Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 16:21:45

vladaa:To vypadá docala pěkně zastrčený,že by se tam dalo chytat za každýho počasí.

    Nvladaa - Profil | Po 13.4.2009 16:15:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ubytování ve Stoke, čtyři obytné domy u místních. Ubytování je možné ve dvou domech, k dispozici vždy byt 3+1.

      Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 16:14:55

      Stará štika:Jak už jsem níže psal ten pobyt jsem vyhrál v Českým rybáři,jinak bych jel asi někam víc na sever,ale jedeme tam s kámošem hlavně zavláčet.Loni jsme chtěli jet do Bavorska na alpská jezera,ale oba jsme přišli o práci tak jsme jeli do pr...,ale jednou bych to tam stejně chtěl prubnout.

        Nkonasek14 - Profil | Po 13.4.2009 16:09:23

        Stará štika:Jedu jenom na jih,je to poblíž Mandalu.Láká mě tam dost jedna lososí řeka.

          Nvladaa - Profil | Po 13.4.2009 9:33:08

          V roce 05 rozlámala bouře lososí sádky a my měli ráj.

            Nvladaa - Profil | Po 13.4.2009 9:20:24

            Taky dobré.

              Nvladaa - Profil | Po 13.4.2009 8:59:48

              hering >> Konečně jsem dokázal vstoupit do diskuse s vydrama. Jsem magor do norska. 21.5.jedu po sedmé.Jswem vděčný za každou správu a poznatek.Jezdíme stále na stejné místo do soukromí 16km po vodě pod Aure.Prosím poradte kde najdu tabulku přílivu a odlivu jsem laik na počítači. Informaci možno zaslat na vladp@seznam.cz Posílám nějakou fotku z loňské rybačky.

                Nstará štika - Profil | Ne 12.4.2009 22:22:26

                konasek14 >> kam jedeš?

                  Nkonasek14 - Profil | Ne 12.4.2009 21:38:18

                  Sakra to jste všichni v Norsku????Hoďte sem někdo nějaký fotky ať se pokochám.Odjíždim do Norska až na konci května.

                    Nhering - Profil | Pá 10.4.2009 22:41:57

                    Kamrec>> Dík za odkazy.Už mám taky vytištěnou tabulku s přílivy a odlivy.Moc důležitá věc pro aktivitu ryb.Sice by nám jí měli dát v kempu,ale co kdyby.Štěstí přeje připaveným.
                    PS:Nevíte někdo náhodou zda existujou mapy moří z hloubkama někde na netu.Nic nemůžu najít.Dík.

                      Nivanv - Profil | Pá 10.4.2009 22:40:17

                      TaH >> TH >> len pre zaujimavost. kolko to kostuje? kludne aj na sz. dakujem

                        Nhering - Profil | Pá 10.4.2009 22:28:43

                        TH>>škoda,že jste to sem nedali dřív.Byli jsme jen dva a scháněli jsme horkotěžko další do party.Soroya je to co bych chtěl někdy podniknout.Už za 13 dní odjíždím do Aure.Nakonec padla volba na cestovku i když raději jezdím po vlastní ose.

                          Nhering - Profil | Pá 10.4.2009 22:21:19

                          Piškotus>>Se zálohou určitě počítej.Po nás jí sice majitel nikdy nechtěl.Zaplatili jsme vše hned první den.Benzín jsme si kupovali na benzínce sami a olej nám dal přímo on.Je to už starý pán (loni nám sdělil pří přátelském posezení nad lahví slivky,že mu bude 69) a ještě ctí a věří v zásady slušného vychování. Asi má štěstí na lidi a ještě nenarazil na nepoctivce.Už jsem to tady psal,ani si nejel zkontrolovat loď.V Čechách nemyslitelné.

                            NTH - Profil | Pá 10.4.2009 21:59:10

                            Hledáme dva lovce na doplnění týmu pro rybolov na Soroya v termínu 1.6.-14.6. 2009 doprava zajištěna. Stačí si sbalit a dostavit se na domluvené místo. Máme domluvené průvodcování od Michala Simčo. Bydlet budeme tady http://www.rybolovnorsko.cz/soroya-vaagan-ii/

                            Informace na tel: 603 885 119 Láďa Pilka

                              NPiškotus - Profil | Pá 10.4.2009 15:10:36

                              Lauri >> Vím,aspoň budu pak mít co trhat na Orlíku,zejména ty 1/2kg pilkry :-).Ale,jak píšeš co kdyby náhodou :-)

                                NPiškotus - Profil | Pá 10.4.2009 15:09:34

                                gama >> V pondělí jsme v Sassnitzu po 12 hod. :-) Kdyby jste píchli jedem okolo :-)

                                  NLauri - Profil | Pá 10.4.2009 13:48:04

                                  Piškotus >> veřím,že jedeš hodně vybaven,uvidíš že půlku nástrah ani nebudeš potřebovat. Ale co kdyby náhodou :))

                                    NPiškotus - Profil | Pá 10.4.2009 13:45:14

                                    kamrec >> Byl jsem varován už z mnoha zdrojů. Převzetí opravdu nepodceníme.Alespoň je vidět, že nejen Češi jsou trošky vyčůraní. Na druhou stranu, třeba právě kuliva Čechům ty zálohy jsou a naopak jsem slyšel, že frajeři Norovi ujeli bez zaplacení PHM o den dřív. Ono je to dvousečné. I proto jsem se pojistil, kdybych musel něco hradit , byť bych to nepoškodil sám.
                                    Četl jsem docela fajn zápis o škodě v Norsku. Nějací fakt Ludovítové roztrhli síť na sádkách (nebylo specifikováno jak) a měli na místě uhradit strašnou pecku. Pojistka to kupodivu zachránila... Tak dost negativ, snad se nám to vyhne, ale štestí přeje připraveným :-)

                                      Nkamrec - Profil | Pá 10.4.2009 13:31:46

                                      Piškotus >> Sorráč, že se vám míchám do debaty. Moje zkušenost je taková, že se záloha platí, pohybuje se ve výši +/- 150 EUR nebo +/- 4000 NOK. Je to ovšem jen moje zkušenost, ale vzhledem k tomu, že jezdíme každý rok na jiné místo a zálohu jsme platili pokaždé, si myslím, že tento zvyk bude všude. Každopádně bacha na loď a pořádně převzít, klidně si nechte ukázat nádrž, motor a hlavně šroub. Už dvakrát se nám stalo, že na nás Nor nastoupil s tím, že jsme na lodi něco polámali a zálohu nám nevrátí.

                                        Ngama - Profil | Pá 10.4.2009 13:26:37

                                        Piškotus >> autem pak sem neco hodim

                                          Červené karty: 46547513248512348941