Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

soulfly - Profil | So 3.12.2022 10:06:36

30.11.2022 - Svazový
Jedna z posledních letošních výpraviček se povedla. Bralo to parádně. Žádný úplný gigant se nepovedl, ale užil jsem si klídek u vody a spoustu kaprů do 10 kg. Snad to ještě nezamrzne a bude se dát vyrazit. :-) >> Stránka diskuse

    soulfly - Profil | Čt 10.11.2022 21:26:19

    10.11.2022 - Svazový
    Někdy ke krásnému úlovku stačí chvilka. Na tuhle jsem čekal léta letoucí, kdy jsem naposledy chytil skoro takovou štiku. Dnes jsem si řekl, že vyrazím na dvě hoďky k vodě. Vzal jsem si čtyři plotice, to mi poslední dobou bohatě stačilo. 😃 Dnes ovšem braly. Chytil jsem malou štičku. Další dvě rybky mi strhly při sekání, protože sekám hned, aby nebyly zažraný. Zůstala se koupat jen jedna mega plotice a tu zobla tahle potvora. Největší štika v životě, ještě z mojí milovaný říčky mi udělala neskutečnou radost. Letos mi svatý Péťa dopřává. 🙂 Rychlá fotka samospouští a samozřejmě plave dál. >> Stránka diskuse

      soulfly - Profil | St 2.11.2022 7:44:24

      31.10.2022 - Sahara
      Od středy do neděle proběhlo tradiční podzimní setkání našeho teamu na Sahaře. Jako vždy to byla super akce. Nachytalo se spoustu pěkných ryb. V sobotu jsme jako vždy vytáhli pruty a udělali si nahazovací soutěž. Tu jako vždy vyhrál Kuba a šlo se na ovar. :-) Já si zachytal parádně a ještě jsem trefil nádherné ryby. Třešnička na dortu přišla poslední večer. Po nekonečném boji jsem zdolal obrovského lysce přes 27 kg. >> Stránka diskuse

        soulfly - Profil | Ne 23.10.2022 8:24:53

        21.10.2022 - Svazový
        Předvčírem jsem vyrazil na večer k vodě. Konečně přišlo noční ochlazení a to mi bylo jasné, že to s nimi hne. Kapři brali a mě se povedl tento pěkný podzimní lysec 12,25 kg. Zobnul mojí oblíbenou nástrahu na krátké vycházky - Peletu. Koukám na předpověď počasí a podzim už je tady. Je na čase se tomu pověnovat. :-) >> Stránka diskuse

          soulfly - Profil | So 24.9.2022 8:02:18

          17.9.2022 - EXTREME CARP CUP Polsko
          Před nedávnem jsme vyrazili s klukama na největší závod v lovu kaprů v Polsku. Tenhle závod probíhal na nádherném Solinském jezeru. Tohle jezero obklopené nádhernou přírodou je v podstatě Polský Orlík, stejná rozloha, stejné hloubky, jen s křišťálovou vodou.
          Hned po losování si jeden z parťáků zašel do sprchy a vykloubil si ruku. To nám to pěkně začalo. Nezbylo než pokračovat ve dvou. Pak přišlo chaotické převážení na místa. První ročníky závodů mívají mouchy. Ovšem po převozu do divočiny už jsme si lov užívali. Hned můj první polský kapr byl nádherný přes 13 kg lysec. Zkrátím to. My jsme byli v části jezera, kde v tu dobu nebylo moc kaprů, na stupně vítězů se chytalo jinde. Ale náš sektor jsme vyhráli, celkově jsme byli 8mí, tak jsme byli spokojení. Užili jsme si týden v krásné přírodě.
          >> Stránka diskuse

            soulfly - Profil | Čt 1.9.2022 22:30:13

            27.8.2022 - Adamovský
            O víkendu jsme vyrazili s Alešem na Adamovský rybník, aby se děti rozloučily s prázdninami. Užili jsme si to my i děti. Nachytali jsme haldu kaprů. Z kraje jsme dávali 20 mm kuličky na panáčka, do těsta a ještě s PVA s půlkami. Prostě atraktivní chytání. Během pár hodin už jsem chytal na větší a větší sousta. Na 4x24mm sousto jsem chytil dosavadní rekord rybníka kapra 110 cm a 22 kg. Ke konci už jsem dával na pruty 5x24 mm a 3x30mm kuličky. Hlavně ze zvědavosti a kapry do 12ti kg to skutečně selektovalo. Venda si chytil osobák 19 kg, Vaneska si na method feeder také zachytala. Byl to super víkend. >> Stránka diskuse

              soulfly - Profil | St 24.8.2022 22:46:11

              15.8.2022 - Roudnice
              Minulý rok nás s pár klukama z teamu napadlo udělat setkání a vzít s sebou děti. Naplánovali jsme to a v srpnu vyrazili. Bylo to super. Děti si užily, nachytali velké cejny a na závěr se jim ani nechtělo domů. Přes den jsme jezdili po výletech v okolí - aqua park, Fajn park a největší akvárium v ČR. Přesto, že jsme se tomu nevěnovali na sto procent, nachytali jsme hromadu ryb včetně jedenácti kaprů přes dvacet kg. Užili jsme si to dospělí i děti. >> Stránka diskuse

                soulfly - Profil | Po 25.7.2022 10:03:05

                12.7.2022 - Štít
                Nedávno proběhl tradiční sraz našeho teamu Free Fish cup. Nachytala se spousta ryb. Já jel jako vždy se svým kamarádem od dětství Alešem. Tentokrát jsme krom Foxíků vzali i děti. Užili jsme si kopec srandy, kapři brali, dětem se líbilo, co víc si v létě přát. >> Stránka diskuse

                  soulfly - Profil | Ne 19.6.2022 11:00:34

                  18.6.2022 - Svazový
                  Třikrát jsem vyrazil na noc k vodě. První dvě vycházky byly hlavně o kaprech. Poslední jsem s sebou vzal Vanesku a pěkně jsme si zachytali na krmítka různé druhy ryb. Přijel nahodit i Kuba s dětmi a bylo to jako vždy fajn. Akorát přes veškerou snahu se mi trochu Vaneska připálila, takže rybáři bacha teď na to sluníčko. >> Stránka diskuse

                    soulfly - Profil | Ne 19.6.2022 10:53:29

                    6.6.2022 - Adamovský
                    Nedávno jsem byl pozván na soukromý revír, který se bude otevírat příští rok - Adamovský rybník kousek od Třeboně. Chytil jsem si pěkného kouska na koule i jsem si pěkně zachytal na krmítka. Rybníku je zasazen do nádherné jihočeské přírody. Rybáři na soukromých vodách hledají myslím hlavně klid a pohodu a toho se zde dočkají. >> Stránka diskuse

                      soulfly - Profil | Út 10.5.2022 20:25:13

                      8.5.2022 - Svazový
                      Tento rybářský víkend s Kubou a dětmi se povedl. V sobotu ráno tradiční závody naší MO v položené na jeden prut. Ten jsme si užili, něco jsme pochytali i něco vyhráli.
                      Minulý rok se nám s Kubou povedl jeden neuvěřitelný večer na svazové vodě. Říkali jsme si jestli tohle někdy ještě zažijeme. Jak už o kus níže Kuba psal v neděli jsme vyrazili od 12 do 24h. Místo jsme měli pořádně předkrmené, nikdo nám tam nesedl, tak jsme s dětmi byli v poledne u vody. Večer jsme odvezli děti, začaly se honit mraky a začal masakr. Vytáhnout, když byl pěkný vyfotit, nahodit, dokrmit a znovu a znovu. Když začalo poprchat, měli jsme i několikrát dva záběry najednou. Povedl se nám double pěkných kousků. Největšího kapra chytil Kuba 16 kg, já měl lysce 15 kg. Byl to super večer, který se povede párkrát za život.
                      >> Stránka diskuse

                        soulfly - Profil | Út 10.5.2022 20:07:58

                        30.4.2022 - Balaton
                        Kapr 18+ z Maďarského moře, pěkná vzpomínka na závod IBCC. >> Stránka diskuse

                          soulfly - Profil | Čt 7.4.2022 7:56:05

                          5.4.2022 - Svazový
                          Tenhle týden jsem neměl v plánu vyrazit k vodě. Od neděle jedu s rodinkou na pár dní do hor, práce dost... Ale zavolal Pavča, že je na dva dny u vody a já se nenechám dlouho přemlouvat. 😃 Zakrmeno měl zřejmě dobře. Za pár hodin se povedly pěkné úlovky, dokonce zabrali i dva najednou. >> Stránka diskuse

                            soulfly - Profil | Po 4.4.2022 19:28:39

                            4.4.2022 - Svazový
                            Vypálil jsem na dvě odpoledne k vodě. První to pěkně bralo, povedl se i jeden lepší kapr. Včera jsme vyrazili s Kubou. Já vyšel brzy s vidinou splnění svého snu - velkého svazáka kapra na sněhu. A ten se skutečně během chvíle povedl a byl to můj starý známý. Po 8 letech se na mě připlaval podívat a udělat mi radost coby můj první gigant na sněhu. Za těch pár let už pár kilo shodil. Tohohle kapra jsem prvně chytil mladého, když jsem byl ještě já hodně mladý. 🙂 Už tehdál na nějakých 8 kg byl takový nějaký dobitý. To mu drží celý život, zkrátka má asi nějakou chorobu, vadu nebo tak něco. Ovšem i s tím přežil téměř veškeré své vrstevníky. Jsme v ČR, kolik kaprů, co se chytalo před 15ti lety se chytá dnes... Vydry, masařky, stáří, ale tenhle je tu pořád. 😃 Kolik vážil asi tentokrát není podstatné, cvalda jako kdysi už nebude, je třeba si ho vážit jako staré legendy. >> Stránka diskuse

                              soulfly - Profil | Po 28.3.2022 8:30:30

                              25.3.2022 - Svazový
                              Třikrát jsem vyrazil na večer k vodě. Jednou s Vaneskou a ta si s malou pomocí vytáhla prvního letošního kapra. Podruhé sám a vytáhl jsem si skoro desetikiláče a potřetí s Kubou a to se usmálo štěstí na něj. Když přijde za večer alespoň jeden pěkný úlovek, ať už mě nebo mým parťákům, nemá to chybu. :-) >> Stránka diskuse

                                soulfly - Profil | Po 28.2.2022 21:21:49

                                26.2.2022 - Svazový
                                Přes práci jsem se nedostal dlouho k vodě, ale dvě odpoledne už jsem vypálil. Prvně přišly záběry rychle, ale u druhého jsem chřustnul nohama do vody a šel domů. 😃 Další den jsem si zachytal a povedl se i větší šupík 11,3 kg. Na únor pěkný kousek, škoda, že byl okousaný od vyder. >> Stránka diskuse

                                  soulfly - Profil | Čt 27.1.2022 8:32:23

                                  25.1.2022 - Španělsko
                                  Španělsko je ideální země na zimní výpravy. Dočkali jsme se přes den teplot až 15 stupňů a hřejivého slunce. Kaprům jsme se věnovali tak nějak napůl. Přes den, kdy to bralo jsme lítali po candátech. Zkoušeli jsme i sumce, ten se nepovedl. Candáti brali neskutečným způsobem. Vyzkoušeli jsme i vypravit se přes den do jiné části přehrady na kapra, ale to úspěch nepřineslo. Byla to parádní výprava plná nových zkušeností. >> Stránka diskuse

                                    soulfly - Profil | Út 30.11.2021 18:25:04

                                    27.11.2021 - Itálie
                                    Tato výprava vznikla spontánně. Nedávno jsem se koukal, kam by se ještě dalo vyrazit do Itálie na ryby. Padlo mi do oka horské, sto let staré jezero, za normálního stavu hluboké přes 40 m. Ovšem dost vysoko položené, takže jsme se moc neohřáli. Vyrazil jsem s parťákem Milanem, ten se nenechá dlouho přemlouvat. Po příjezdu jsme byli okouzleni nádhernou přírodou, ale také ještě menším stavem vody, než jsme na jezeře čekali. Jezero bylo zhruba 20 m na sloupci dole. Stromy, co jsou na jaře pod vodou, byly daleko od vodní hladiny. Čekal nás ukrutný, bahnitý kopec od auta k vodě.
                                    Minule na výpravě mi to nandal Milan, tentokrát jsem měl větší štěstí já. Přehrada v oblacích mi vydala svůj poklad. Sedmá výprava do Itálie, dohromady asi dva měsíce zážitků se skvělými přáteli a připisuji si Itálii jako šestou zemi, kde mám ze státní vody kapra přes 20 kg. Po neskutečném boji se na mě vyvalil z 16m hlubiny nádherný šupík 23,6 kg. To ovšem nebyl poslední gigant. Před koncem osmidenní výpravy se mi povedlo hrozné zvíře 110 cm a 25,7 kg, tedy o půl kila můj největší kapr v životě. Zkoušel jsem i dravce, ale ty se povedli jen malí. Bomba výprava, Milanovi se také povedli pěkné ryby, dokonce i lysec. Nakonec dva dny vytrvale pršelo. Balit, na lodi převážet a pak vynášet věci, vše v bahně a za deště, to byl masakr, ale stálo to za to.
                                    >> Stránka diskuse

                                      soulfly - Profil | St 17.11.2021 21:11:01

                                      13.11.2021 - Svazový
                                      Po vycházce s Vaneskou jsem ještě jeden večer vyrazil. Přišel jeden záběr a byl z toho tenhle bojovný šupináč 106 cm a lehce přes 20 kg. Klika byla, že vedle seděl ochotný kolega rybář a přišel mi asistovat a vyfotit mě. Ještě jednou mu děkuju, tohle kapří monstrum mi udělalo neskutečnou radost. V ČR na svazovkách mám asi letos splněno. Doufám, že mě kapří štěstí nepustí, jakmile pozítří překročím Italskou hranici. Zítra vyrážím na poslední letošní zahraniční výpravu. Itálie je země, která mi zatím moc nepřeje, tak snad se to zlomí. Držte palce, až se vrátím dám zase vědět, jak to šlo. :-) >> Stránka diskuse

                                        soulfly - Profil | Čt 11.11.2021 22:32:49

                                        10.11.2021 - Svazový
                                        Včera jsem vyrazil s Vaneskou k vodě a užili jsme si pěkné podzimní odpoledne. Místo jsem řádně předkrmil, ale moc jsem nevěřil záběru přes den. Ten už jsem dlouho neměl, ale je fakt, že chodím většinou na pár hodin večer. Vaneska mi zase přinesla štěstí a zanedlouho jsem vytáhl nádherného třináctikiláče v zimních barvách. Když se se mnou u vody raduje dcerka, tak je to ještě stokrát větší radost. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.