- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Rybkin - Profil | Út 24.6.2008 19:06:06
Včera večerní vláčka od šesti do desíti,dostal jsem tři candoše a jednoho bolena.Tři ryby jsem ztratil
Muskiehunter - Profil | Út 24.6.2008 18:39:29
Angle face - Profil | Út 24.6.2008 18:26:13
m.m - Profil | Út 24.6.2008 17:07:45
Domasa - tohto roku takmer mrtva voda, vecer jeden sumec velkosti civavy, inak takmer nikto nic
Buri - Profil | Út 24.6.2008 16:54:40
Dneska odpoledne jsem šel zkusit štěstí na hladinu na kapříka.
Chytil jsem jednoho na kurku a druhého na těstovinu.
Oba si plavou dál, neměřeni.
Krásně jsem se s nimi smočil ve vodě :o)
Petruv zdar !
Buri
Paul van Drax - Profil | Út 24.6.2008 13:56:50
V strašném vedru jsem poprvé zkoušel boloňku. Výsledek - spousta ouklejí, plotic, nějací tloušti, vše tak do 15cm. Zatím hlavně nezvyk vymotat se s tak dlouhým prutem a podběrákem. Potom krátká vláčka na rotačku, brali dost tloušti do 35cm, jeden okoun a poté, co jsem půjčil kamarádovi na chvíli prut, tak na první hod vysoukl i malého sumce (foto).
Večer pak na slepém rameni (Morava 10) přišel jen jeden kapr, kterého jsem ale nedokázal otočit, takže souboj po takovýh třech minutách s přehedem vyhrál. Až na ty odporné teploty fajn den.
usak - Profil | Út 24.6.2008 13:44:20
Po drahne dobe na rybach a po roce na tresnovacce, resp. visnovacce, bo sem vlezl na spatny strom:-) no rybam se v tom vedru moc nechtelo, voda vypadala taky nejak nevabne. no nakonec se spletli tlousti v poctu 5, min cca 35cm - max 51cm premerenych, cize muj rekord, nicmene ve finale finalni faze boje sem prisel o dalsiho macika, kteremu do 60 jiste moc nechybelo:-( priste dostanou za usi!
posleze jeste na gumu jeste jeden tloust a candati dorostenec a na woblera parma. k tomu malem upal a infarkt z bolenich bombardaku.......howg
ondresss - Profil | Út 24.6.2008 11:53:55
dneska to byla paráda hned ráno se mi podařilo chytit na oba pruty najednou kapra a amura viz foto. při zdolavani kapra ktery dost bojoval se mi na druhem feederu sam chytil amur a nevěděl jsem co dřív ale zvládl jsem to. pak jsem vytah ještě dost dalších kapru a amuru prostě parada.akorat kdyby nezačalo luchat
Čurbec - Profil | Út 24.6.2008 9:17:52
Tak víkendová rybačka dopadla i přes jistá uskalí celkem dobře. Nej kapr 84cm a 10kg. Díky za nej v tom odporným a hnusným vedru!!!
DeProfundis - Profil | Út 24.6.2008 9:16:13
Na Berounce se Žanduli povedlo u tý 70-tky přehodit tu boční kůstku z horní čelisti pod spodní čelist, to jsem ještě neviděl, po chvilkový operaci to v poho rozplavala. Jinak samo super dovča a srandy kopec i mimo ryb. No a koho to zajímá tak všechno maso plave dál :-))) hlavně kvůli jedný blondýně...
DeProfundis - Profil | Út 24.6.2008 9:04:32
S kamarádama jsme vyrazili na tejden po zahájení nejdřív na VN Trnávku, kde se v pondělí podařilo 11 zubatek. Chytáno převážně z loďky. Měřili jsme jen od 65 nahoru, takže to bylo nezměřený nějaký mimča + cca 55 a 60, potom 67, 71 a největší dostala Žandule 92. K tomu jeden miniokyš. Večer zkouška candošů do půlnoci, ale ani drbanec. Průser nastal v úterý - z vody jsme nedostali ani šupinu! Ve středu zkouška sousední daleko čistší přehrady - výsledek nula! Odpolende jsem nevydrželi, zbalili se a vyrazili ke kámošovi na chajdu u Berounky. Příjezd večer a zkouška sumáků z loďky, ale těm se nechtělo. Ve čtvrtek ráno to opět Žandule rozsekla jednou sedmdesátkou a já odpoledne jednu 60. Bohužel to byl skoro konec. Jinak to bylo o tlouštíkách a sem tam okyš. Pro mě přenádherná voda, ale co se ryb týká, tak veliké zklamání. V sobotu odjezd domů a v něděli jsem se musel ráno zahojit na rodné přikalené Sázavě - 3 candátci a 3 kudly a včera pozdě večer tloušťák okyš a kudla, nic moc rozměry, ale už si tolik nestěžuju na nedostatek ryb :-)
ftipalek - Profil | Út 24.6.2008 8:55:46
Chytáno od cca18:00 do 23:00
Snažil jsem se o cejny, kapry. Nakonec přišel jen jeden malej cejn a jedna plotice :( Před setměním jsem nastražil mrtvou rybku na oba pruty, ale přišlo jen několik málých záběrů možná i přejezdů a několik přeletů vlasce netopýrem při kterých jsem si málem pustil do textilu :D
Ale bylo pěkně
LudvaBrno - Profil | Út 24.6.2008 8:10:13
Včera v Majlontu tloušti na třešně. Bohužel pouze samí dorostenci (viz foto) a starší žáci, nakonec aspoň jeden lehounce přes 30 v půl desáté na mepsku. Zkoušel jsem i foukanou kukuřicu ale bezúspěšně.
plavan - Profil | Út 24.6.2008 1:30:36
Dneska jsem objevil pro mě nový úsek řeky. Bylo tam fantasticky a za čtyři hoďky jsem si slušně zachytal. Sice to bylo jen o cejnech, ale i tak jsem byl spokojený. Zajímavé bylo, že v tomto místě měli cejni těsně po tření. O dva km výše se třeli asi před šesti týdny. Možná to bude tím, že v těchto místech je třikrát větší hloubka.
fisherman1980 - Profil | Po 23.6.2008 23:42:23
cca dvě hodiny vláčky na Labi - podkalená voda, takže čistá zero
22cruiser22 - Profil | Po 23.6.2008 23:26:22
dneska vyjest na vltavu 4 z duvodu zapomenuti krabyckys muskamy s predesleho dne ale vyklubalo se to jako stastna nahoda 1 bolen okolo 40cm jesen rovnych 50cm a okoun 39cm to vse na na plavouciho voblera vedeneho vlastnimspusobem a na nimfu tloust 37
Rybáři Třebíč - Profil | Po 23.6.2008 23:02:58
Letošní odhájení a první naše úlovky najdete jako vždy na http://www.rybaritrebic.cz/
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17





























































