Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NLauri - Profil | St 15.4.2009 6:56:57

vladaa >> s tím trojhákem na forpasu to je docela drsný

    Nvladaa - Profil | Út 14.4.2009 18:55:43

    Jezdíme přes Svinesund a stavěli nás jednou za přechodem. Chtěli vidět alkohol a mi vozíme karton piva a zbytek nealko v plechovkách.Nebyl problém.Tvrdé vozíme v petkách s originálním uzávěrem.

      Nkonasek14 - Profil | Út 14.4.2009 18:49:35

      Udělat si průser kvuli rousnicím hned při vjezdu do Norska asi nestojí za to

        NSalmon - Profil | Út 14.4.2009 18:46:12

        Já to nezkoušel, ale prý je z nich ve slané vodě pěkná srač... A je pravda, že kdyby tě chytili na hranici, tak by to bylo jako převážet alkohol nad limit. Na rybolovnorsko.cz o tom byla diskuze.

          Nkonasek14 - Profil | Út 14.4.2009 18:45:46

          Tak snad do čtrnácti minut už by se ta rouska měla nacházet vrybí tlamce,ne?

            NSalmon - Profil | Út 14.4.2009 18:44:33

            vladaa >> Takže osudná je ona pověstná třináctá minuta:-)))

              Nvladaa - Profil | Út 14.4.2009 18:41:38

              Tehdy nás ani nenapadlo,že se to nesmí a rousnice vydrží 12min být hyperaktivní a po 14minutách se přestane hýbat.

                NSalmon - Profil | Út 14.4.2009 18:24:40

                vladaa >> A co udělala slaná voda s těma rousnicema??? Prý jim moc neprospívá:-)))

                  Nkonasek14 - Profil | Út 14.4.2009 17:58:24

                  vladaa:To jste se nebály pašovat rousnice?

                    Nvladaa - Profil | Út 14.4.2009 16:30:40

                    Na české rousnice jsme v nosku chytali z legrace na splávek kelírky 50cm a povedli se 2 polaci. Byla u toho docela legrace záběry neměly chybu.

                      Nvladaa - Profil | Út 14.4.2009 16:22:46

                      Salmon >> Prostě se nemohli trefit do návnady. Třeba 8 jich vyrazilo, v prosvětlené= vodě byli krásně vidět. Další náš problém byl ve slabém cajku,protože ty velký dokázali karabinu na 15kg narovnat. Pak jsme přidávali k plandavce 25cm forpas s trohákem ten se jim zapíchnul do těla a omezil pohyb. Bez toho jich většina při skocích spadla.Bylo to jedinkrát co jsem chytal lososi,ale zážitek na celý život.

                        NSalmon - Profil | Út 14.4.2009 15:52:46

                        vladaa >> Ne, že bych očekával další únik, ale jaká byla vaše finta? Co 2 dny nefungovalo?

                          NLauri - Profil | Út 14.4.2009 14:32:42

                          vladaa >> chudáci chovatelé :))

                            Nvladaa - Profil | Út 14.4.2009 14:27:51

                            Díky za tabulku. Lososi jsme chytali většinou na plandavky a pomalu dva nám trvalo než jsme přišli nato jak je chytat.Byly dvě velikosti 5-6kg 3-4kg. Nezapomenutelné zážitky, protože zdolávání je úžasné. Uteklo jich 300tun a norská televize to dávala 4dny.

                              NLauri - Profil | Út 14.4.2009 7:55:28

                              hering >> to by mohlo stačit, na pár set fotek :))

                                Nhering - Profil | Út 14.4.2009 7:46:59

                                Lauri>>foťák už je nachystanej mám dvě paměťovky jednu starší 512 mega a druhou 2 giga.Jinak mám dost starejch fotek,ale na fotopapíru - to jsem ještě neměl digitál.Nevím jak je zdigitalizovat.Zkusím skener.Pokud by to bylo koukatelný tak se to zde objeví.

                                  NLauri - Profil | Út 14.4.2009 7:42:03

                                  hering >> tak hlavě ať jsou pořádné úlovky! Chci je tady vidět :)). V tom echolotu je takových funkcí,že je pořádně nezná ani majitel který ho má asi čtyři roky.

                                    Nhering - Profil | Út 14.4.2009 7:38:23

                                    Lauri>>Já jsem viděl ten ten váš chytrej stroj jehož foto jsi sem dával.Je to nádhera,ale taky asi cena.My máme sice dostat tabulku od cestovky,ale znáš to radši se postarám sám.Jen tak mimochodem za 9 dní odjíždím.Už nastupuje cestovní horečka.Ještě si odzkočím ve čtvrtek na pstroužky.Moje první letošní vláčka a o víkendu to začnu snášet na hromadu a třídit.Mám už toho slušnou zásobu asi tak na deset výprav.

                                      NLauri - Profil | Út 14.4.2009 7:30:39

                                      hering >> my jsme přílivy a odlivy měli v echolotu,považuju to za důležitou věc

                                        Nhering - Profil | Út 14.4.2009 7:28:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Červené karty: 46547513248512348941