Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

TEZAR - Profil | Út 17.3.2015 23:09:40

17.3.2015 - U vody
U řeky je vždycky na co se dívat a co poslouchat-i když to zrovna nebere. >> Stránka diskuse

    TEZAR - Profil | St 4.2.2015 19:26:06

    4.2.2015 - řeka
    Dnes u vody moc pěkně nebylo.Aspon že jsem měl společnost kačera Mandarínky a v tišině nad jezem překvapil pod hladinou koi,ale taky bohužel několik zaplísněných vánočních kapru. >> Stránka diskuse

      TEZAR - Profil | Pá 19.12.2014 17:12:16

      19.12.2014 - Vltava
      Dnes spíš procházka podél vody,než lov.A cestou domu kvetoucí strom... >> Stránka diskuse

        TEZAR - Profil | St 12.11.2014 21:27:33

        12.11.2014 - Náš.
        Bylo toho málo a malý,ale nádherně. >> Stránka diskuse

          TEZAR - Profil | So 18.10.2014 22:02:12

          18.10.2014 - Zátoka
          Sezona končí,ale občas nějaký prcek zabere. >> Stránka diskuse

            TEZAR - Profil | Pá 10.10.2014 21:57:28

            10.10.2014 - Přehrada
            Krásný den i rybařina. >> Stránka diskuse

              TEZAR - Profil | So 13.9.2014 22:25:05

              13.9.2014 - Naše řeka
              Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
              Chvíli bylo hezky,pak trochu pršelo a nakonec tohle.Ale pár prcku se chytlo. >> Stránka diskuse

                TEZAR - Profil | Ne 7.9.2014 0:11:43

                7.9.2014 - Naše řeka
                Dneska bylo na řece moc hezky. >> Stránka diskuse

                  TEZAR - Profil | Pá 29.8.2014 21:18:04

                  29.8.2014 - Naše řeka
                  Dneska jsme sice trochu zmokli,ale několik menších se spletlo. >> Stránka diskuse

                    TEZAR - Profil | St 27.8.2014 21:16:16

                    27.8.2014 - Naše řeka
                    Dneska na vláčku jenom 125cm-ale udělal mi taky radost. >> Stránka diskuse

                      TEZAR - Profil | So 23.8.2014 22:06:49

                      23.8.2014 - Moje oblíbená B.
                      Letos zatím největší na přívlač-propuštěn. >> Stránka diskuse

                        TEZAR - Profil | Út 22.7.2014 22:24:00

                        22.7.2014 - Dobrá voda
                        Dnes jen prckové,ale zarybněno máme na pár let dopředu slušně. >> Stránka diskuse

                          TEZAR - Profil | Ne 13.7.2014 23:23:03

                          13.7.2014 - Soukromý
                          Na požádání majitele soukromáku odloveno několik fousáču a převezeno na jiný revír. >> Stránka diskuse

                            TEZAR - Profil | So 5.7.2014 23:08:49

                            5.7.2014 - Oblíbená řeka
                            Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                            Dnes jen prckové,ale tenhle měl zajímavě zdeformovaný ocas-příště ho poznám. >> Stránka diskuse

                              TEZAR - Profil | Čt 3.7.2014 1:56:50

                              2.7.2014 - Stejná řeka
                              Mě tak velký jako Bušákovi včera nekousali.Tak snad příště... >> Stránka diskuse

                                TEZAR - Profil | St 2.7.2014 0:39:12

                                1.7.2014 - řeka
                                Chytání nástražek na hezké řece je taky fajn. >> Stránka diskuse

                                  TEZAR - Profil | Po 30.6.2014 1:39:08

                                  28.6.2014 - Oblíbená řeka
                                  Trochu kousali. >> Stránka diskuse

                                    TEZAR - Profil | Po 23.6.2014 23:58:44

                                    23.6.2014 - Vltava pod Vyšehradem
                                    Tak jsem to zkusil pod Vyšehradem-Vltava v Praze nezklamala-kraválu jako na tankodromu a odpoledne sice jasno,ale velký vítr a malinký sumík. >> Stránka diskuse

                                      TEZAR - Profil | St 18.6.2014 0:45:35

                                      17.6.2014 - Moje oblíbená B.
                                      Dneska jen prcek,ale bylo hezky. >> Stránka diskuse

                                        TEZAR - Profil | Út 17.6.2014 1:18:50

                                        16.6.2014 - Moje oblíbená B.
                                        Zahájení nebylo nejhorší,sice žádný obr,ale mél jsem radost. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.