Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NLauri - Profil | Út 14.4.2009 7:13:16

hering >> kdyby lososy nešli chytit na nic jiného a tvůj soused je chytal jednoho za druhým na rousnice ,tak bys je možná taky vyzkoušel. Já bych to zkusil určitě, kdo jiný to musí umět lépe než Norové

    NLauri - Profil | Út 14.4.2009 7:10:38

    hering >> tak tu tabulku pošli i sem pokud to není tajné :))

      Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 22:28:34

      hering:Tak to jsme na tom stejně,já ani nechytám na rybičku,všechny dravce mám vyvláčený.

        Nhering - Profil | Po 13.4.2009 22:25:09

        vladaa>> Poslal jsem Ti na osobku tabulku přílivů od 21.5. - 3.6.2009 pro lokalitu Kristiandsund.

          Nhering - Profil | Po 13.4.2009 22:22:32

          konasek14>> Mě též.Takto by mě ulovený losos netěšil.

            Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 22:19:18

            hering:Na ty rousnice mi to přijde tak nějak proti srsti.

              Nhering - Profil | Po 13.4.2009 22:13:35

              konasek14>> Já jí nikdy nechytal,jen jsem okolo ní krátce jel busem při mém druhém Norsku když jsme se přemísťovali z přístavu v Kristiansandu do Stavangeru.Kolega jí zkoušel jednou a nechytl nic.Norové tam fakt práskaj lososy na klasický rousnice.Velikost cca 4 - 7kg.

                Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 22:00:33

                hering:Přesně jak si to napsal

                  Nhering - Profil | Po 13.4.2009 21:56:02

                  konásek14>>Ta lososí řeka se jmenuje Mandaselva?

                    Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 21:50:19

                    stará štika:Do 28. května už to uteče.Příští týden odjíždim na 8 dní na kapry a pak už to je za pár.

                      Nstará štika - Profil | Po 13.4.2009 21:44:38

                      konasek14 >> To je dobře, fotek nikdy neni dost a člověk než jede se alespoň nějek uklidní

                        Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 21:41:18

                        Stará štika:Dík.Už jsem koupil do foťáku dvougigovku kartu tak budu fotit jak zběsilej.

                          Nstará štika - Profil | Po 13.4.2009 21:38:04

                          konasek14 >> Tam kam jedeš to neznám. Já jedu letos už potřetí na Hitru s CaHitra. Je to asi jedna z mnoha velmi dobrých cestovek.Na tom jihu to chce na hloubky na mníky. Hodně štěstí a nachytej.

                            Nhering - Profil | Po 13.4.2009 21:26:59

                            vladaa>>Koukám,že jsi chytal stejná místa jako Já.Zde jsem byl třikrát.Teď budu skoro stejně jen s tím rozdílem,že budeme blíž k volnýmu moři.K vratům cca 10km.Místu co jsi označil "vrata" jsme my říkali brána.Což je totéž.Top místo při přílivu.Kolem těch skal směrem k místu označeném čáslav jsme chytali nádherný polaky na gumy.U krtka pro změnu dorše.Od ostrova (Krtek) směrem protilehlý břeh je podmořská hora.Bez GPS se blbě hledá jsme chytali krásný brosmy.

                              Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 20:27:11

                              Ne,ptal jsem se a byly to klasický rousnice,a na rychle stahovaný větší mouchy

                                NLauri - Profil | Po 13.4.2009 20:22:38

                                konasek14 >> a nebyli to ti píseční červi?

                                  Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 20:20:01

                                  Lauri:Já mluvil s jednim manikem kterej byl v Norsku na Mandalselvě a Norové tam bagrovaly lososy na žížaly.

                                    NLauri - Profil | Po 13.4.2009 20:10:40

                                    vladaa >> to museli mít Norové radost,když se jim rozbily ty sádky. Práce za několik let byla v pr...i. Na co jste je chytali? My jsem je na Einsetu taky vyděli občas vyskočit, ale to bylo vše, žádného jsme nechytili.

                                      Nabul - Profil | Po 13.4.2009 18:28:39

                                      Už se mě to blíží mám to za 28 a hurá směr sever.

                                        Nvladaa - Profil | Po 13.4.2009 16:58:05

                                        To je ohromná výhoda že se nechá opradu chytat za každého počasí. Ze 66 dnů chytání jsme pouze jedno půldne nemohli na vodu.Je to fjord kde dříve mívala cestovka Korlin marinu.

                                          Červené karty: 46547513248512348941