- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
vlastec - Profil | So 17.1.2009 16:10:22
Dnešní dírkovačka dopadla celkem dobře. Ve složení já můj synek a kámoš cca 18 sivenů. Z rána paráda , kolem desáté dopoledne záběry začaly ustávat. Celkem spokojenost
Miláno BRH - Profil | So 17.1.2009 15:35:30
Dnešní dírkařina v Dolních Jirčanech skončila dle očekávání úspěchem. Z dírky na mě mrklo cca 10ryb, takže jako opět velká spokojenost.
Twips - Profil | So 17.1.2009 15:29:22
Tak a mam za sebou svoju prvu tohorocnu rybacku.Skusal som mikrotwistrika, nejakych tych smackov, no rybam sa priliz nechcelo. Teda nechcelo sa im vobec- cista nula:-)))
HP - Profil | So 17.1.2009 15:05:55
Dnešní 2,5h dírkovačka na rohlíček přinesla 5 záběru z čehož jsem proměnil 3 v podobě dvou duháků a jednoho sivena. Kamoš s rybkama zdolal 4 siveny, nějaký rybky mu popadali a jednu kompletní montáž uřízl o led. Škoda, že jsem nepřelstil žádného línka jak jsme si přál, ale i tak naprostá spokojenost.
Worm - Profil | So 17.1.2009 15:01:08
První rybolov v roce nepřinesl rybu žádnou,ale bylo chvílema docela i teplo.Ulovena pouze jedna-lyska :o)
zdenek1977 - Profil | So 17.1.2009 14:56:40
Dnešní asi 2hodinová plavajda nepřinesla ani záběr,pouze jsem vyplašil asi 50ti kusové hejno kormoránů. Škoda,že jsem neměl místo prutu flintu:-)
GBN - Profil | So 17.1.2009 14:27:12
Zdravím . . . tak dnešní den byl premiérou pro letošní sezonu. .která bude doufám bohatší než dnešní lov .. :)
- vyrazil sem na pokraj Plzně,sotva jsem se vplížil k vodě,vyplašil jsem hejnko cca 8 ku.dokormoránů,zrovna svačící. . čerstvý chudák jelec a ne malej,ještě zlehka dožíval s obrovskou tržnou ránou na boku. . :(
- po 3 hodinách marného zápolení s nymfami v mrazivém počasí jsem to vzdal -,, bezrybka". . .
- kde jen ty ryby mohli být skované?pokad ještě nějaké pozbudou..
...je mi smutno aš do breku ze všech těch ,,nahoře" co maj či spíš nemaj situaci KORMORÁN ve svých rukou. .
- nezbívá mi nic jiného než doufat a věřit,že má zamilovaná domácí voda a její šupináčci odolá náletu,..sic zatím slabému..tohoto ČERNÉHO MORU !!
PLCH - Profil | So 17.1.2009 13:58:56
Dnes prvně letos na dirkách...Dopoledne jeden menší pstoužek a po obědě o něco větší. Dohromady pouze 4 záběry a jen na červíky...lidí tak 20 a ryb se chytlo pár. Ráno solidní smamec -12 C...
kanarek - Profil | Pá 16.1.2009 21:39:01
Dnešní lov na dírkách .Byl pro mé kamarády skvělí.Všichni zachytali.Petr dokonce měl na prutě tři jesetery .Ovšem já jsem schytal čistou 0.
Mitchell - Profil | Pá 16.1.2009 15:49:38
Dnes v Podoli od rana horsi dirky jsem nezazil ryba nezralal ale vubec nikomu na ledu se prostridalo zhruba 25 rybaru dnes se melo nasazovat ale do pul 4 se tak nestalo a za cely den se mohlo odnest zhruba tak 10-15 ryb zajimalo by me co tam zitra lidi budou chytat :-(
Norek_velky - Profil | Pá 16.1.2009 14:38:53
Včerejší celodenní výprava Brancouz se vydařila.Duháci celkem šli (ve dvou cca 6Kg), i pití bylo takže suma sumárum hezký den.
stano - Profil | Pá 16.1.2009 12:29:31
Super lov,3kusy okouna ve velikosti 6-12 cm.Dva mini cejnci a to za tři hodiny lovu. Už nevim jak na ně.Nežerou a nežerou.....
miros - Profil | Čt 15.1.2009 17:48:14
Během dnešní dírkovačky ve 3 lidech zhruba za 4 hodinky dopoledne celkem 22 duháků, dost jich popadalo, někteří skončili doma. Žádný velikán tentokrát nepřišel. Bylo krásně, rybky zobaly, co chtít víc.
kraken - Profil | St 14.1.2009 22:18:01
Druhá výprava se konečně vydařila po minulé nule tři plotice a pár ťukanců takže spokojenost.
delkim - Profil | St 14.1.2009 15:56:34
dneska v Jirčanech cca. 10-12 rybářů, bralo to tak střídavě, já celkem 8 ryb z toho 3 odneseny, kolega pstruha 56cm!!! zítra se opět masivně nasadí a bude do víkendu zavřeno; ten víkend to se čeká opět dírkovací RÁJ!!! doslova!!!
Hugo Fisher (no smiley) - Profil | St 14.1.2009 7:56:40
Úterní lov na dírkách se nevydařil dle vysněných představ - duháci proste neměli příliš chuť / nebo jsme nenašli tu správnou díru (ale rozvrtali jsme to celé myslím solidně)... Kolega Georgino opět lapnul krásného jesetera. Kolega Bulk dostal lína. Takže druhově rozmanité, o tom žádná. A ačkoli byla kosa, tak bylo hezky....
Koňík 2 - Profil | Út 13.1.2009 13:44:42
Dnes jsem si byl zabruslit a zdejším rybníku. Nic moc zima jako sviňa, ale led super.
Rybkin - Profil | Po 12.1.2009 19:48:42
Návštěva nově otevřeného revíru, ryby brali hlavně zrána a pak až po obědě.Tahali jsme duháky a já dostal i dva candátky.Krásně jsem opět dokrmil nachlazení
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















































