- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nmach | Po 3.3.2003 7:09:10
V sobotu i neděli tragédie, stáli jsme a plavačkovali, nástrahy jako obvykle, za cca4-5 h lovu po oba dny ani vrk, kdyby jen já řekl bych, že to neumím, ale ze 20 rybářu ani jeden neměl záběr. Ryby jako by emigrovali pryč .... Přitom bylo teplo, v noci nad nulou, přes den až +12 stupňu, z hlediska rybářského eine grosse katastrofe...
NPiškotus - Profil | Po 3.3.2003 6:35:57
Tak sem poprvé vyrazil s feederema.Nástraha houstička dipovaná megascopexem,burisony,červy-Berkley power bait,nebo sendvich no prostě vše co mě napadlo .Výsladek 0.Okolo rybářů jak na závodech.Jednou sem viděl něco vytáhnout rybáře na loďce uprostřed řeky.
Nwaccl - Profil | Po 3.3.2003 6:34:14
Poprvé letos u vody,plavaná,nástraha pařený rohlík a vůbec nic,ani ťuk a zima jak ruském filmu.
NMartin | Ne 2.3.2003 22:06:53
Dnes špatné pčasí a mlha,nástraha hnojácia červi.Vůbec ani ťuk,soused za 6 hodin jednu plotici,to je zde bída.Ledy ale tají, konečně!
Nmasak - Profil | Ne 2.3.2003 20:17:59
Nástraha rohlík ,hnoják ,plavačka pod relat. širokým splavem 8jelec 30-44,pstruh ob.36,okoun,a to se mě líbilo nejvíc cejn 35,prostě krásné počasí teplo a navíc nemusím hlídat hodinky,když na to není vidět de se dom.
Nmigi | Ne 2.3.2003 16:14:53
Rybačka od 10,30 do 12,00 hod. Plavaná,nástraha hnojáci. Tři záběry- tři okouni od 15-25 cm. Pustil jsem je na svobodu(-: Už se otepluje tak to bude příště třeba lepší.
NChroust - Profil | So 1.3.2003 21:37:52
Letos po třetí u vody a konečně trefa,Zvíkovec pod mostem,s feedrem na hnojku dvě parmy,třetí to utrhla.Ledy tají.
NLaďas - Profil | So 1.3.2003 19:55:23
První vycházka k vodě,oblíbená fleky totálně zamrzlý.Na Jihlavě ani ťuk snad se to zlepší.
Nslimak | So 1.3.2003 19:41:01
Od 11.00 do 17.00 ve dvou vždy jeden prut na položenou a jeden plavačka na rozhraní toku a slepého ramene, nástraha červi, hnojáci, chleba, pařený rohlík a výsledek - ani záběr / několik pseudozáběrů přičítám plujícím nečistotám ve vodě /. Ale bylo tam krásně.
NMilan - Profil | So 1.3.2003 18:27:02
dnes od 14 - 17 hod s feedrem pod jezem na rohlíček tento krásný tloušť 46 cm a další neproměněné záběry. Soused s plavačkou je chytil čtyři, bohužel do tašky.
NŠlehy - Profil | So 1.3.2003 18:15:59
Dnes jsme si udělali opět malý sraz MRKu a na doporučení Lojzy se to konalo na Labi v Čelákovicích na kanále.Já,Petrus a Rastic jsme dorazili okolo 11.00 a na kanále asi 10 rybářů,tudíž plno.Tak jsme si sedli na hlavní tok asi 100m od Sumíka,který lovil s kamarádem u vtoku kanálu do řeky.Bída,děs.Ani záběr.Okolo 13.00 přijel Lojza a situace se po přechodu na již částečně volný kanál rapidně zlepšila.Rastic hned na první hod zdolal na boloňku rybu.Celkem jsme si dobře zachytali a od vody odcházeli spokojený(alespoň já).Za nástrahu jsme používali hnojáky a kostňáky.Lovené ryby byly hlavně tloušti,plotice a občas cejnek.
Na fotce je Lojza s nej rybou a to tlouštěm 39cm.
Nfanik - Profil | Pá 28.2.2003 15:02:38
jednim slovo fiasko... udajne pod jezem jeden rybar chytil 60cm cejna, ale mi nikoho nevideli a je mi zahadou kam se podela ta obrovska hejna plotic... Hernajs! :)
Ndoskok | Pá 28.2.2003 8:49:34
15 - 17 hod, feeder, návazec 0.12, háček 14, bílí červi, ani ťuk. Okolo a na protějším břehu cca 10 rybářů, neviděl jsem záběr ani tahat rybu.
NHrouzek - Profil | Čt 27.2.2003 21:36:10
Nejdříve na jednom místě 14-15.30hod. (dobré místo obsazené)a nad nim to nebralo.Jeden rybář tam chytl za tu chvilku 2 parmy cca 50cm,pak jsme se přemístili od 16-17hod a za tu hodinu já 4 parmy>dvě mini(25-30cm) a další dvě(40,41cm.)a jednoho tlouště 32cm.Tatka jednu parmu asi do 30cm.(feeder)
NSergo Aš | Čt 27.2.2003 14:08:41
Chytal jsem od 7:30 do 11:00.Nástraha bílí červi,rohlík a kukuřička.Feeder+plavačka(spíš polotěžko).Na feeder 3 záběry ,na plavanou 2 záběry vše od 8 do 9hod.Proměnil jsem pouze jeden záběr a byl z toho cejn přes 40cm.Ale byl podseklej za ocasní ploutev.Když jsem ho vytáhl,tak jsem docela zíral.Měl už totiž pořádnou třecí vyrážku.Přitom se u nás už měsíc nedostane rtuť na teploměru nad nulu.Prosekávám u nás rybníky a za noc mi na dírách naskočí 3cm ledu.
Nivčo | Čt 27.2.2003 12:16:23
Feeder, návnada :strúhanka + kukuričný šrot + syrový posilovač, nástraha : parený rohlíček, veľmi dobrá chytačka, cca 12-14 nosáľov (podoustev), 3 plotice, 08,30-11,00 niečo nad nulou slniečko a vcelku pohoda počasie.
Nmach | Čt 27.2.2003 8:17:10
Příhod k vodě 13.00 odchod 15.00, plavaná, nástrahy kosťáky a hnojáky, příjemně teplo hlavně na sluníčku, ve 2 lidech 4 podoustve, 2 ostroretky, 4 plotice, 1 okouni a já navíc pěkného pstruha potočního délky cca 30 cm. Vcelku to šlo. Jeden kolega vytáhl ostroretku cca 50 cm, ale totálně plesnivou, zapsal si ji a vzal ji domu do kontejneru, myslím si, že udělal správně
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:03NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...





























