- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NPaul van Drax - Profil | Ne 8.6.2008 22:00:21
Odskocil jsem si na dve hodinky od uceni, moc to neslo, tak jsem aspon sledoval, jak to delaji u konkurence. Priste tu prohru tomu lednackovi vratim:)
NGeorgino - Profil | Ne 8.6.2008 21:53:13
Dnes jsem si asi na hodinku odskočil s plavačkou k řece, výsledek několik plotic a dva pěkní jeseni.
NAntihlava - Profil | Ne 8.6.2008 21:39:35
Dnes jsem k vodě dorazil až po deváté hodině...mladou jsem nechal dospat a vzal ji sebou:o) Kolegové Rybkin a Vláčkař už lapali nějakou tu chvilku. Ryby braly parádně. Cejni, cejnci a nosatí bojovníci solidních rozměrů, karásci , plotice, kapříci a hlavně mé milované oukleje . Každý z nás si povodil nějakou ponorku, kdy poraženými jsme byli mi. Porážka mrzela hlavně mě, kdy po jízdě délky plaveckého bazénu a nezdaru rybu otočit, jsem vytáhl pouze vlasec. Mladá si zkusila s úspěchem (karas a podoustev) feeder. Dokonce, sice s nechutí i červíky napichovala:o)
NScanix - Profil | Ne 8.6.2008 20:51:52
Voda kalna, rybky vubec nejevily zajem, nakonec jsem ale capnul 2 celkem slusne rybky na mistni pomery a to pekneho okyse a stiku. Hlavne ta sticka potesila a pri te vsi letosni smule jsem ji i vytah, coz se mi posl. dobou moc nedari :) - bez lanka, na 0.16mm mono, nastraha gumka na granulace a podberak doma. Boj celkem prijemnej, hlavne proto, ze jsem dlouho nevedel, jak je sekla a tak jsem volil radeji opatrne priblizovani, cca 10min+. Rozmery: okys 35 a stika bez centaku rovnych 80. Aplaudovalo mi asi 40 vodaku na brehu, co se vylodovali, nejvic asi za 3x neuspesny pokus vyndat stiku levou rukou :))
NMrKos - Profil | Ne 8.6.2008 20:35:22
Společně se Soňourkou, Drdovýma a Stejkem jsme si pohodově zalapali a u toho se grilovalo možné i nemožné. Na červy šla bílá ryba od malých plotiček a malých cejnů po trošku větší cejny a na kukuřici šli kapříci většinou +-40 cm. Jeden byl černej jak bota, asi místní horník ...
NDussy | Ne 8.6.2008 20:26:51
Dnes jsem byl na soukromáku lapat na kombinaci feedery-boilies a kuku, na kuku hned ráno amur 75cm, po druhé hodině začaly i kapři, nejmenší 52cm největší 67cm, většina na 60cm a celkem 14ks. Chyceno převážně na hotovky od tandemu a richwordu a něco málo i na home made.
NJiří L. - Profil | Ne 8.6.2008 20:21:52
za 4 dny 3 padáky z toho jeden proměněn, staršíé dorostenec 66 cm.
Nlíza | Ne 8.6.2008 19:40:48
Naše výprava na 7 dopadla celkem úspěšně, sice moc nebraly, ale udělal jsem si osobáček, kapr 91cm a 11,5kg a k tomu spoustu kapříků (15-30cm) na feedr.
Nberlinan - Profil | Ne 8.6.2008 18:52:51
S rodinkou na vylete u vody. Ja se moc machat nemuzu, ponevadz jsem nakej nastydlej, tak jsem mel s sebou pro zabavu bicik. Zakrmene misto mi vyzrala potapka nebo co, proste prijdu tam a ode dna se valijou bubliny, rikam si, ze to do toho najeli kapri a nez jsem nahodil, tak se vynorila takova opelichana chudinka, no jsem ji popral dobrou chut a bylo. Pohodovy relax a vubec byla tam pekne, sem se jeste vratime, cejni kolem 5ti kg zde pry nejsou zadnou vyjimkou-vyzrazeno kontrolorem povolenek, tak snad nekecal. Dal bych si rict.
Nm.b. - Profil | Ne 8.6.2008 18:32:45
mušení na Vltavě, chyceno 8 potočáků od 15 do 25 čísel a jeden mírový duhák, kterého jsem pozval na dnešní oběd
NWorm - Profil | Ne 8.6.2008 17:22:39
Dnes ráno odjezd na "Brozany"-hodně cenů,línek,3kapři lehce nad 40+padesátka vyříznutá u podběráku / pak se mi zastesklo po plavačce a přejel jsem na svůj oblíbený revír a tam se dařilo dál:3 parmy 68, 58a cca 50+2x ostroretka+hafo cejnů-Už dlouho se mi takhle nadařilo.
Omluva za foto,nechal jsem doma foťák,tal alespoň z mobilu.
Ngabo - Profil | Ne 8.6.2008 16:02:43
Vrátili jsme se z Norska (oblast Aure). Loveni keleři do 35 cm polaci do 60 cm tresky obecný do 80cm a mníci mořský do 75 cm. Chytali jsme hlavně v noci přes den velké teploty okolo 25.
Nbaitruner2 - Profil | Ne 8.6.2008 15:46:48
Zkouseno nove misto od ctvrtka bez krmeni jenom s kosikem chytano feeder a polozena a chyceni 3Ks kaprici 42-45cm a 3 cini 35-55cm par oukleji a ploticek.Pocasi stridave a asi to melo vliv na rybky,protoze moc nekousaly:-))Jinak musim hoooodne krmit:-)))Vse plave dal Petruv Zdar.
Ntench - Profil | Ne 8.6.2008 14:38:16
Včera po obědě jsme se s kamarádem rozhodli zajet na domaňák, on do večera a já jsem plánoval přenocovat. Do večera jsme chytali na položenou a angličáka jednoho kapříka za druhým, malé línky, cejny, plotice a křížence plotice s cejnem, kterých je tu slušné množství......Kolem čtvrté přišla velká bouřka s kroupy a můj noční lov byl ohrožen. Kamarád s jeho "skoropolovičkou" odjeli kolem půl sedmé a já se rozhodl zůstat. Večer mi z neznámých důvodů urval montáž z hladiny nejspíše hezký amur a do půlnoci jsem pouštěl pár kapříků do 43 cm. V noci naštěstí nepršelo a tak byly podmínky snesitelné. Pruty svištěly do oněch míst zaslíbených již ve 4 ráno, ovšem na první záběry jsem čekal až téměř do půl šesté. Nicméně přišly a já chytl dalších X mírových i podměrečných kapříků. Jsem rád že počasí se přes velmi negativní začátek nakonec umoudřilo a již se těším na další úlet:-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















































