Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

hofi - Profil | So 29.10.2011 19:14:16

26.10.2011 - zväzová voda SK
Vo štvrtok som vyrazil k vode sám. Opäť ma privítala rozbúrená hladina jazera a silný východný vietor. Po 20h som vyviezol udice a zhruba po 2 hodinách som zdolal krásneho kapra s váhou 18kg. Sám som nechcel tomu veriť, že počas tak krátkej doby nachytáme také ryby. Pätnásť minút pred 24h som mal padák a po niekoľkominútovom boji som vo vlnách podobral neskutočne tlstého kapríka, s váhou tesne nad 16kg. Takú rybu som ešte nechytil... >> Stránka diskuse

    hofi - Profil | So 29.10.2011 19:09:18

    25.11.2011 - zväzová voda SK
    Tento týždeň som s kamarátom Rišom zažil na miestnej zväzovke fantastickú rybačku.
    Na ryby sme chodili po práci na 3-4h vychádzky, / smie sa loviť len do 24h./
    V utorok po 23h sa Rišovi vo veľkých vlnách podarilo uloviť 17,5kg kapríka. Túto rybu som okamžite spoznal nakoľko som ju už ulovil v roku 2003 na váhe 13kg.
    Bol som rád, že aj po 8 rokoch ešte pláva v jazere a darí sa mu. Tento kapor nám dal zabrať a je nesmierne silný aj vďaka extrémne veľkému chvostu.

    + foto y roku 2003 >> Stránka diskuse

      hofi - Profil | Út 18.10.2011 7:51:32

      17.10.2011 - zväzová voda SK
      Po dlhej dobe som sa vrátil na miestnu /100ha/ zväzovku a skúsil ešte niečo v tejto sezóne uloviť. Pod háčik som našil 24mm boilies Hot demon a až po vyvezení udíc som zmeral teplotu vody. Tá mala pri brehu už iba 12°C, čo ma trošku zaskočilo, nakoľko som si myslel, že by mohla mať stále okolo 15°. /dlho som nebol na rybách :-) /
      Po raňajšom vyvezení svojich montáží sa záber dostavil až okolo 15h30min a zdolal som si svoj nový osobáčik. 110cm a 28,22kg!!!

      Včera bolo 10 rokov odvtedy, čo mi zomrela babka, ktorá ma vychovávala a mal som ju veľmi rád. Neviem prečo som si práve v tento deň ulovil svoj životný úlovok... Mal som trošku zmiešané pocity...
      >> Stránka diskuse

        hofi - Profil | Po 29.8.2011 21:28:24

        22.8.2011 - HU
        Dcérke som prisľúbil, že aj tento rok počas prázdnin pôjdeme na spoločnú rybačku. Ibaže všetko nešlo podľa našich predstáv a miesto týždňovej rybačky sa nakoniec vykľula na rýchlo zorganizovaná výprava, trvajúca ,,iba,, 4 noci....
        Predpoveď počasia neveštila nič pozitívne a pri bezveternom počasí a teplotách atakujúcich 40°C som si nedával takmer žiadne nádeje na úspech. O to väčším prekvapením bola rybačka, akú som už dávno nezažil!
        Rovnako také niečo nezažila ani moja 8 ročná dcérka, ktorá nielen mne ukázala, ako sa to má!!!
        Jej prvá ryba bol 10,5kg amur. Svoj osobák v amurovi si prekonala hneď druhým úlovkom, ktorý mal ešte o pol kila viac. Pri tretom zábere na jej udicu som opäť predpokladal amura, ale mýlil som sa! Dcéra sa po 15-20 minútovom súboji mohla pýšiť nádherným lysákom s váhou 22,3kg!!!

        Rybársku ,,facku,, som dostal , keď na druhý deň opäť v najväčšej horúčave vypumpovala krásneho lysca s veľkými šupinami, ktorému sme navážili 16,8kg...

        Až tak zahanbený som dlho nezostal a ďalšiu noc som zabodoval aj ja.
        Guľatý kaprík s váhou 22,1kg ma nesmierne potešil.

        Čerešničkou na torte bol 14 kg KOI, ktorý bol zároveň poslednou rybou výpravy. Špekulovanie s kombináciami nástrah sa mi opäť vyplatilo a takmer každú rybu som ulovil na niečo iné. Nesklamal ma Signal, SK 30 a Prawn & pepper. Milo ma prekvapila biela čokoláda a ananás. Kŕmil som s priemerom boilies 24mm a na rovnakú veľkosť aj lovil. Jediný KOI mi zabral na boilies s priemerom 32mm
        >> Stránka diskuse

          hofi - Profil | Út 7.6.2011 23:41:38

          4.6.2011 - zväzová voda SK
          Suprový ,,predĺžený ,, víkend som zažil na jednej Slovenskej zväzovke. V sobotu som po nekompromisnej jazde a následnej zdolávačke podobral šupíka 101cm a 20,8kg. V nedeľu ma prekvapil vytretý dlháň 97cm s váhou ,,iba,, 11kg. Jedovitá a bojovná ryba.
          Večer sa mi podarilo zdolať ešte 15,4kg, pre zmenu guľatého a vypaseného kapríka. A v pondelok som to zakončil 14,6kg šupíkom a čerešničkou na torte bol 12,4kg lysáčik. Zábery som mal na boilies Signal 24mm+20mm PopUp a kombináciu signál – SK30.

          Po kontrole môjho foto-archívu som zistil , že prvý kaprík bol už ulovený v roku 2007 pri váhe 14kg. Takže sa mu celkom dobre darí, z čoho mám samozrejme radosť. /dúfam že sa Aleš nenahnevá za jeho zverejnenú fotku /
          >> Stránka diskuse

            hofi - Profil | Čt 2.12.2010 21:36:16

            2.12.2010 - zväzová voda SK
            Dnes jeden zubatý 74cm :-))) a dve malé šťuky... čerstvo kúpená a hneď otestovaná Rapala Clackin
            /foto samospúšť.../ >> Stránka diskuse

              hofi - Profil | So 27.11.2010 21:43:48

              27.11.2010 - zväzová voda SK
              Dnes som vymenil boilies za twister a prevtelil som sa za prívlačiara :-))) >> Stránka diskuse

                hofi - Profil | Pá 12.11.2010 15:35:19

                12.11.2010 - zväzová voda SK
                Dnes to celkom išlo. Za 6h lovu som mal 4 zábery .
                Tri ryby mali 2-4kg, ale najviac potešil tento :-))
                Zabral na dipovanú 20mm PopUp Hot demon vyváženú 3-4cm nad dnom. >> Stránka diskuse

                  hofi - Profil | Út 2.11.2010 14:36:37

                  2.11.2010 - zväzová voda SK
                  Dnes presne na obed mi zabral tento šupík. Voda má už tesne pod 9 stupňov, tak každý záber mimoriadne poteší. Obzvlášť na zväzovej vode a pokiaľ má kaprík cez 10kg. Zabral na orezaný 20mm boilie Chilli namočený od včera v dipe. Kaprík sa mi zdal povedomý /fľak bez šupín /a po prezretí foto -archívu som zistil, že ho ulovil aj môj otec v lete 2006. Vtedy mal okolo 7kg... >> Stránka diskuse

                    hofi - Profil | Čt 21.10.2010 23:11:41

                    19.10.2010 - Dunaj
                    Za 16h strávených na Dunaji som zaznamenal 10 záberov. Jedna mrena /parma/ zvyšok kapry od 3kg do 11,7kg. Najväčší zabral na zaujímavý ,,hamburger,, 14mm PopUp chilli + 2 zrnka kukurice + jeden tigrí orech. Žiadny extra obor, ale potešil :-))) >> Stránka diskuse

                      hofi - Profil | Pá 1.10.2010 17:21:16

                      1.10.2010 - zväzová voda SK
                      Dnes do obeda 3 jazdy a z toho opäť jeden lysák a jeden riadkáč. A to som stále presvedčený, že ich je na našej vode málo... :-))) >> Stránka diskuse

                        hofi - Profil | Čt 19.8.2010 17:01:46

                        19.8.2010 - zväzová voda SK
                        Dnes som pozval otca na amure a sľúbil mu, že mu vyveziem montáže tak, že na 99% bude mať záber. Vyšlo to! Otec bol maximálne spokojný a ja ešte viac :-))) Záber prišiel až v posledných sekundách, lebo sme už balili a otec bol 5 krokov od udice, ktorú chcel už vytiahnuť... >> Stránka diskuse

                          hofi - Profil | Čt 19.8.2010 8:11:12

                          17.8.2010 - zväzová voda SK
                          Moja druhá návšteva istého štrkoviska kde som skúšal lov amura a ďalšie zdolané ,,torpédo,, :-))) chvíľu na to mi prišiel ďalší záber, kde som čakal taktiež amura, ale nakoniec sa z toho vykľul kaprík. >> Stránka diskuse

                            hofi - Profil | Pá 6.8.2010 17:06:00

                            5.8.2010 - zväzová voda SK
                            Včera sa podarilo jedno,, torpédo,, >> Stránka diskuse

                              hofi - Profil | Čt 27.5.2010 21:36:47

                              27.5.2010 - zväzová voda SK
                              Dnes mala táto šťuka chuť na boilies :-))) >> Stránka diskuse

                                hofi - Profil | Pá 26.3.2010 19:09:46

                                26.3.2010 - SK
                                Dnes dve jazdy. >> Stránka diskuse

                                  hofi - Profil | So 20.3.2010 10:38:49

                                  19.3.2010 - rameno
                                  Včerajšie pekné počasie vytiahlo aj mňa k jednému odstavenému ramenu riečky. Trošku stálo pri mne šťastie, keď som po karasovi zdolal obrovského pleskáča a o pár hodinín neskôr krásne bojovného lysáčika, ktorý sa nechal zlákať na Hot Demona. Použil som polovicu 18mm Pop Up a druhá polovica guľôčky bola klasická potápavá. Šnúrka 15lb háčik Korda č.8 >> Stránka diskuse

                                    hofi - Profil | So 7.11.2009 21:19:01

                                    3.11.2009 - zahraničie
                                    Tento zubáč sa mi ,,zakusol,, do silónu na kaprárskej udici a ten sa mu dajako záhadne zachytil o zuby. 75cm -4kg. >> Stránka diskuse

                                      hofi - Profil | Ne 15.3.2009 23:47:59

                                      Datum lovu - Zapadne Slovensko
                                      Konečne som sa dostal aspoň na pár hodín s Vladysom na spoločnú rybačku. Vlado dík za poslané fotky a za podobratie týchto dvoch fešákov. Zábery mi prišli takmer ihneď po sebe.Ten druhý mi zabral tesne pred tým, ako som mal prvého takmer už v podberáku :-) >> Stránka diskuse

                                        hofi - Profil | Pá 30.12.2005 9:59:50

                                        11.12.2005 - Bukova
                                        Tolstolobec bol zachytený počas prívlače asi 1cm od konca hornej časti chvostovej plutvy.
                                        Vláčil som s twistrom a udicou Berkley lightining rod 10-30g. Doba zdolávania cca 20min /z loďky/

                                        Prajem veľa úspechov, rybárskeho šťastia a všetko dobré v roku 2006
                                        >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.