- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Konik - Profil | Pá 27.6.2008 13:06:46
Dnesni brzka vychazka chyceni sumici 50a80, candat 47. Od osme už nebyl ani klep.
ftipalek - Profil | Pá 27.6.2008 12:41:11
Asi dvou hodinová odpolední chytačka po dešti..výsledkem jedna malá plotice :(
Jinak na hladině byla vidět velká aktivita ryb. ale asi jen jezdily po hladině a vyhřívaly se na slunku který pořádně připýkalo....
Lord krtek - Profil | Pá 27.6.2008 11:51:25
Včera odpoledne na chvilku na pstruhovce, tentokráte pouze vláčka s výsledkem 6 potoků a 5 jelců, z nichž za zmínku stojí jen Tloušť a Potok kolem 35 cm oba. Jinak voda mírně zvedlá a trošku zakalená.:-)))
Janošek - Profil | Pá 27.6.2008 10:14:04
Dneska supr dopledne u vody brali spolehlivě cejni zabrali i 4 kapři dorostenci a ktomu ještě krasny Lín takže spokojenost
Aleš Rusek | Pá 27.6.2008 9:10:37
Včerejší večer strávený na Hostivaři se nakonec vydařil. Dokud bylo světlo, tak přišli 2 cejni do 30cm. Návnada žížala, po setmění přibylo razantnějších záběrů a výsledkem byl kapr 48cm, úhoř 40cm a na závěr úhoř 70cm. Opravdu krasavec. Všechny rybky samozřejmě plavou dál. Krásně strávený večer u vody.
Milan Němec | Čt 26.6.2008 22:47:50
Vráceno vodě, doufám že se nepotká s masařem...
Velký bojovník, který byl vrácena vodě... bohužel tak to nedělá každý...
webster.16 - Profil | Čt 26.6.2008 22:07:32
fisherman1980 - Profil | Čt 26.6.2008 22:04:52
znovu pokus o sumce - lehce přikalená voda, mírně zvýšená, ideální podmínky - podle teorie, sumci byli jiného názoru. navláčeno x kilometrů šňůry a přestože sem tam nějaký občas puknul, tak znovu nula.
Bosanac - Profil | Čt 26.6.2008 22:04:01
Konecne jsem zahajil s vlackou , voda zakalena a vyssi . Za hodku chyceny dva tlousti .
devils9 - Profil | Čt 26.6.2008 21:40:25
Dnešní vláčka nic moc jeden bolen kolem 50 a dva okysi
Lubík - Profil | Čt 26.6.2008 21:39:14
Dnes na tři hodinky u vody.. Chyceno 11 parem a tento krasavec:-) Všechny rybky plavou dál. Zdravim do Letňan a přeju hodně štěstí na Lužnici... Zdarec
mládě - Profil | Čt 26.6.2008 20:43:32
opět vláčka na Vltavských tůních a výsledek-2 štičky lehce přes 50cm, jeden bolínek, spadlej okoun a podseknutej kapr 56cm.
Freaky Styley - Profil | Čt 26.6.2008 18:45:37
Tak jsem byl předevčírem s taťkou mé přítelkyně potrápit rybky na jednom malém rybníčku...celkem se dařilo...chyceno pár kapříků, mnoho karasů (pár i větších) a mnoho okounů...velmi příjemná rybačka....ten samý den večer asi hodinová vláčka s přítelkyní, které jsem opět musel půjčit prut..:-) po pár náhozech jí zabralo štíhle na fotce...takže si chytla svou první štiku...:-) to já na tu svou první letošní ještě čekám...mě pak zabrali ještě 2 okouni..takže celkově spokojenost..:)
dlabda | Čt 26.6.2008 17:19:59
PLCH - Profil | Čt 26.6.2008 13:41:57
Dnes brzo ráno od 4:20-- do 10:20.... jen vláčka. Nechal se přemluvit jeden krásný okoun tak do 25- ( na tu vodu trof. velikost :-D) + asi 4 další okounci. Na gumky+ woblerky 4 candoši, jedna 30 to asi nerozchodila páč vcucl horneta dost hluboko :-( Dále candoši cca 30, 35, asi candoš do 50cm se mi vypl ve chvíli kdy jsem se pro něj zohýbal.... škoda. Pak úsměvná chvilka při záchraně woba horneta :-)) lezl jsem pro něj až do vody, abych zjistil, že ho nesundám... Naštestí jsem ho náhodou sestřelil klackem :-D Zajmavá chytačka v kalné vodě.
pira - Profil | Čt 26.6.2008 11:41:40
Chvili jsem byl vlacet na jizere a pouze dva okounci na salmo hornet,velikostne ani nebylo treba fotit:-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Stav vody v okolí
| VD Nýrsko (Úhlava) | 13 cm | 0.66 m³/s | |
| Tajanov (Úhlava) | 38 cm | 1.28 m³/s | |
| Hamry-V lipách (Úhlava) | 15.1 °C | 19 cm | 0.37 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....







































