zase stretli,ten mal viac stastia. Na 15mm plavajuce boilies mu zabrala tato krasavica. Vaha 12,5 kg a dlzka urcite cez meter.Nemerali sme ju.Pre mna ale zase pekny den straveny pri vode.V utorok to skusim zas.
Holátko - Profil | Ne 18.1.2009 18:00:02
Lidí málo. Ve třech ani šupinka. V okolí jsme viděli vytáhnout jednu rybu. Jinak tam bylo pěkně.
oskus - Profil | Ne 18.1.2009 16:59:03
Tak premiéra na dírkách dopadla super.Celkem chyceno 6 pstruhů.A chytali se i cejni ze dna.
Widlefix - Profil | Ne 18.1.2009 16:17:50
Dnes jsme byli na dírách, bohužel pstruzi moc nebrali na břeh se podívalo celkem 6 pstruhu. Opět nesklamal pan domácí hola hola meruňa volá:) a ta uzená cigára ta byla....
Kosák - Profil | Ne 18.1.2009 15:57:56
Zpočátku to vůbec ale vůbec nešlo... Po přesunu se zašlo dařit... Někomu víc, někomu bohužel méně :-P
syny - Profil | Ne 18.1.2009 15:36:47
Pohodovka s Petraskem, pstruhům se moc nechtělo, zato kapři byli docela při chuti.Vzhledem k tomu že Petrasek připravuje článek o lovu kaprů na dírkách to vůbec nevadilo.
skwor - Profil | Ne 18.1.2009 15:19:36
Premiéra na dírkách. Ze začátku jsme byli téměř bez záběru (s vyjímkou snad 3cm plotice, chycené regulérně za tlamu na marmyšku), po přesídlení na druhý konec rybníka jsme si pár sivenů a duháka povodili. Největší siven měl něco přes 35cm. Za zmínku taky stojí ulovní dvou ryb najednou z jedné dírky.
hevlín - Profil | Ne 18.1.2009 11:34:10
Zašel jsem se podívat za kamarádem, který se s mnoha dalšími lidmi pokoušel něco uhnat. Za cca 2 hodinky jsem viděl jen jednu rybu a kamarádovi jedna ryba strhla červa z marmišky. Jinak čisté zero. Rybník velký, ryb málo, průměrná hloubka pod ledem tak 50 cm a voda i v zimě nazelenalá. Ale relax je to dobrý.
vicx - Profil | Ne 18.1.2009 2:00:07
Vytiahol som otestovat novy feeder. Chvejivka jak vysita. Ladovali do seba skoro 10cm twistre. Pocasie jak na jar. Mensi 33cm a vacsi 42cm.
Norek_velky - Profil | So 17.1.2009 18:44:01
tench - Profil | So 17.1.2009 18:06:19
Dneska parádní chytačka v podolí, většina lovících si rybu chytla, někteří i několik.....Za mnou se od cca 9:30 do16:30 podívalo na led 18 ryb (15 sivenů a 3 pstruzi), takže celkem spokojenost.
looser - Profil | So 17.1.2009 17:13:14
Po O jsem zašel na chvilku za rybkama a nedopadlo to až tak špatně.Malý,ale potěšili.Zítra repete.
Rybkin - Profil | So 17.1.2009 16:48:46
Dnes dírky v Jirčanech.Ryby ač nasazeny tak nám moc valně nebrali,přesto jsme pár kousků ukecali.Chytilo se i pár kousků kolem 50cm.Potkali jsme tam i spoustu MRKmenů,tímto je zdravím
lister24 - Profil | So 17.1.2009 16:48:23
dnesni den na dirkach nic moc ale v zaveru vitah lada dva jesetery 87 a55cm pozdrav pro widleho kterimu se rano nechtelo
Angle face CZ - Profil | So 17.1.2009 16:14:13
Dneska já a Wenda na duháčky a ono jen cca 6 záběrů a ani ryba venku :-((( rybářů málo ryb taky jen pár jich vytáhli ..ale bylo krásně ..
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
23:09Lov pod jezem v letních vedrech? 8
21:07Elektro tříkolka na ryby 40
19:49Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...






































































